Recenze Nutriadapt – nabídka, zkušenosti zákazníků, hodnocení

blank

Jejich mottem je Úprava váhy pro 21. století. Pokud bychom to tedy shrnuli, Nutriadapt má po Česku několik poboček, které vám pomohou s hubnutím, kromě weight managementu nabízejí také například pomoc v boji s celulitidou. 

Skutečně se ale jejich služby vyplatí? Nebo jen zbytečně přijdete o peníze za konzultace a garantované hubnutí se nedostaví? Povíme vám, jak Nutriadapt hodnotí klienti a co vše tato společnost nabízí. 

Co je Nutriadapt? 

Nutriadapt je služba založená na poradenství, které se zaměřuje na řešení problémů s váhou či dokonce nadváhou. Jejich poradny naleznete napříč celou republikou, možné jsou ale také online konzultace. Poradenská činnost je doplněna také prodejem výživových doplňků a produktů, které souvisejí s hubnutím a zdravým životním stylem.

Kdo stojí za projektem Nutriadapt?

ovozovatelem webu Nutriadapt.cz i e-shopu, který najdete na adrese eshop.nutriadapt.cz je česká společnost NUTRIADAPT s.r.o. se sídlem v Praze na adrese Americká 579/17. Tato společnost provozuje také slovenskou verzi webu na adrese Nutriadapt.sk, online prodej na obchod.nutriadapt.sk má ale pod sebou slovenská společnost obchod.nutriadapt.sk sídlící v Bratislavě na adrese Kladnianska 46.

Co je weight management?

Nutriadapt často ve své propagaci zmiňuje pojem weight management. Pokud umíte anglicky, nejspíše je vám význam termínu jasný, pro všechny ostatní máme vysvětlení. Jednoduše bychom jej mohli přeložit jako řízení hmotnosti a skrývá tak pod sebou veškeré procesy, chování nebo metody vedoucí k dosažení požadované hmotnosti, jejímu udržení, ale také může zahrnovat strategie zdravého životního stylu.

Co nabízí Nutriadapt?

Nutriadapt bychom vlastně mohli rozdělit na dvě sekce, které spolu ovšem blízce souvisí a navzájem se propojují. 

1) Nutriadapt poradenství 

Po celé ČR má Nutriadapt své poradny, ve kterých na vás čekají školení specialisté. Ti vám mohou nabídnout obecnou konzultaci zaměřující se na redukci hmotnosti (cena 200 Kč) nebo přístrojové ošetření celulitidy a problematických partií (1 790 Kč).

Pokud tedy vynecháme doplňkovou službu zaměřenou na celulitidu, hlavním cílem obecné konzultace samozřejmě není jednorázová návštěva, při které dostanete triky, jak s přebytečnými kily zatočit. 

Poradci na pobočkách vám naopak nabídnou dlouhodobý plán, který se skládá z využívání Nutriadapt doplňků stravy a dalších produktů, doporučí vám vhodné aktivity, pomohou s jídelníčkem a mimo jiné vás čekají také pravidelné kontroly – resp. konzultace dosažených výsledků. 

Jednoduše si tedy zaplatíte návod na štíhlou postavu, budete mít k dispozici svého poradce, dostanete kuchařku a spoustu tipů, jak redukovat svou hmotnost a zlepšit celkový zdravotní stav

Náš tip: Diterpex recenze – opravdu pomůže s hubnutím?

2) Nutriadapt produkty – eshop

Druhým odvětvím Nutriadaptu je samotný prodej doplňků stravy a dalších produktů, které jsou dle poradců většinou k dosažení cílů nezbytné či velmi důležité.

Na eshop.nutriadapt.cz tak můžete najít spalovače tuku (čaje, kávy a tablety – doplňky stravy), detoxikační kúry, proteinové tyčinky a sušenky nebo nápoje v prášku, doplňky stravy pro zdraví (probiotika, omega 3, prebiotická vláknina …). 

Právě tyto produkty spadají také do dlouhodobých plánů, které vám poradci Nutriadapt na pobočkách nabídnou.

Může vás zajímat: eSlim recenze – fungují oblíbené tabletky na hubnutí?

Recenze Nutriadapt – zkušenosti a hodnocení klientů

Recenze nejrůznějších produktů a služeb, které souvisí s hubnutím, pro vás připravujeme poměrně často. Ještě nikdy jsme se ale nesetkali s tak rozporuplnými recenzemi klientů. Napříč celým internetem jako by se rozdělili na 2 skupiny – ty, kterým Nutriadapt pomohl a nedají na něj dopustit, a ty, kteří už o něm nechtějí raději ani slyšet. 

Obecně tedy můžeme začít tím, že se rozhodně nejedná o podvod a Nutiradapt skutečně nabízí služby spojené s regulací váhy. Otázkou ovšem je, zda se za dané ceny skutečně investice vyplatí

Zákazníci totiž nejčastěji řeší přemrštěné ceny, kdy vás poradenství může vyjít i na částku přesahující 20 000 Kč

Spousta jich navíc naráží také na to, že poradci umí člověka k uhrazení částky snadno zmanipulovat, když mu vysvětlí, jak špatně na tom se svou váhou nebo zdravím je. Poměrně často tak klienti odcházejí nejen s podepsanou smlouvou o poradenství, ale také s novou půjčkou.

Propastné rozdíly jsou podle recenzí také v přístupu jednotlivých poradců Nutriadapt. Některé si zákazníci pochvalují, oceňují jejich aktivní přístup i znalosti. Často se ale najdou také nehezké názory na jednotlivé poradce, kteří se jen snaží na klientech co nejvíce vydělat. 

Na druhou stranu má ale dle recenzí Nutriadapt mnoho spokojených zákazníků, kterým částka za poradenství přijde adekvátní a díky poradenství dosáhli svých cílů – ať už se týkaly hubnutí nebo celkového zdraví. 

Přehlédnout nemůžeme také 21 denní lhůtu pro odstoupení od smlouvy. Část zákazníků se nechala přesvědčit a podpis smlouvy s poradci si pořádně nerozmyslela. V tom případě je k dispozici 21 dní, během kterých mohou od smlouvy odstoupit a částka jim bude vrácena. 

Ne vždy se ale podle recenzí vyplatí program dříve ukončit – Nutriadapt požaduje po klientech sankce neboli úhradu využitých služeb. A tak se může snadno stát, že z investované částky dostanete třeba jen polovinu

Vybrali jsme pro vás několik recenzí ze srovnávačů a dalších webů, které shrnují obecné názory klientů… 

“Nutriadapt jsem objevila náhodou na sociálních sítích a jsem za to moc vděčná. Již v minulosti jsem se potýkala s kolísáním váhy, důvodem byl jojo efekt, který vznikl při zkoušení různých dietních programů. Při úpravě stravy, doporučený Nutriadaptem jsem si jista, že jojo efekt, už nenastane. Další pozitivem je, že se mi zlepšil zdravotní stav a tělo funguje jak má. Proto, Nutriadaptu moc děkuji a doporučuji těm, kdo váhají využít jejich služby.”

K. Kureckova, Mapy.cz

“Zaplatíte hodně peněz, za informace které Vám dá každý obvodní lékař. Za diagnostiku v laboratoři z krve zaplatíte 3.000,-Kč a za posouzení diagnostiky z laboratoře specialistou z nutriadaptu, péče na 6 měsíců , osobní výživový plán + sleva z balíčku zaplatíte +12.900,-Kč . Celkem za 15.900,-Kč. Pokud ve lhůtě odstoupíte od smlouvy, tak Vám bude následně vráceno pouze 4.300,-Kč. Doporučuji řádné přečtení smlouvy před podpisem a zaplacením této službu. Osobní výživový plán se skládá ze všeobecných dostupných informací a doporučení, opsaných výsledků z laboratoře. I když jsem chtěl vše řešit smírně, bylo mně sekretářkou arogantně sděleno, že je vše v pořádku”

Antonín Vsetula, Recenziste.cz

“Chodím tam od března a žádné výsledky nejsou vidět, nestíhám jíst 5 X denně, a už vůbec ne si vařit pro sebe, když vařím pro rodinu představovala jsem si to úplně jinak za ty peníze co jsem do toho dala za tu dobu mám dole 1 kg, což není vůbec nic”

H. Nohejlová, 5nej.cz

“Tak trochu jsem si naběhl a místo slevové akce jsem dostal akci za 30 000,-, která obsahovala dvě knížečky s jídelníčkem a tím to haslo. Možná vhodné pro někoho, kdo fakt sedí doma furt a může si z nudy vyvářet co mu řeknou, ale ne pro někoho, kdo chodí do práce. No a to plánování kontrol v úterý v 10 hodin to je taky vtipné, to, aby si člověk vzal dovolenou, protože to jindy prostě nejde.. Nic já osobně se tomu budu vyhýbat obloukem, doplatím si svých 30 000,- u Essoxu a vřele nikomu nedoporučuju.”

L. Vondráček, Mapy.cz

Nepřehlédněte: Idealica recenze – opravdu účinné kapky na hubnutí?

Shrnutí závěrem…

Pokud chcete upravit svůj jídelníček, zhubnout nebo změnit svůj životní styl a rady vyčtené na internetu vám nestačí, může vám Nutriadapt skutečně pomoci. Poradci vám na míru sestaví jídelníček, doporučí další opatření a budou vám k dispozici.

Je ale nutné si uvědomit, že cena za tyto služby je skutečně docela vysoká. Při první návštěvě se tak nenechte do ničeho bezhlavě vtáhnout a podpis smlouvy si pořádně rozmyslete. 

Poradci nejsou školení jen v oblasti zdraví, ale také moc dobře ví, jak klienta získat. Ať už to jsou děsivě podané informace o vašem zdravotním stavu a rizicích nebo akční ceny programu, který platí jen při okamžitém podpisu.

Využít sice můžete 21 denní lhůtu pro odstoupení od smlouvy, vrácení celé uhrazené částky se ovšem dle zkušenosti klientů určitě nedočkáte. 

Máte také zkušenost s Nutriadapt? Nebo jste našli levnější či kvalitnější konkurenční řešení? Neváhejte se s námi a dalšími čtenáři podělit o názor v komentářích níže …

Zdroje: https://www.nutriadapt.cz/, https://mapy.cz/zakladni?source=firm&id=13255116&recenze=1&x=18.1734858&y=49.8294910&z=17#, https://www.emimino.cz/diskuse/odstoupeni-od-smlouvy-nutriadapt-432611, https://recenziste.cz/nutriadapt/ a https://www.5nej.cz/nutriadapt-recenze/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *