VistaCredit půjčka – hodnocení a recenze

Spousta nebankovních společností má problém se schválením půjčky pro drobné živnostníky a OSVČ. Proto se dnes podíváme, jak spolehlivá a dostupná je VistaCredit půjčka pro podnikatele

Nezávislá recenze VistaCredit půjčky a její hodnocení

Ohlasů na půjčku VistaCredit je na Googlu, srovnávacích portálech půjček i sociálních sítích opravu poskrovnu. Když už se ale nějaké to hodnocení či recenze najde, většinou splňuje průměr či nadprůměr. Na stížnosti ani negativní zkušenosti zákazníku jsme nenarazili.

Ze stránek VistaCredit se dočtete vše, co potřebujete o půjčce či společnosti vědět a můžete snadno zažádat o půjčku. Jejich kalkulačka je transparentní – vidíte ihned výši MPSN a RPSN i kolik celkem za půjčku zaplatíte. Do plusu jsou i nulové poplatky, které jsou samozřejmostí. 

To vše ale platí pouze pro úvěry do 8.000 Kč, u vyšších částek je vše sjednáváno individuálně dle podnikatelovy bonity a možností splácet. 

Kdo stojí za půjčkou VistaCredit?

Poskytovatelem půjček VistaCredit je VistaCredit s.r.o., která má k této činnosti licenci od ČNB – o podvod se tedy v tomto případě jednoznačně nejedná. 

  • Sídlo společností najdete na adrese Žitná 556/13d, Prostějov.
  • VistaCredit můžete kontaktovat v pracovní dny od 9 do 17 hodin na tel. čísle +420 587 407 707. 
  • Číslo účtu pro splátky vašeho úvěru je 2100806238/2010, jako variabilní symbol uvádějte vždy ID vašeho úvěru. 

Kolik si můžu u VistaCredit půjčit?

VistaCredit nabízí půjčky pro podnikatele v rozmezí 3 000 až 25 000 Kč. Půjčky do výše 8.000 Kč jsou většinou schvalovány téměř každému, kdo splňuje základní podmínky, vyšší částky jsou řešeny individuálně. 

Jaká je doba splatnosti půjčky VistaCredit?

Částku si můžete půjčit minimálně na 14 dní, maximální doba splácení je pak 70 dní. Oproti konkurenci si tak můžete splátky natáhnout na déle, ale samozřejmě platí přímá úměra – čím déle splácíte, tím více přeplatíte

VistaCredit půjčka zdarma a opakovaně

Pro nové i stávající klienty má VistaCredit příjemnou výhodu. Pokud potřebujete jen lehce založit na krátkou dobu, můžete dle jejich webu využít hned dvou nabídek:

  1. Můžete si opakované půjčit 3 000 Kč a to až na 35 dní zcela zdarma – bez úroků, s nulovým RPSN a bez jakýchkoliv poplatků.
  2. Můžete si opakovaně zdarma půjčit 8 000 Kč, ovšem pouze na dobu 14 dnů. 

U akcí si ale dejte velký pozor na včasné splacení, v případě nedodržení termínu vám společnost může naúčtovat úroky a poplatky dle smlouvy. 

Pro koho je určena nebankovní půjčka VistaCredit?

Krátkodobé úvěry VistaCredit jsou určeny pro všechny podnikatele, kteří mají aktivní živnost

Jedná se o neúčelovou půjčku, nikdo tedy nebude řešit, zda jde o mini investici do podnikání nebo potřebujete pomoc s úhradou nájemného ve slabším měsíci. 

Mám záznam v rejtsříku. Získám půjčku?

VistaCredit je úvěr pro OSVČ, kdy není potřeba řešit žádné ručení a u nižších částek ani dokládat své příjmy. O to složitější je pak ale získat půjčku v případě, kdy máte nějaký ten černý puntík v registrech.

Určitě to ale není potřeba vzdávat předem, posouzení vašich prohřešků je individuální. Pokud jste tedy jen zapomněli zaplatit fakturu za telefon, určitě máte stále dveře otevřené.

Jak získat podnikatelský úvěr VistaCredit

Nikam nemusíte utíkat, nikam volat. Stačí se mrnkout na jejich stránky a kliknout na Chci úvěr od Visty

Přejdete k interaktivní kalkulačce, ve které snadno nastavíte, kolik si chcete půjčit a jak dlouho chcete úvěr splácet. 

Okamžitě se vám zobrazí poplatek za poskytnutí úvěru (u nižších částek a kratší doby splácení je samozřejmě nižší), výše MPSN a RPSN i celková částka, kterou zaplatíte

Pak už stačí jen vyplnit veškeré potřebné údaje a informace, pomocí jednoho kliknutí odeslat žádost, a máte hotovo. 

O výsledku vás samozřejmě bude společnost informovat v co nejkratší době – výsledek máte většinou tentýž nebo následující pracovní den. U vyšších částek se může schvalování lehce protáhnout a můžete být vyzvání k doložení dalších podkladů.

Zdroje: https://vistacredit.cz/ a https://www.coolpujcky.cz/pujcka/VistaCredit#m 

3/5 - (2)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *