Uniprosta recenze – čistě přírodní produkt na prostatu

7 komentářů a zkušeností: Uniprosta recenze – čistě přírodní produkt na prostatu

Pro mnoho mužů jsou problémy s prostatou pořád ještě naprostým tabu. Uniprosta slibuje řešení a má být přírodní cestou ke zdravé prostatě. Skutečně vás k ní ale dovede? Máme pro vás nezávislou recenzi, důležité informace i hodnocení uživatelů…

Co je Uniprosta?

Jedná se o přírodní doplněk stravy, který v České republice tradičním způsobem vyrábí pražská společnost PHARMADO s.r.o.

Uniprosta obsahuje 8 přírodních účinných látek, které by vás měly dovést ke zdravé prostatě, přispívají k méně častému močení a normálnímu proudu moči

Účinky by měly být rychlé a dlouhodobé, zda tomu tak skutečně je, jsme se snažili zjistit na základě recenzí a zkušeností zákazníků. 

Náš tip: Myslíte si, že jen vy to máte v životě těžké? Mrkněte na 10 top filmů podle skutečné události.

Hodnocení Uniprosta – recenze a zkušenosti zákazníků

Pokud pomineme recenze nebo zkušenosti přímo ze stránek výrobce, které bývají často fikční či přikrášlené, příliš mnoho informací se nám na internetu zjistit nepodaří. 

Recenze jsme našli jen na několika málo webech, nejvíce je jich na Zboží. Negativní ohlasy jsme ale až na výjimky nenašli, dalo by se tedy říci, že zákazníci jsou s Uniprosta spokojeni a často jej doporučují. 

Na doplňku stravy Uniprosta se jim nejčastěji líbí, že:

 • se jedná o čistě přírodní produkt
 • skutečně funguje už po kratším užívání
 • funguje při začínajících i dlouhodobých problémech
 • dodání od výrobce je velmi rychlé
 • pomáhá i při bolestech spojených s močením či prostatou
 • vyřešil problém častého močení 
 • jeho cena je oproti konkurenci přijatelnější

Pokud zákazníkům na produktu Uniprosta něco vadilo, bylo to zejména:

 • nízká nebo nulová dostupnost v běžných lékárnách
 • nutnost dlouhodobého užívání

Obecně bychom tedy mohli shrnout, že Uniprosta podle zkušeností zákazníků skutečně funguje a nejedná se o podvod. 

Náš tip: Vypadávají vám vlasy? Začínáte šedivět? Mrkněte na nezávislou recenzi Vlasového hnojiva.

Uniprosta složení přípravku

Jak už jsme zmínili, jedná se o přírodní doplněk stravy, který pomáhá díky unikátní kombinaci 8 účinných látek. A těmi jsou:

 1. Serenoa plazivá (Saw palmetto) – extrakt z plodů této mladé palmy, která roste v jihovýchodních oblastech USA, díky vysokému obsahu mastných kyselin a phytosterolů příznivě působí na potenci, správnou funkci prostaty a močového ústrojí. 
 2. Slivoň africká (Pygeum africanum) – stálezelená lesní dřevina, která díky beta-sitosterolu přispívá k normální funkci močového ústrojí. 
 3. Vrbovka malokvětá (Epilobium parviflorum) – uznávaná česká bylina pro muže nad 40 let příznivě působí na močové ústrojí a řeší také časté nutkání k močení. Její účinek byl prokázán mnohými studiemi.
 4. Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) – přispívá k vylučování vody z organismu, podporuje normální činnost ledvin i prostaty, cévní soustavy i střevního traktu. 
 5. Zinek – minerál, který udržuje prostatu v dobré kondici, navíc pomáhá udržovat přirozenou hladinu testosteronu v krvi. Skvěle tak působí na močovou i rozmnožovací soustavu. 
 6. Lykopen – nejsilnější známý antioxidant přírodního původu má příznivý vliv na prostatu.
 7. Selen – esenciální stopový minerál, nejenže působí jako antioxidant a podporuje naši imunitu, ale také přispívá k normální spermatogenezi.
 8. Beta-sitosterol – hlavní rostlinný sterol působí příznivě na správný průtok moči a umí zastavit či zpomalit zvětšování prostaty. 

Nezbytných dalších látek obsahuje Uniprosta opravdu zanedbatelné množství, jedná se o protispékavou látku: hořečnaté soli mastných kyselin, nosič: maltodextrin, klouzadlo: talek, želatinová tobolka.

Uniprosta dávkování a užívání

Doplněk stravy Uniprosta je ve formě kapslí, doporučená denní dávka je 1 kapsle, při větších problémech můžete užít až 2 kapsle

Kapsle Uniprosta je nutné zapít vodou, ideální je užití během jídla, díky čemuž je zaručena lepší vstřebatelnost a tedy i účinnost obsažených látek. 

Náš tip na přírodní pomoc s prostatou: Ashwagandha a její účinky pro muže.

Kde koupit Uniprosta – kontakty

Už jsme prozradili, že zákazníci mají často problém s dostupností tobolek Uniprosta v běžných lékárnách nebo internetových obchodech.

Uniprosta můžete zakoupit pouze přímo u výrobce na stránkách Uniprosta.cz, případně objednávat po telefonu na čísle +420 606 290 240 nebo na e-mailové adrese podpora@uniprosta.cz.

Objednávky jsou vyřizovány během pracovních dnů v čase mezi 9. – 17. hodinou. 

Uniprosta cena, slevy a akce

1 balení – 60 tobolek přípravku Uniprosta vychází na 379 Kč, zaplatíte k tomu také poštovné ve výši 65 Kč.

Při odběru 2 a více balení máte poštovní zdarma. 

2 balení – 120 tobolek 739 Kč

3 balení – 180 tobolek … 999 Kč

Pokud byste si tedy koupili 3 balení se 180 tobolkami a užívali 1 tobolku denně, vyšla by vás denní dávka Uniprosta jen na necelých 6 Kč, což je dle našeho názoru opravdu přijatelné.

Máte s přípravkem Uniprosta svou zkušenost? Podělte se o ni níže v komentářích s ostatními čtenáři nebo prozraďte svůj tip na zdravou prostatu.

Zdroje: https://www.uniprosta.cz/, https://www.zbozi.cz/obchod/144650/ a https://www.recenzin.cz/uniprosta-recenze/

4.1/5 - (128)

7 vašich komentářů a zkušeností: Uniprosta recenze – čistě přírodní produkt na prostatu

 1. Jak starej tak blbej. Zareagoval jsem na inserat na FB. Stalo me to 999,- a snad mi to neuskodi, Bral jsem to skoro 30 dni a zbytek putoval do odpadu. Na chvili snad dam pokoj

 2. ja mam zkušenost velmi dobrou. chodil jsem v noci i 6x a teď maximálně 2x za noc. užívám to dlouhodobě

 3. Za mě super produkt. Objednávám pravidelně a dá se užívat dlouhodobě. Jediný čeho se bojím je, že když přestanu tak se problémy vrátí. Cena ale není zas tak vysoká abych to nemohl brát pořád.

 4. Okamžité dodání, výrobek funguje dle popisu. Účinky se dostavily zhruba po 3 týdnech. Dříve jsem chodil v noci na záchod třeba i 8x, nyní pouze 1x, někdy dokonce vůbec!! Opravdu stojí za to.

 5. Zkoušel jsem už více takovýchto doplňků a zdá se, že Uniprosta funguje nejlépe. Složení je asi o něco lepší a je tu i více látek. Užívám už třetí měsíc po 1 tobolce.

 6. Musim se pripojit ke kladnym ucinkum. Uniprostu beru spolecne s CBG kapkama a me problemy se o 80% zlepsili v noci i pres den. Mohu jen doporucit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *