DrWitt recenze – složení, cena, zkušenosti

Pokud jde o hydrataci s osvěžujícím nádechem, která vám navíc dodá vše potřebné pro rychlou vzpruhu, pak vyzkoušejte produkty DrWitt, na které vám dnes přinášíme recenzi. DrWitt je výrobcem minerální vody obohacené o důležité vitaminy a minerály, která je určena těm, kdo hledají zdravý a revitalizující nápoj.

Ačkoli je výrobek celkově přijímán pozitivně, existují určité aspekty, které si od spotřebitelů vysloužily jak chválu, tak kritiku.

DrWitt recenze výhody a nevýhody

Pojďme si nejdříve shrnout výhody a nevýhody nápojů DrWitt do několika jednoduchých bodů.

Výhody

 • přírodní složení
 • pečlivě vybrané ingredience
 • komplexní složení
 • na výběr z více příchutí
 • všechny složky jsou vybrané tak, aby působily v synergii
 • snadné užívání

Nevýhody

 • ne každému bude vyhovovat chuť

TIP: Kalorický deficit je zásadní při hubnutí. Co to je a jak ho vypočítat? Naučte se, jak na sobě zapracovat a konečně zhubnout

Pozitivní vlastnosti: Přísun energie a příznivá cena

DrWitt dokázal upoutat pozornost spotřebitelů řadou pozitivních vlastností. Jedním z prvních překvapení, ještě před ochutnáním nápoje, byla jeho cena. Láhev o objemu 750 ml s cenou okolo 25 Kč (v akci) nabízí cenově výhodnou variantu, kterou lze jen těžko přehlédnout. Navíc široká dostupnost výrobku ve velkých maloobchodních prodejnách ještě zvyšuje jeho atraktivitu, takže je snadno dostupný širokému okruhu spotřebitelů.

Design se sportovním nádechem

Jedinečným aspektem DrWitt je spolupráce s českou hokejovou ligou, která se projevuje i v designu výrobku. Lahve zdobí portréty hokejistů, které dodávají značce sportovní nádech. I když zářivě žlutá barva obalu může zpočátku vzbuzovat obavy, je důležité neposuzovat nápoj pouze podle obalu.

Složení a výživové údaje

Ústředním prvkem přitažlivosti nápoje DrWitt je jeho složení a výživová hodnota. Varianta FIT, příchuť, kterou jsme vybrali k recenzi, se může pochlubit souborem nutričních hodnot, které hrají klíčovou roli v jejím komplexním fungování. Výrazným rysem je minimální obsah kalorií, což z něj činí atraktivní volbu nejen pro běžné spotřebitele, ale také pro ty, kteří dodržují nízkokalorickou dietu, včetně sportovců a jedinců na cestě k redukci hmotnosti.

Ty, kdo hledají nápoj, který je v souladu s jejich výživovými cíli, potěší DrWitt nulovým obsahem cukru a nízkokalorickým profilem.

TIP: Bylinné kapky Gynex – recenze. Jak je hodnotí uživatelky? A pomohou s gynekologickými problémy fyzického či psychického rázu?

Obsahuje DrWitt umělá sladidla?

Ano. I když většina spotřebitelů si DrWitt pochvaluje pro obsah vitamínů a vlastnosti zvyšující energii, objevily se obavy ohledně zařazení umělých sladidel a chuti, kterou dodávají. Někteří uživatelé považují chuť za méně než uspokojivou, což podtrhuje problém vyvážení výživových přínosů a chutnosti.

Díky významnému zastoupení vitaminů B1, B3, B6 a B12 nabízí tento nápoj skromnou, ale cennou dávku základních vitaminů skupiny B. Kromě toho je nápoj zajímavý díky obsahu L-karnitinu, který je známý svou podporou spalování tuků. I když je množství L-karnitinu na 100 ml poměrně nízké (100 mg), jeho přítomnost určitě nelze přehlédnout.

Jak pomáhá L-karnitinu se spalováním tuků?

L-karnitin je aminokyselina, která hraje důležitou roli v metabolismu tuků. Je známý svou schopností podporovat spalování tuků tím, že pomáhá přenášet mastné kyseliny do buněk, kde jsou následně oxidovány a využity jako zdroj energie. Tento proces se nejčastěji odehrává v mitochondriích, což jsou energie výrobní části buněk.

Komu lze doporučit L-karnitin?

L-karnitin se často používá jako doplněk stravy u lidí, kteří se snaží zhubnout nebo zlepšit svou fyzickou kondici. Je běžně dostupný ve formě tablet, kapslí nebo prášku. Je důležité si uvědomit, že i když L-karnitin může podporovat proces spalování tuků, jeho účinky mohou být omezené a závisí také na celkovém životním stylu a stravovacích návycích.

Je působení L-karnitinu na organismus ověřené?

Odpověď není tak jednoznačná. Přestože existuje mnoho studií zkoumajících účinky L-karnitinu, výsledky nejsou vždy jednoznačné a názory odborníků se mohou lišit. Před použitím L-karnitinu nebo jakéhokoli jiného doplňku stravy je vždy dobré konzultovat to s lékařem nebo odborníkem na výživu, zejména pokud máte nějaké zdravotní problémy nebo užíváte léky.

DrWitt recenze uživatelů

A jak hodnotí tyto nápoje lidé, kteří je už osobně vyzkoušeli? Podívejte se na několik recenzí.

Dobrá chuť. Piju při tréninku a dává mi energii. Pro mě docela sladké, ředím půl na půl vodou. Takže spokojenost.“

Registrovaný uživatel, Zbozi.cz

Určitě nejsem odpůrcem náhradních sladidel, ale existují lepší a horší. Na rozdíl od sukralózy a acesulfamu, patřící mezi ta lepší, jsou cyklamáty jedny z nejhorších a trochu mě použití ve vašich výrobcích mrzí. Kolik mg obsahuje jedna lahev (750 ml)? Podle toho si udělám alespoň nějaký obrázek, zda nápoje pít, nebo ne. Je pravda, že v Evropě jsou cyklamáty povoleny, ale to jako argument nestačí – jsou země, kde povoleny nejsou a narozdíl od jiných sladidel škodlivost cyklamátů potvrzuje několik studií. Je povoleno i mnoho jiných prokazatelně škodlivých látek a zrovna cyklamáty bych v nápojích, které jsou prezentovány jako pro sportovce, moc nečekal.“

Pavel, Facebook

TIP: Jak ležet při bolesti kyčlí? Neležte na zádech, je důležité najít si pohodlné polohy

Tady by bylo ještě určitě fér zveřejnit odpověď výrobce:

Dobrý den, vzhledem k tomu, že podstatou produktu je ochucená minerální voda s přidanými vitaminy, byl vyvinut produkt bez přidaného cukru. Pro oslazení výrobku byla proto použita uvedená sladidla, která jsou dle Nařízení Evropského parlamentu a rady (ES) č. 1333/2008 povolená. Použití sladidel bylo Světovou zdravotnickou organizací (WHO) důkladně zkoumáno, posuzováno a schvalováno, oficiální stanovisko je takové, že konzumace těchto sladidel je zcela bezpečná.“

DrWitt, Facebook

Doporučuji! Chuťově výborný nápoj který Vám doplní energii a dodá potřebné vitamíny a minerály. Dneska vyzkoušené na závodu Gladiátor Josefov. Děkuji týmu DrWitt za vyzkoušení různých příchutí, jste jedničky.“

Michal, Facebook

Zkušenosti s chutí a naše hodnocení

Chuť je subjektivní zážitek, který se u každého jedince liší. V našem redakčním hodnocení si chuťový profil DrWitt získal pozitivní pozornost, zejména pro absenci nadměrné perlivosti, která se často vyskytuje u sportovních nápojů. Kombinace příchutí manga, citrusů a zeleného čaje nemusí na první pohled působit jako čistě přírodní, ale úspěšně se jí daří zaujmout pozici zdravější alternativy k přeslazeným limonádám. Je to právě tato pečlivá rovnováha mezi chutí a výživovou hodnotou, která DrWitt odlišuje od většina ostatní nabídky na trhu. Vybrat si navíc můžete z celé řady příchutí. K mání je například:

 • DrWitt Fit – mango, citron a zelený čaj (redakčně testováno)
 • DrWitt Antiox – granátové jablko, acai
 • DrWitt Relax – černý rybíz, brusinka a ibišek
 • DrWitt Elements collagen jahoda
 • DrWitt Shot aronie a hroznové víno
 • DrWitt Shot jablko a zázvor

TIP: Předávkování vitamínem B – jak poznat předávkování a co dělat? Podívejte se, kterým druhy vitamínu B je možné se předávkovat a co si v takovém případě počít

Co říci závěrem o DrWitt

Pro ty, kteří hledají sportovní nápoj, který by zařadili do své hydratační rutiny, představuje DrWitt atraktivní možnost. Pokud je vaším cílem vyhnout se zbytečnému příjmu kalorií a zároveň zajistit přísun nezbytných vitaminů B a C, pak byste určitě DrWitt měli alespoň vyzkoušet. Jeho cenová dostupnost v kombinaci s chuťovým profilem, který je nejen přijatelný, ale také příjemný, mu dodává na celkové atraktivitě.

Souhrnně lze říci, že DrWitt dokáže najít rovnováhu mezi cenovou výhodností, nutričním obohacením a chuťovým uspokojením. I když se nejedná o žádný zázračný elixír plný vitamínů, jeho významný obsah vitamínů skupiny B a zařazení L-karnitinu z něj činí pozoruhodnou volbu pro ty, kteří hledají rozumnou variantu nápoje. Stejně jako u každé recenze hrají roli individuální preference, takže vyzkoušení na vlastní kůži je nejlepší způsob, jak zjistit, zda DrWitt odpovídá vašim chuťovým a výživovým požadavkům.

Zdroj: https://youtu.be/k2wdFP58GVg, https://bechermarket.cz/zdravy-zivotni-styl/drwitt-fit-recenze-je-tento-napoj-opravdu-zdravy-a-vhodny-do-diety/, https://www.facebook.com/DrWittCzSk/reviews, https://www.dvabezci.cz/cs/blog/vitaminove-vody-drwitt.html

1/5 - (2)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *