Nezávislá recenze Holokolo – jak hodnotí obchod zákazníci?

Ať už patříte k aktivním cyklistům nebo si jen ve volném čase občas rádi šlápnete do pedálů, kvalitní cyklo výbava by měla být nepostradatelným základem. Jak ale v záplavě nabídek sportovních e-shopů poznat skutečnou kvalitu a nenaletět? 

Společně se dnes podíváme na často probíraný e-shop Holokolo.cz a zjistíme, zda jejich nabídka stojí za to nebo bude lepší se obrátit na konkurenci. 

blank

Co je Holokolo?

Na doméně Holokolo.cz můžete najít internetový obchod zaměřený – jak už sám název napovídá – na cyklistické potřeby. Koupit zde můžete vše od cyklistických dresů a dalšího funkčního oblečení až po doplňky na kolo nebo cyklistické tretry. 

Jaké značky Holokolo nabízí?

Holokolo má ve své online nabídce více než 50 000 kousků od celé řady světových značek. Mezi ty nejvyhledávanější pak patří například Castelli, Haven nebo Santini, najdete zde ale také funkční prádlo Biotex, cyklo výbavu Scott nebo tretry Gaerne. Tím ale nabídka zdaleka nekončí.

Kromě těchto světově proslulých značek nabízí Holokolo také svou vlastní kolekci pod totožným názvem. Holokolo se snaží vyhovět potřebám všech cykloskupin a tak můžete v kolekci najít pestrobarevné designové kousky, ale také naprostý základ za rozumné ceny.

Náš tip: Nezávislá recenze e-shopu 8a.cz – vyplatí se polský nákup sportovních potřeb?

Je nákup na Holokolo bezpečný?

Na trhu funguje Holokolo již déle než 10 let a za tu dobu si obchod získal slušnou zákaznickou základnu. Určitě se tedy nemusíte bát, že by se jednalo o podvodný e-shop a vy se své objednávky nedočkali. 

Náš tip: Známe hodnocení Vogoshop.cz – dejte si pozor!

blank

Recenze Holokolo – recenze zákazníků

Jak vidí Holokolo sami zákazníci? Většinou se jim líbí nabídka, ceny i rychlost doručení. Většina zákazníků by zkrátka nákup na Holokolo s čistým svědomím doporučila. 

Nejvíce ověřených zákaznických recenzí se nám podařilo najít na Heurece, kde má e-shop přes 600 ověřených recenzí a jen 27 z nich je negativních. V těchto případech se navíc většinou jedná o nedorozumění, která byla společností vysvětlena. 

Na Heurece tak Holokolo dosáhlo na 4,7 z 5 možných hvězdiček a 96 % zde nákup doporučuje. 

blank

Na Googlu má Holokolo pouze 19 recenzí, většina z nich je ale opět kladných a obchod zde disponuje opět 4,7 * z 5 možných

blank

Zákazníci nejčastěji v recenzích zmiňují dostatečně pestrý výběr produktů a dostupnost i méně běžných značek. Vyhovuje jim snadný nákup i rychlost doručení, na skvělé úrovni je pak kvalita zboží i komunikace s prodejcem. 

blank

Holokolo prodejny

Pokud si s nákupem nejste jistí a máte cestu do pražských Vršovic, pak právě zde můžete najít zatím jedinou kamennou prodejnu Holokolo

Nachází se na adrese Altajská 1568/2, 100 00 Praha 10 – Vršovice a navštívit ji můžete během otevírací doby: 

 • Po – Pá: 10 – 18 hod. 
 • So: 10 – 14 hod. 

Holokolo kontakty

Máte-li prodejnu trochu z ruky, můžete se během pracovních dnů od 11:00 do 17:00 obrátit na zákaznický servis, který je vám k dispozici:

 • na tel. čísle +420 570 075 477
 • nebo na e-mailu info@holokolo.cz

Provozovatel Holokolo

Přestože v nabídce najdete desítky světových značek a jejich produktů, za e-shopem i prodejnou stojí společnost CYCLESTORE s.r.o., která má sídlo u našich slovenských sousedů – přesněji na adrese Za koníčkom 1/D, 902 01 Pezinok.

Náš tip: Pozor na rizikový e-shop Lapert, zákazníci moc spokojení nejsou!

Holokolo doprava a dodání

Jak už jsme zmínili, vyřízení objednávek je rychlé a zákazníci si jej velmi chválí. Datum, do kterého bude vybraný kousek u vás vidíte v detailu každého z produktů

Maličko omezenější je pak výběr dopravců, kde naleznete pouze dvě možnosti:

 • Zásilkovna – doručení na vaši adresu za 99 Kč 
 • Zásilkovna – výdejní místo nebo Z-Box za 49 Kč

Platba zboží na Holokolo

S platbou objednávky už je to o něco veselejší, vybrat si totiž můžete z klasických i moderních metod platby:

 • platba na dobírku při převzetí – s poplatkem 39 Kč
 • online platby na bankovní účet přes GoPay
 • online platba kartou přes GoPay
 • platba pomocí Google pay
 • platba pomocí Apple Pay

Holokolo dresy na míru

Už jsme nakousli, že Holokolo má také svou vlastní kolekci produktů s neotřelým i klasickým designem, navíc nabízí také možnost výroby cyklodresů na míru

Minimální objednávka je ale stanovena počtem alespoň 10 kusů, cena za set pak začíná na 1 159 Kč, což je u personalizovaných dresů opravdu slušné. Výroba trvá maximálně dva měsíce a k dispozici je vám zkušený grafik, který pomůže s návrhem.

blank

Shrnutí závěrem…

Alespoň podle ověřených zákazníků to vypadá, že Holokolo je skutečně solidní e-shop, který nabízí kvalitní produkty. Nákup je navíc jednoduchý a stránky přehledné, tento obchod vám tak můžeme s čistým svědomím doporučit.

Co je Holokolo?

Na doméně Holokolo.cz můžete najít internetový obchod zaměřený – jak už sám název napovídá – na cyklistické potřeby. Koupit zde můžete vše od cyklistických dresů a dalšího funkčního oblečení až po doplňky na kolo nebo cyklistické tretry.

Holokolo kontakty

Máte-li prodejnu trochu z ruky, můžete se během pracovních dnů od 11:00 do 17:00 obrátit na zákaznický servis, který je vám k dispozici na tel. čísle +420 570 075 477 nebo na e-mailu info@holokolo.cz.

Holokolo prodejna

Pokud si s nákupem nejste jistí a máte cestu do pražských Vršovic, pak právě zde můžete najít zatím jedinou kamennou prodejnu Holokolo. Nachází se na adrese Altajská 1568/2, 100 00 Praha 10 – Vršovice a navštívit ji můžete během otevírací doby: Po – Pá: 10 – 18 hod. a So: 10 – 14 hod. 

Máte také zkušenost s nákupem na Holokolo? Nebo vás zaujala spíše konkurence? Podělte se s námi a dalšími čtenáři v komentářích níže … 

blank

Zdroje: https://www.holokolo.cz/, https://www.youtube.com/, https://obchody.heureka.cz/holokolo-cz/recenze/ a https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=holokolo+recenze 

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *