Recenze TianDe – opravdu se jedná o přírodní produkty?

Do péče o své tělo, vitalitu, zdraví nebo krásu jsou někteří z nás schopni měsíčně investovat poměrně vysoké částky. Opravdu se ale vyplatí nakupovat kosmetiku a nejrůznější pomůcky značky TianDe? Dočkáte se očekávaných výsledků?

Co je TianDe?

Jedná se o značku, která nabízí zejména kosmetiku, hygienické pomůcky a nejrůznější doplňky k péči o naše tělo. Na mezinárodním trhu působí TianDe již od roku 2007 a za tu dobu si značka získala celou řadu příznivců, ale také zákazníků, kteří až tak spokojeni nebyli. Pojďme se tedy společně kouknout na to, zda se nákup TianDe produktů vyplatí …

Kde nakoupit produkty TianDe?

Stejně jako Avon, Oriflame nebo Herbalife je i TianDe firma, jejíž produkty si můžete pořídit třeba od své kamarádky. Funguje totiž na bázi takzvaného MultiLevel Marketingu (MLM), kdy se i vy můžete stát prodejcem a buďto nakupovat produkty za velkoobchodní ceny pro svou potřebu nebo je pak se ziskem prodávat dále.

Náš tip: Nezávislá recenze legín Lelosi? Opravdu se vyplatí je koupit?

Odkud TianDe pochází a kde se produkty vyrábí?

Z webové prezentace TianDe se dozvíte, že “…spojujeme receptury starověké Číny a nejnovější poznatky s využitím maximálního množství přírodních složek”. Jedná se tedy o kosmetiku, která pochází z Číny, ale rozhodně se za to nestydí

Dovozcem kosmetiky TianDe do České republiky je společnost ISTA CORPORATION, s.r.o., za TianDe ale už od jejího založení v roce 2007 stojí ruská společnost a také doména Tiande.cz vás odkáže na mezinárodní stránky Tiande.ru s českou verzí. 

A musíme uznat, že ruská kosmetika vyráběná v Číně už nám tak dobře nezní …

Jsou produkty TianDe bezpečné?

Produkty TianDe jsou oficiálně prodávány na Českém trhu i v zahraničí, podléhají tedy nezbytným kontrolám. Nemusíte se tedy bát, že byste si z čajového dýchánku u kamarádky přinesli domů nebezpečný výrobek. 

Na druhou stranu je ale velice důležité dodržovat pokyny k užití nebo doporučení prodejců. Pokud si ale nejste s použitím jistí, vždy je lepší se poradit se zkušeným prodejcem, který je u TianDe několik let.

I vy se můžete totiž ze dne na den stát prodejcem, který o produktech nebude mít ani páru. Prodejci se nemusejí školit, vzdělávat, skládat zkoušky apod., zejména pokud vás trápí kožní nebo jiné zdravotní problémy, které by mohl vybraný produkt zhoršit, konzultujte jeho užívání ideálně s lékařem.

Náš tip: Opravdu funguje Vlasové hnojivo?

Jsou produkty TianDe přírodní?

TianDe je často prodejci prezentováno jako přírodní kosmetika. Opět se zde ale dostáváme spíše k neznalosti prodejců než k lživé kampani. Produkty TianDe totiž určitě nejsou čistě přírodní (možná až na pár výjimek), mají však podíl přírodních složek, které mají při správném použití dobrý vliv na naše zdraví, pleť či tělo. 

Sama značka produkty jako přírodní neprezentuje a komentuje je následujícími slovy: “Věříme, že právě v přírodě se skrývá to nejdůležitější. A proto obohacujeme naše produkty o unikátní ingredience. Zároveň však rádi využíváme nejmodernější technologie. Vytváříme most mezi těmito dvěma světy.”

Recenze TianDe – zkušenosti zákazníků

Prodejců TinaDe, kteří zkusili své štěstí ve světě MLM, je v Česku opravdu mnoho. Je tak velmi těžké poznat, které recenze jsou skutečně psány uživateli, a za kterými stojí právě prodejci. 

TianDe je většinou hodnoceno pozitivně, zákazníci jsou spokojení a nakupují opakovaně. Ve většině případů dobře hodnotí poradenství i samotné produkty, bohužel ale jen těžko zjistíte, zda je sami užívají nebo využívají jako formu přivýdělku. 

Proto jsme při hledání objektivních názorů využili tentokrát spíše diskuzní fóra a skupiny uživatelů, které byly nejméně ovlivněny samotnými prodejci.

Co se zákazníkům na TianDe líbí?

 • cenová dostupnost
 • exkluzivní přidané látky (jako například hadí sérum …)
 • možnost přivýdělku MLM
 • produkty mají pro někoho skutečný účinek
 • podíl přírodních složek je dostačující
 • dobrá dostupnost zboží

Co zákazníci TianDe nejčastěji vytýkají?

 • na oficiálních stránkách nenajdete složení produktů (pouze pár nejdůležitějších účinných látek)
 • špatná informovanost prodejců o produktech
 • zákazníci nedůvěřují produktům MLM
 • vyzkoušené produkty neměly žádoucí účinek
 • při používání se vyskytly nežádoucí účinky
 • produkty jsou nabízeny prodejci jako přírodní
 • podíl přírodních složek byl velmi nízký
 • velký nátlak ze strany prodejců
blank

Náš tip: Nenaleťte! Pozor na rizikový e-shop Lapert!

Shrnutí závěrem …

Pokud jste se rozhodli TianDe vyzkoušet, určitě doporučujeme se poohlédnout po recenzích konkrétního výrobku a najít si zkušeného prodejce, který vám poradí. 

Zda vám přípravek skutečně pomůže, nebo bude hrát velkou roli zmiňovaný placebo efekt, už musíte posoudit sami. Nicméně každý z nás je jiný a stejně jako někomu pomáhá na chřipku čaj s medem, jiný se bez Paralenu neobejde. Cena produktů ale není nikterak závratná a pokud zpočátku vyzkoušíte jeden či dva výrobky, nebude případné zklamání moc bolestivé.

Co je TianDe?

Jedná se o značku, která nabízí zejména kosmetiku, hygienické pomůcky a nejrůznější doplňky k péči o naše tělo. Na mezinárodním trhu působí TianDe již od roku 2007 a jejich produkty by měly být postaveny na přírodních účinných složkách.

Odkud TianDe pochází a kde se produkty vyrábí?

TianDe se prezentuje jako firma, která inspiraci pro své produkty hledá ve starověké Číně. Jedná se o ruskou firmu, která své produkty vyrábí zejména v Číně. Dovozcem kosmetiky TianDe do České republiky je společnost ISTA CORPORATION, s.r.o.

Jsou produkty TianDe přírodní?

Produkty TianDe nejsou čistě přírodní (možná až na pár výjimek), mají však podíl přírodních složek, které mají při správném použití dobrý vliv na naše zdraví, pleť či tělo. Spousta zákazníků si ale stěžuje, že přírodních složek je v přípravcích velmi málo a převládají syntetické přísady.

Máte osobní zkušenost s produkty TianDe? Podělte se o ni s našimi čtenáři v komentářích níže … 

Zdroje: https://tiande.ru/cz, https://www.emimino.cz/diskuse/tiande-objektivni-zkusenosti-307287/, https://www.recenzin.cz/tiande-recenze/ a https://www.heureka.cz/znacky/tiande/recenze/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *