SOS credit půjčka – recenze a hodnocení

Životní náklady rostou závratným tempem, bohužel však na rozdíl od našich platů. Pokud už jste vyčerpali své rezervy a potřebujete kvůli nenadálým výdajům rychlou půjčku, může být SOS Credit snadným řešením. Pojďme se společně mrknout na SOS Credit recenze a zkušenosti nebo zda se tato půjčka opravdu vyplatí.

blank

Nezávislé hodnocení a recenze SOS credit

Mrkli jsme se rychlé půjčce na zoubek a musíme uznat, že ohlasy klientů SOS Credit jsou naprostým průměrem na poli nebankovních půjček. Vyřízení i zákaznická podpora je na poměrně vysoké úrovni, největší problém vidí zákazníci ve schvalování – půjčku zkrátka s většími finančními prohřešky nezískáte, navíc nepatří zrovna k nejlevnějším.

Velké plus od nás dostávají za osvětu zodpovědného půjčování. Při zřizování půjčky je klientům několikrát kladeno na srdce, že půjčka není ideálním řešením dlouhodobých finančních problémů, ani by neměla pokrýt výdaje za nepotřebné zboží, dovolenou nebo dárky.

Kdo je poskytovatelem půjčky SOS Credit?

SOS Credit je rychlá půjčka, která je produktem společnosti Orange finance s.r.o., ta je vlastníkem licence České národní banky pro poskytování nebankovních úvěrů. Společnost sídlí v Praze na Karlínském náměstí a kontaktovat ji můžete:

blankblank

v pracovních dnech PO – PÁ od 8 do 18 hod. na tel. čísle + 420 228 226 751 nebo e-mailu info@soscredit.cz.

Pro řešení pohledávek je vyhrazena zákaznická linka +420 228 226 170 a e-mail pohledavky@soscredit.cz.

Výše půjčky SOS Credit

Úvěrový rámec půjčky SOS Credit je 1.000 – 30.000 Kč. Maximální částka se ale odvíjí nejen od vaší bonity, ale také od předchozích půjček, z počátku na 30.000,- Kč jen stěží dosáhnete. Novým klientům jsou většinou schvalovány půjčky v rozmezí max. 8.000 – 10.000,- Kč.

Délka splácení SOS Credit

Splatnost půjčky může být až 28 dní, jelikož ale s délkou splácení rostou i náklady na půjčku, doporučujeme vždy zvolit co možná nejkratší dobu splacení – minimum je 7 dní. Pohlídejte si tedy celkovou výši částky, kterou máte splatit.

Jen pro příklad … pokud si půjčíte 11.000 Kč na 7 dní, bude vás půjčka stát navíc „pouze“ 1696 Kč. Při 28 denní splatnosti už ale zaplatíte celkem 15.216 Kč.

Pro koho je půjčka SOS Credit vhodná?

Samozřejmě pro ty, kteří nemají jinou možnost finanční výpomoci od rodiny či přátel. Podmínkou je plnoletost a bankovní účet na vaše jméno, pokud máte záznam v registrech, bude posuzován individuálně, s většími prohřešky ale u SOS Credit neuspějete.

Půjčku si mohou zřídit čeští občané, SOS Credit je také rychlá půjčka pro cizince, kteří mají v České republice vyřízeno povolení k trvalému pobytu. Důležitá je také možnost prokázat váš pravidelný měsíční příjem – ať už smlouvou nebo výpisem z bankovního účtu.

Jak získat půjčku SOS Credit?

Jedná se o rychlou nebankovní půjčku, kterou si můžete sjednat z pohodlí vašeho domova. Postačí vám k tomu chytrý telefon, počítač nebo obdobné zařízení s přístupem na internet a samozřejmě potřebné doklady.

Přímo na stránkách soscredit.cz najdete interaktivní formulář, ve kterém si nastavíte potřebnou částku půjčky a délku splácení. Poté jen vyplníte formulář s vašimi kontaktními a osobními údaji, vyplníte informace o vašich příjmech, nákladech a celkové finanční situaci. Pomocí SMS kódu potvrdíte svou žádost, nahrajete fotky dokladu totožnosti, výpisů z účtu a příp. dalších potřebných dokumentů a do 15 minut budete informování o schválení či zamítnutí půjčky.

Věrnostní program a další výhody

Vysokou RPSN kompenzuje SOS Credit stálým klientům pomocí svého věrnostního programu. Pokud si u této nebankovní společnosti půjčujete opakovaně a řádně splácíte, můžete se dočkat i 20% slevy.

Pro nové klienty má SOS Credit slevový kód. Stačí do formuláře zadat kód sleva30 a automaticky budete mít svou první půjčku o 30 % levnější!

Aktuálně si můžete SOS Credit a jejich rychlou půjčku vyzkoušet zcela zdarma! Půjčit si můžete až 10.000 Kč bez jakýchkoliv poplatků a s nulovým RPSN. A splatnost můžete využít až na 28 dní.

Co když nestíhám splácet?

Zejména u akčních půjček s nulovými či sníženými poplatky si dávejte na splatnost půjčky opravdu pozor. Při porušení podmínek by vám mohla být snadno napočítána plná sazba, kterou by doplnily další poplatky.

Pokud půjčku nestíháte splatit včas, můžete si ji prodloužit o 7, 14, 21 nebo 28 dní, a to opakovaně. Jak ale tušíte, nebude to zadarmo. Ke dni splatnosti vaší půjčky bude potřeba uhradit poplatek za prodloužení půjčky, o který se vám celková částka nehezky navýší.

blankblank

Zdroje: https://www.soscredit.cz/ a https://www.pujckyhned.cz/pujcka/SOS-Credit 

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *