Recenze Dedra – zkušenosti zákazníků

Značka Dedra Innovations je na našem trhu poměrně známá. Přesto, že svůj největší boom už má za sebou, stále má ještě své příznivce a vybírat můžete z poměrně rozsáhlého sortimentu

Produkty Dedra si můžete pořídit přímo na jejich e-shopu Dedra.cz, ale také prostřednictvím některého z jejich prodejců. Dedra totiž kromě přímého prodeje nabízí také spolupráci formou MLM – tedy síťového marketingu, do kterého se můžete snadno zapojit.

Dedra recenze – výhody i nevýhody nákupu

Většina zákazníků si Dedru oblíbila zejména kvůli jejich EKO drogerii. Podle svých slov nabízejí produkty pro celou domácnost, které jsou koncentrované, ekologicky šetrné a neobsahují zbytečnou vodu. Přípravku tak stačí použít poloviční množství, čímž šetříte své peníze i naši planetu. 

Pro své výrobky – tedy zejména kosmetiku a drogerii – používá Dedra eko obaly z recyklovaného plastu, při výrobě se zaměřuje na ochranu životního prostředí.

Výhody

 • léty prověřená značka
 • poměrně kvalitní drogerie
 • česká výroba drogerie a kosmetiky
 • sleva 23 % pro registrované
 • slušné provize v rámci MLM
 • EKO produkty šetrné k přírodě
 • koncentrované přípravky
 • široká nabídka produktů
 • při nákupu nad 999 Kč doprava zdarma

Nevýhody

 • v rámci MLM velká konkurence
 • některé produkty mimo drogerii méně kvalitní
 • vůně jsou pro někoho příliš intenzivní a výrazné

TIP: Amway recenze – zkušenosti a fakta o produktech i MLM

Nejproslulejšími výrobky Dedry jsou bezesporu aviváže. A právě ty prošly velkou proměnou, kdy je hlavní změkčovací složka vyrobena z rostlinných surovin, aviváž je tak vhodná i pro vegany. Aviváže Dedra L’AVIVAGE® tak mají několik výhod oproti běžně dostupným konkurentům:

 1. “… avivážní kondicionéry obsahují 4 x více parfémového oleje, než ta nejlepší značková aviváž ze supermarketu” – výsledkem by tak měla intenzivní, stabilní a dlouhotrvající vůně, i při sušení prádla v sušičce při vyšších teplotách.
 2. “… obsah čistého extraktu z ALOE VERA BARBADENSIS” – ten se stará o sklidnění pokožky a předchází jejímu případnému podráždění.
 3. Přidaná složka ANTISTATICUM, která odstraňuje elektrostatický náboj prádla. Často se vyskytuje i v běžných avivážích a stará se také o změkčení vláken. 
 4. Další složka ELASTIL ME, která je podobná vlasovým kondicionérům a stará se o změkčení prádla. Při pravidelném používání se účinek násobí a prádlo je čím dál měkčí. “… získáte s L´AVIVAGE již po třetím praní o cca 300 % lepší změkčovací účinky než při použití obyčejné aviváže ze supermarketu bez ELASTILU ME.”
 5. Aviváže jsou velmi koncentrované“750 ml odpovídá 4,5 l běžné aviváže”
 6. Eko balení GoEco ze 100% recyklátu – vytříděný a omytý plast
 7. Český výrobek za poměrně příznivou cenu.

Dedra produkty

Mnozí známe Dedru jen jako výrobce drogerie pro domácnost, sortiment je ale mnohem obsáhlejší a ve zkratce bychom jej mohli shrnout do pěti hlavních kategorií:

 • EKO drogerie – patří sem již zmíněné aviváže, ale také další prostředky pro péči o prádlo, úklidové prostředky do domácnosti nebo často diskutované prostředky na nádobí a k hygienickému úklidu koupelny a WC.
 • FC PARFUMIA® – licencované interiérové vůně v klasických sprejích či rozprašovačích, vůně do aromalamp a difuzérů, aroma svíčky, sašetky k provonění skříní a spousta dalších produktů s intenzivní vůní.
 • Kosmetika – přírodní kosmetické přípravky pro péči o tělo, pleť, vlasy i zuby. Najdete zde také působivé parfémy nebo intimní pomůcky pro ženy i muže.
 • Domácnost a elektro – kategorie s velice rozsáhlým sortimentem od kuchyňských pomůcek, přes nejrůznější domácí i kancelářské potřeby až po elektro, ve kterém najdete domácí spotřebiče SYSTEMAT® nebo třeba stylové lampičky.
 • Dárky – další velmi rozsáhlá kategorie, do které spadají Dedra dekorace i bytový textil, hračky pro děti nebo móda a doplňky.

TIP: Jak uživatelé hodnotí AAA Auto?

Eko drogerie Dedra – opravdu stojí za to?

Nejvíce diskutovanými produkty Dedra jsou rozhodně přípravky pro péči o domácnost. Skvěle hodnoceny jsou zejména aviváže, na které najdete napříč internetem samou chválu. Jediné, co jim někdy uživatelé vytýkají je právě intenzita jejich vůně, které některým přijde příliš výrazná.

Obecně jsou ale zákazníci spokojeni i s dalšími přípravky, čističe evidentně fungují a jsou skutečně koncentrované. Často jsou v diskuzích řešeny také prací prášky a odstraňovače skvrn – část zákazníků je s nimi spokojená, zbylá část je ale shledává neefektními.

Poměrně kladně hodnotí zákazníci také ceny drogerie Dedra, které jsou srovnatelné s běžnými cenami, za které ale nedostanete tak koncentrované produkty. Jen pro představu:

 • aviváže vycházejí na 129 Kč / 750 ml
 • přípravky na nádobí pořídíte okolo 69 Kč / 250 ml
 • čističe na koupelny koupíte za cca 129 Kč / 500 ml

Jakmile se ale zaregistrujete, můžete produkty nakupovat s až 23% slevou. Dedra navíc neustále nabízí vybrané prostředky se slevou – v akci, proto jsme také ceny uváděli přibližné a mohou být ještě nižší.

TIP: Jak odstranit jizvy po akné i operaci? Domácí přírodní triky

Dedra pomůcky do domácnosti a spotřebiče

Většina zákazníků oceňuje, že kuchyňské pomůcky Dedra a další potřeby do domácnosti mají svůj jedinečný styl. Jsou barevné, často se chlubí vtipnými názvy a najdete mezi nimi skutečné vychytávky.

Kvalita podle recenzí většinou odpovídá ceně nebo spíše mile překvapí. Dalo by se tedy říct, že se jedná o produkty dostatečné kvality, které se ale mohou stát nápaditou ozdobou vaší kuchyně. Mezi ty nejpopulárnější pak patří například:

 • znovupoužitelné ZIPOSÁČKY® – 15 ks / 1 litr – cena 69 Kč
 • 200ml rozprašovač na kuchyňské oleje za 199 Kč
 • nerezová roztírací lopatka pro cukráře za 59 Kč

Dedra přihlášení a registrace

Jak už jsme zmínili, Dedra nabízí registrovaným uživatelům slevu ve výši až 23 % na všechny produkty.

Tip: Recenze Eurona by Cerny – zkušenosti zákazníků

Pokud se chcete přihlásit či registrovat, stačí najet na e-shop Dedra.cz a v pravém horním rohu kliknout na Přihlas se. A pak už si stačí pouze vybrat správnou stranu vyskakovacího okna …

Dedra – registrace a přihlášení

Dedra zkušenosti a názory zákazníků

Společnost Dedra má celou řadu příznivců, stejně tak se ale najdou zákazníci, kteří s nákupem spokojeni nebyli. Abychom tedy byli objektivní, vybrali jsme pro vás 2 názory z internetové diskuze, které víceméně shrnují názory obou stran …

„Ahoj holky, před časem jsem si objednala výrobky od firmy Dedra, zejména čistíci prostředky.
A bohužel s nimi nemám moc dobrou zkušenost 🙁 . Spokojená jsem byla jen se sprchvou pěnou a i jejich „jar“ docela ujde. Nicméně vychvalovaný prostředek na skvrny Flekito toho teda moc nevyčistí, ze žlučovým mýdlem mám lepší zkušenost. Aviváž prádlo také tak nezměkčí a neprovoní, jak slibovali. U pěny na mytí rukou se pokazilo to vracení pumpičky nazpět, když jsme jí vypotřebovali sotva třetinu, museli jsme to vždy vytahovat ručně, aby se to dalo znovu zmáčknout. Díky univerzálnímu čistícímu prostředky nám tak začalo klouzat PVC, že děti na něm párkrát spadly a my dospělí měli též co dělat udržet se na nohou. Ovšem nejlepší je prášek do myčky. A to jsem ho vzala 2 balení :cert:. Pořádně se nevypláchne z nádržky, vždy tam aspoň třetina zůstane, na nádobí jsou šmouhy a stopy po prášku, takže to musím ručně opalchovat, než si koupím nový.
Tak by mě zajímalo, jestli s tím máte též někdo špatnou zkušenost, nebo jsem jediná a něco dělám špatně… Díky“

Uživatelka Etosha, emimino.cz

… Než začete používat aviváže a prací prostředky je moc dobré pračku vyčistit k tomu určeným přípravkem. Nevím co teda zakladatelka dělala špatně, ale já s ničím nemám problém, prádlo po aviváži mám měkké a voňavé, prášek do myčky se mi rozpouští krásně-skleničky jsou vyleštěné, jak nikdy-žádné šmouhy… Pupmička na pěnu nebo cokoliv jde bez problémů poslat novou, stačí si o ni jen napsat nebo zavolat. No nevím, za mě prostě spokojenost a ne jen proto, že jsem tam registrovaná 3roky.

uživatelka Iunula, emimino.cz

Často kladené dotazy

Jsou produkty Dedra kvalitní?

Podle recenzí a názorů zákazníků nabízí Dedra velmi kvalitní aviváže s intenzivní vůní, ani další drogerie a koncentrované přípravky nemají špatné hodnocení. Další produkty ale zákazníci hodnotí velmi rozlišně, část z nich uvádí, že kvalita odpovídá ceně, část produkty nazývá šmejdy.

Jak se stát prodejcem Dedra?

Pokud se chcete zapojit do MLM Dedra, stačí se zaregistrovat na jejich stránkách a okamžitě můžete nakupovat se slevou až 23 %. Pokud chcete využít i síťový marketing a získávat pod sebe další prodejce, najděte si koordinátora a zadejte jej ve vašem účtu. Pak získáte 12% provizi z každého nákupu prodejce, který je registrován pod vámi.

Pro koho jsou vhodné produkty Dedra?

Dedra nabízí veganskou a eko drogerii, čímž se stává ideální volbou pro ty, kteří upřednostňují produkty šetrné k přírodě. Najdete zde ale celou řadu dekorací, potřeb do domácnosti nebo hraček, které se hodí také jako dárky pro rodinu i známé.

Jsou produkty Dedra z Česka?

Částečně ano, aviváže a drogerie jsou vyráběny skutečně v České republice. Dedra funguje pod společností Vaše Dedra, s.r.o. sídlící v České Skalici. Potřeby do domácnosti a další doplňky ale nejsou českými produkty, o tom kde byly vyrobeny na stránkách Dedra informace neuvádí.

Pokud bychom měli shrnout informace, které se nám podařilo zjistit, Dedra rozhodně nepatří k podvodníkům a své zboží skutečně obdržíte. EKO drogerie a kosmetika se řadí k poměrně kvalitním českým produktům, které zákazníci kladně hodnotí.

Nákup dárků, dekorací nebo vybavení do domácnosti bychom ale doporučili zvážit, nemají příliš dobré hodnocení. Kvalita těchto produktů ale většinou odpovídá jejich nízké ceně.

Co se týče MLM spolupráce, registrace je velmi jednoduchá a provize slušné. Počítejte ale s tím, že na slevu 23 % dosáhne každý, kdo se zaregistruje na e-shopu a prorazit v konkurenci velkého počtu prodejců nebude snadné.

Zdroje: https://www.dedra.cz/, https://www.emimino.cz/diskuse/vyrobky-dedra-jak-jste-s-nimi-spokojeni-63594/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *