Recenze NaturHouse – zhubnete vy nebo vaše konto?

Chcete mít dokonalou postavu? Nestresovat se před každou návštěvou koupaliště? Dostat se snadno na svou původní váhu? Řešení nabízí spousta společností a jednou z nich je také NaturHouse. Skutečně vám ale pomohou s kily navíc nebo zhubne jen vaše bankovní konto?

Co je NaturHouse?

Na svých oficiálních stránkách se prezentují jako Odborníci na zdravé hubnutí. NaturHouse má síť kamenných poboček po celé ČR, kde vám vyškolení konzultanti pomohou sestavit jídelníček na míru, pomohou s životosprávou nebo nabídnou podpůrné produkty k hubnutí.

Kdo je provozovatelem NaturHouse?

Samotný koncept pochází ze Španělska, kde funguje od roku 1992. Provozovatelem webu naturhouse-cz.cz a příslušného e-shopu je česká společnost REDUCCIA s.r.o., se sídlem v Proboštově na ulici Okružní 147/1. Kancelář – centrálu společnosti ale najdete v Praze na ulici Zlatnická 1121/17.

Co nabízí NaturHouse?

Z předchozích řádků jste již určitě pochopili, že se jedná o společnost zabývající se úpravou hmotnosti svých klientů. Podrobně si tedy probereme, jak celý koncept funguje. 

NaturHouse má po celém Česku mnoho poboček, ve kterých jsou klientům k dispozici výživoví poradci. Ti nabízejí klientům konzultace ohledně váhy a celkového životního stylu, většina klientů se na ně obrací v situaci, kdy chtějí zhubnout. 

Konzultanti s vámi na schůzce proberou váš životní styl a stravovací návyky, vysvětlí, proč se hubnutí nedaří nebo kde je potřeba úprava. Zváží vás na speciální váze, vytvoří jídelníček na míru a dají vám potřebná doporučení. Následně se domluvíte na další schůzce. 

Podle informací byste měli mít na podobnou konzultaci jednou týdně nárok zdarma. Tak se možná ptáte, z čeho vlastně NaturHouse poradci žijí a z čeho společnost generuje zisky?

Hubnutí s NaturHouse je samozřejmě postaveno na doplňcích stravy. Ty vám budou doporučeny při konzultaci a podle většiny klientských recenzí jsou takřka podmínkou pro další návštěvu. 

Může se hodit: Diterpex recenze – opravdu pomůže s hubnutím?

NaturHouse e-shop a prodej doplňků

Pokud začnete docházet na konzultace, budou vám automaticky nabízeny doplňky stravy nebo další sortiment NaturHouse, který se hodí k vaší dietě. Stejně tak se ale můžete na produkty NaturHouse podívat ještě před svou první návštěvou na adrese eshop-naturhouse.cz.

Nabídka e-shopu NaturHouse je rozdělena do několika hlavních kategorií …

  • Doplňky stravy – nejrůznější doplňky stravy ve formě kapslí, ampulí nebo nápojů a koktejlů. Podle svého zaměření pomáhají redukovat chuť k jídlu, bojují s celulitidou, podporují metabolismus a pod.
  • Redukční programy – ucelené programy a kúry na hubnutí, které se zaměřují na jednotlivé oblasti. Najdete zde beauty kúry pro ženy, balíčky pro odbourání tuků nebo detoxikační programy.
  • Potraviny – tyčinky, sušenky, suchary nebo marmelády zaměřené na příjem důležitých látek. Sladkosti vhodné i během diety.
  • Hotová jídla 
  • Kosmetika

Nechybí ale ani dárkové poukazy na nákup nebo možnost výběru produktů podle vaší věkové kategorie. Všechny produkty samozřejmě spadají pod značku NaturHouse

Náš tip: eSlim recenze – fungují oblíbené tabletky na hubnutí?

Recenze NaturHouse – zkušenosti zákazníků

NaturHouse působí jako spolehlivá firma, která se prostřednictvím svých poradců snaží klientům pomoci regulovat jejich váhu, zmírnit zdravotní problémy a optimalizovat životní styl. Jak ale společnost hodnotí její klienti?

Oproti konkurenci má NaturHouse poměrně kladné recenze a celkové hodnocení klientů vůbec není zlé. Na oficiální Facebook stránce má NaturHouse přes 30 recenzí s průměrem 4,8 hvězdiček z 5 možných. 

Zákazníci často oceňují, že se nemusí finančně vázat drahým programem na půl roku nebo delší dobu – což je u konkurence běžně k vidění. Velice ale záleží, na jakého poradce narazili. Nejspíše i proto jsou recenze na NaturHouse tak rozporuplné. Pár jsme jich pro vás pro představu vybrali …

“Mám skvělou zkušenost s pobočkou v Berouně. Paní Eva je báječná žena na svém místě. Do rukou jsem se ji svěřila zhruba před 16 kg ;o) dnes mám nové návyky, zkouším další zdravé recepty, vrátila jsem se zpět ke sportu a začala alespoň občas věnovat nějaký ten čas také sobě ;o) teď nás čeká další neméně důležitá část, a to ta udržovací ;o) vždy se budu ráda vracet…”

Veronika Zemková, Facebook.com

“Zdravím, chtěla bych se taky někde podělit o svůj zážitek v Naturhouse. Začala jsem tam chodit 11. července v Brně. Ze začátku jsem měla radost, že to zabíralo. Stálo to dost peněz, ale řekla jsem si že těch 15 kg vydržím a zhubnu s nimi… Pak ale po 8 kg co jsem shodila, jsem došla na kontrolu a nezhubla jsem nic. Prý jsem zhubla 400 g na tuku ale nabrala to zpět na zadržované vodě. Po čtrnácti dnech trápení jejich jídelníčků, kterému říkali nárazová dieta, která mi nedělala příliš dobře a tak. Stálo mě to těch čtrnáct dní 1200 kč a vy nezhubnete nic tak mě to donutilo se zajímat. Paní mi nebyla schopná vysvětlit proč jsem nezhubla. Pila jsem výtažek který mi prostě nechutnal z nějakého artyčoku který by měl pomáhat hubnout a nic.. Samozřejmě mám do toho minimálně 4 krát týdně pohyb. Tak mě to zklamalo koupila jsem jejich přípravky naposledy. Přestala jsem je užívat nejím pečivo občas si na chuť i dám pečivo. Přílohy jím taky. Nejím je každý den ale klidně si je dám. Zmenšila jsem porce jím když prostě začínám mít hlad. Vypustila jsem jejich přípravky, které nemají ani složení kolik mají tuku a sacharidu v sobě. Vláknina mi přijde dost sladká. A cvičím, dodržuji pitný režim, jím dost zeleniny, dám si pečivo v malé míře nebo přílohy. A zhubla jsem 3 kg vlastním stravováním. Zašla jsem si za lékařem nechala si napsat doporučení na obezitologii v Brně u sv. Anny. Hubnu teď i sama… Samozřejmě jsem objednaná na 13. října, nechám si její rady oni mě zkontrolují vezmou krev a všechno a doporučí jak pokračovat. Každopádně vím, že do naturhouse už ani nepáchnu. První týden jsem platila 1600, druhý týden taky 1600 a po čtrnácti dnech zase 1200 Kč. Nikdy jsem se nedostala pod 1000 a to jsem tam chodila dva měsíce za to bych mohla mít hromadu jiných věcí. Nehledě na to že mají na internetu že proběhne školení a pak si můžete založit vlastní naturhouse. Tak to už mě odradilo také.”

uživatelka skalara2, modrykonik.cz

“Jsem šťastná,jde to dolů, jsem se psy často venku a běháme po dvou týdnech bez zadýchání se . Dneska ráno v nohou i večer pár km, manžel na mně nečeká. Okolí i muž chválí, už je úbytek vidět a to teprve začala před cca 13 dny, energie na rozdávání, pravidelně jim a pijí vodu jak se má. Sama bych to nikdy nezvládla, tělo jsem devastovala dietami a hladovkami, dneska vše jak se má.Za mně dávám jedničku Bruntálské pobočce.”

Andy Švédová, Facebook.com

“Také přidám komentář. Ani nevím jestli ho někdo bude číst. Já do NH chodím v Praze od února. Měl jsem přes 100 kg a váha šla nahoru. Psal jsem si kalorické tabulky. Nepomáhalo to. Tak jsem vyplnil nějaký kontakt a volal mi poradce z NH. Při první návstěvě ze mě vytáhl něco přes tisícovku a řekl, že první měsíc to bude tak 4.000 Kč, ale ty další, že tak 1000 Kč a za půl roku tak 500 Kč měsíčně. První měsíc vytáhl 4.000 Kč, další ale také 4.000 Kč. Vzhledem k tomu, že jsem musel přestat jíst dotovanou stravu v práci, vylítli mi náklady na hubnutí o dalších pár litrů měsíčně. Tolik k nákladům.

Jinak jsem zhubnul a to dost. Cca 4 kila měsíčně. Ale v poslední době mi začal rvát předražené produkty pod tlakem. Úplně se mu klepe ruka, abych to koupil. Když nic nechci je vzteklý, když jsem řekl, že ještě mám z minula nařídil mi zdvojit dávkování, abych produkty rychle spotřeboval a on mi mohl prodat další, naznačil ať chodím jen na velké nákupy. Jídelníček mám stejný už od začátku, přidal jen nárazové diety nebo co.. Připadá mi, že mu jde jen o prachy. Takže budu utlumovat a nejspíš končit. Navíc už nehubnu 14 dní skoro nic. Chce to víc se hýbat no. Takže ano, funguvalo to zkraje, teď už jen brečím. Hlavně když vidím 3x levnější náhrady produktů. Zkusim s nim rozumně promluvit, když to nepůjde tak čau. Radši bych dal litr někomu jen za poradenství než poradenství zadarmo, váha zadarmo a pak 4.000 Kč předražený produkty. Už ty jeho nahrazuju levnějšími z netu.. Takže spíš mi mrzej ty prachy. Ale něco mi naučil. Poměr cena/výkon není dobrý… Hlavně ted jak je krize a mizej klienti je jak nenažraná pijavice.”

uživatel Tlusťoch z Prahy, diskuse.doktorka.cz

Vyplatí se hubnutí s NaturHouse?

Narozdíl od konkurence pro vás NaturHouse nebude chtít registraci do drahých programů za deset nebo více tisíc korun. Při první návštěvě se sice většina klientů nechá ukecat k nákupu nepostradatelných doplňků stravy, bez kterých snad zhubnout ani nejde, další návštěva pobočky a pokračování je však na jejich zvážení. 

Pokud se vám hubnutí nedaří, může vám výživová poradkyně pomoci zjistit, kde děláte chyby nebo jaké návyky bude nutné odbourat. Díky speciální váze dokáže pohlídat, zda hubnete tuky nebo vám ubývá svalová hmota. 

Stejně tak se NaturHouse může hodit v případě, kdy jste si svých pochybení v životním stylu či jídelníčku vědomi, ale k hubnutí vám chybí vůle a disciplína. Mnohým klientům pomůže už jen psychická podpora ze strany výživové poradkyně a její kontrola.

Velmi ale záleží, na kterého výživového poradce natrefíte. V recenzích si můžete všimnout, že mnoho kladných hodnocení je určeno přímo určitým poradcům, kteří se skutečně snaží klientům pomoci. 

Stejně tak se ale bohužel najdou také poradci, kteří se na svých klientech snaží jen za každou cenu vydělat. Pokud si svým poradcem nejste jistí, nenechte si pod tlakem vnutit doplňky stravy za několik tisíc a nákup si nejdříve rozmyslete

Spoustu doplňků stravy nebo dalších produktů NaturHouse totiž můžete nahradit konkurenčními produkty, které při stejném složení mohou vyjít na mnohem nižší částky. Otázkou pak ale zůstává, zda vám i bez nákupu bude ještě nabídnuta další konzultace. 

Doporučujeme přečíst: Jak rychle snížit jaterní testy (ALT,GMT,GGT,bilirubin)

Jak získat konzultaci NaturHouse zdarma? 

Pokud máte zájem o svou první konzultaci, která je samozřejmě zdarma, stačí navštívit web naturhouse-cz.cz. Zde kliknete na tlačítko Konzultace zdarma, vyberete si nejbližší pobočku a vyplníte své kontaktní údaje. Pak už jen počkáte na kontakt, kde si s výživovým poradcem domluvíte svou první konzultaci.

Podle informací z webu by zdarma měla být nejen první, ale také každá další konzultace … 

“Konzultace každý týden s výživovým poradcem NATURHOUSE zdarma, která zahrnuje bioimpedanční analýzu těla, měření obvodů a rady a doporučení výživového poradce.”

Ke každé úvodní konzultaci byste měli získat také Naturhouse kuchařku se 62 recepty na lehká jídla a cvičební videa.

Kontakt a pobočky NaturHouse

Sídlo a adresu centrály společnosti REDUCCIA s.r.o. jsme uvedli již na začátku článku, kontakovat můžete NaturHouse také telefonicky na čísle +420 273 132 614, případně na e-mailu info@naturhouse-cz.cz.

Pokud máte dotaz ke své objednávce na e-shopu nebo k jednotlivým produktům, můžete využít tel. číslo +420 734 754 069 nebo e-mail e-shop@naturhouse-cz.cz.

V současné chvíli má NaturHouse více než 80 poboček napříč celým Českem, najdete je ve většině velkých měst. Jejich kompletní seznam a kontakty na jednotlivé pobočky najdete na webu NaturHouse v sekci Pobočky.

Kariéra v NaturHouse

Stejně jako desítky dalších si i vy můžete otevřít franšízovou pobočku NaturHouse a nabízet klientům výživové poradenství. 

Samozřejmě musíte najít lokalitu, ve které ještě NaturHouse poradna není. Podle velikosti lokality, ve které bude vaše pobočka působit, si pak můžete vybrat ze dvou konceptů:

  • Standardní koncept pro města s 20.000 a více obyvateli … vstupní investice od 420 000 Kč.
  • Mikro koncept pro města s 8.000 – 19.000 obyvatel … vstupní investice od 250 000 Kč. 

Pokud nedisponujete potřebným kapitálem, můžete pro NaturHouse pracovat jako výživový poradce. Seznam volných pozic najdete na webu. 

Shrnutí závěrem …

Oproti konkurenci je na tom poradenství NaturHouse v našich očích i zákaznických recenzích o poznání lépe. Nemusíte se zavazovat k nákladným programům v řádu desítek tisíc, ale přesto vás nejspíše nákup nějakých doplňků při konzultacích nemine. 

Oceňujeme, že konzultace jsou zdarma a doufáme, že to tak v praxi skutečně funguje. Pokud najdete dobrého výživového poradce NaturHouse, může jít skutečně hubnutí skvěle a nebude příliš nákladné. Spoustu produktů, které jsou vám nabízeny, ale můžete nahradit běžně dostupnými levnějšími variantami.

Máte také zkušenost s NaturHouse? Nebo jste našli levnější konkurenční řešení? Pomozte ostatním klientům a podělte se o názor v komentářích níže …

Zdroje: https://www.naturhouse-cz.cz/, https://www.franchising-naturhouse.cz/, https://www.eshop-naturhouse.cz/, https://www.facebook.com/naturhouse.cz/reviews, https://www.modrykonik.cz/forum/chci-shubnout/hubnuti-v-naturhouse-mate-zkusenost/ a https://diskuse.doktorka.cz/node/29026

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *