ViaSMS půjčka – recenze a hodnocení

Pokud nepatříte zrovna mezi šťastlivce, kteří finance příliš řešit nemusí, určitě už jste pocítili neúprosnou vlnu zdražování. Může být právě rychlá půjčka ideálním řešením dalších nečekaných výdajů? Podívám se společně na recenze ViaSMS půjčky a zjistíme, co obnáší její zřízení nebo jaké jsou podmínky.

blank

Recenze a hodnocení ViaSMS půjčky

Ceny základních potřeb, bez kterých se neobejdeme, bohužel rostou mnohem rychleji než naše příjmy a finanční rezervy většiny z nás se tak krátí. My vám prozradíme, zda je ViaSMS půjčka opravdu ideálním řešením.

Podle zákazníků jsou podmínky ViaSMS velmi přehledné a pokud potřebujete opravdu rychlou finanční výpomoc, můžete se na ně spolehnout. O podvodnou půjčku se zkrátka nejedná.

Co je ovšem potřeba vzít v potaz, je velice vysoká výše částky, kterou přeplatíte. U nebankovních společností je s touto situací sice potřeba počítat, zkuste ale nejprve zvážit, zda půjčku opravdu nutně potřebujete nebo zda se nemůžete s žádostí obrátit na někoho z přátel či rodiny.

U ViaSMS se nám moc nelíbí také udávání úroků, které působí velice nízkým dojmem. Na rozdíl od bankovních společností, které uvádějí roční úrok (p. a. – tedy per annum), uvidíte na jejich webu výši denního či týdenního úroku. Například 2% úroková denní sazba označuje roční úrokovou míru 730 % p. a. A to už samozřejmě moc dobře nevypadá. Nejedná se však o výhradní trik ViaSMS, podobná čísla nabízí většina nebankovních společností.

Výhody ViaSMS půjčky i její mínusy

+ rychlost vyřízení půjčky

+ možnost prodloužení splácení a solidní domluva

+ upozornění na blížící se splatnost půjčky

+ pro nové klienty 30 dní bez poplatků

+ flexibilní splácení s minimální výší splátky

závratná výše úroků, RPSN a dalších poplatků

– půjčka není vhodná pro lidi se záznamem v registru

Pro koho je půjčka ViaSMS určená?

blankblank

Jak vás asi napadne, základem je plnoletost a trvalý pobyt na území ČR. Na rozdíl od mnohých krátkodobých půjček, u ViaSMS flexibilního úvěru neuspějete, pokud máte záznam v registru a čistý trestní rejstřík je další nezbytností.

Žadatel musí disponovat také českým bankovním účtem a mobilním telefonem, při vyřizování bude nutný také přístup k internetu a doklad totožnosti. Jelikož je půjčka určená jen lidem s prokazatelnými příjmy, připravte si také potvrzení o nich – například pracovní smlouvu nebo bankovní výpisy.

Výše půjčky ViaSMS a délka splácení

Pokud ještě nejste klientem ViaSMS, výše první půjčky bude omezena výší 1000 – 8000 Kč. Stálí klienti pak mohou čerpat půjčky až do výše 60.000 Kč.

blankblank

ViaSMS je krátkodobá rychlá půjčka, částku si tedy můžete půjčit na 30 dní. Už při vyplňování interaktivního formuláře na stránkách viasms.cz však také uvidíte, kolik činí minimální měsíční splátka. Pokud tedy nejste schopni částku uhradit ve stanoveném termínu, můžete ji splácet až do plné výše. Zde je ale potřeba počítat s nemalým úrokem.

Jak získat půjčku ViaSMS

Největší výhodou rychlých půjček je jejich možnost online zřízení. Ani s ViaSMS vás tak nečeká cesta do banky. Stačí si najít jejich stránky, vyplnit interaktivní formulář a pak už jen počkat na schválení půjčky. To většinou trvá několik minut a výsledek se dozvíte pomocí textové zprávy na zadaném telefonním čísle.

blankblank

Pokud máte půjčku schválenou, s největší pravděpodobností už jsou finance na cestě na váš účet. A jelikož většina českých bank disponuje okamžitými platbami, můžete mít částku na účtu již během několika minut.

Jak je to s okamžitým splacením?

Jelikož se jedná o krátkodobou půjčku, poplatků za předčasné splacení se bát nemusíte. Naopak můžete půjčku kdykoliv celou splatit. Pokud půjčku splácíte pomocí minimálních částek, taktéž nejste omezeni tím, že byste nemohli poslat vyšší částku či půjčku uhradit najednou.

blankblank

blank

Pokud nepatříte zrovna mezi šťastlivce, kteří finance příliš řešit nemusí, určitě už jste pocítili neúprosnou vlnu zdražování. Může být právě rychlá půjčka ideálním řešením dalších nečekaných výdajů? Podívám se společně na recenze ViaSMS půjčky a zjistíme, co obnáší její zřízení nebo jaké jsou podmínky.

Výhody
  • snadné online vyřízení
  • rychlé schválení i vyplacení půjčky
  • flexibilní splácení s minimální splátkou
  • půjčka zdarma pro nové klienty
  • možnost splacení kdykoliv
  • bezúčelová půjčky na cokoliv
  • bez ručitele a zástavy
Nevýhody
  • vysoké RPSN až 855%
  • vysoké náklady na případné vymáhání půjčky
5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *