ePojisteni.cz recenze – zkušenosti, kontakty a diskuze

ePojisteni.cz, s.r.o., člen skupiny Srovnejto.cz a.s., a je největším poskytovatelem online pojištění v ČR. Na trhu působí již od roku 2008 a nabízí široké portfolio pojistných smluv a srovnává také půjčky a energie.

Klíčové vlastnostiParametry
Pojišťovací produktypovinné ručení, havarijní pojištění, pojištění domácnosti a nemovitosti, cestovní pojištění, životní pojištění
Počet srovnávaných pojišťoven18
Srovnání nabídek bez zadání osobních kontaktů
Další produktysrovnání půjček, srovnání energií
PodporaEmail a Telefon, Online chat
Rychlé shrnutí epojisteni.cz

ePojisteni recenze

ePojisteni nabízí snadno použitelný online srovnávač pojištění, půjček a energií. Během několika minut můžete srovnat desítky nabídek pojišťoven a získat zvýhodněnou pojistku nebo finanční produkt s rychlým vyřízením. Nevýhodou je nutnost vyplnění kontaktních údajů před samotným zobrazením nabídek.

Patrneři ePojisteni

Výhody

 • Vysoké slevy
 • Srovnání až 40 firem
 • Výborný uživatelská podpora
 • Online chat

Nevýhody

 • Zobrazí nabídky až po zadání kontaktních údajů

ePojisteni historie

V roce 2008 se společnost ePojisteni, s.r.o. stala držitelem licenci od České národní banky, což ji umožňuje spolupracovat s pojišťovnami po celé ČR pod jejich dohledem. ePojisteni má 2 klientská centra, jedno v Praze a druhé v Brně. V roce 2012 převzali společnost ePojisteni.cz a LeadGen divizi společnosti Elephant Orchestra. Rok na to, v roce 2014, koupili společnost Tarifomat.cz. Mezi partnery patří například ePovinne.cz. V roce 2016 firmu prodali zhruba za 1 miliardu Kč společnosti Bauer Media. A nakonec v roce 2017 převzali internetový srovnávač pojištění Srovnejto.cz.

TIP: Srovnejto.cz recenze – zkušenosti, kontakty a diskuze

ePojisteni nabízené služby

 • srovnání povinného ručení
 • srovnání havarijního pojištění
 • srovnání pojištění domácnosti a nemovitosti
 • srovnání cestovního pojištění
 • srovnání životního pojištění
 • srovnání pojištění mazlíčků
 • srovnání půjček
 • srovnání energií

Jak použít srovnávač ePojisteni.cz?

Využití online srovnávače klik je velice jednoduché a intuitivní:

1.krok vyberte produkt který chcete srovnat

blank
1.krok vyberte produkt který chcete srovnat

2.krok zadejte požadované údaje související se srovnávacím produktem

blank
2.krok zadejte požadované údaje související se srovnávacím produktem

3.krok zadejte údaje o pojistníkovi

blank
3.krok zadejte údaje o pojistníkovi

4.krok počkejte alespoň 1 minutu na výsledky celkového srovnání

blank
4.krok počkejte alespoň 1 minutu na výsledky celkového srovnání

5.krok poté si vyberte produkt který vám nejvíce vyhovuje

blank
5.krok poté si vyberte produkt který vám nejvíce vyhovuje

ePojisteni.cz kontakty a klientská centra

 • Telefon: 800 44 44 33 (Po-Pá 8:00 – 18:00 So-Ne 8:00 – 13:00)
 • E-mail: info@epojisteni.cz
 • Adresa: Bořivojova 878/35, Praha 3 – Žizkov, 130 00

ePojisteni zkušenosti

Na Google.com má firma 3,4 hvězdiček z 5 a celkem 335 recenzí.

NEDOPORUČUJI!!!!!Pán Vojtěch Jansa mě kontaktoval, protože jsme spolu mluvili v červnu ohledně mého pojištění na auto. Ne jen, že mě v hovoru chtěl uvést v omyl a tvrdil mi, že v případě, že jsem auto vyplatil bance tak mi pojištění zaniká( i když pojištění bylo od začátku vedeno na mou osobu, což jsem mu i řekl) a musí sjednat celé pojištění znovu a to teď a ne 18.1 kdy mi pojištění končí. hovor jsem ukončil s tím, že se mi tohle jednání nelíbilo a tím pádem nabídku odmítám a položil jsem telefon. V zápětí mi pan Jansa volal a křičel po mě jako ja fotbalovém zápase, že se neumim chovat nenechám ho to vysvětlit apod. Jednání tohoto typu jsem zažil prvně. zaměstnanci Vaší firmy nejsou pravděpodobně vůbec proškoleni a nebo se jedná o jedine, každopádně bych tuto společnost nedoporučil a dávám -16 hvězdiček. pan Jansa na mě opravdu křičel jako na malé dítě a to do doby, než jsem zvýšil hlas já. NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!

Ondřej M.

Dobrý den, já využívám ePojištění už asi tak 10 let (nevím přesně) a jsem s nimi opravdu maximálně spokojený. Když při hovoru při sjednávání pojištění něčemu nerozumím, tak se zeptám co to je a je mi vždycky všechno vysvětleno. Je to o lidech, to je jasné. Já jsem byl vždycky spokojen s komunikací pracovníků na telefonu a proto ePojištění doporučuji i svým známým. Líbí se mi ta jednoduchost… stačí zavolat a mám pojištěné auto aniž bych musel někam jezdit, čekat atd…

Mirek S.

Podobných srovnávačů je spousta. Moje zkušenost s Epojištěním je dobrá a mohu jen doporučit. Pokud chcete dostat co nejzajímavější nabídku tak je nutné nechat na webových stránkách epojištění své telefonní číslo aby Vám zavolali nazpět.

Jirka X.

Na Firmy.cz má firma 4,2 hvězdiček z 5 a celkem 194 recenzí.

Perfektní služby, vždy ochotně poradí a vše potřebné zařídí. Děkuji moc.

Miroslav S.

Můžu jen doporučit, využila jsem několikrát. Všechno přehledné a srozumitelné. Operátoři milí, vstřícní a co je pro mne důležité, pociťuji, že mluvím s člověkem a ne s někým, kdo má naučenou frázi, kterou nesrozumitelně zamumlá. Děkuji a přeji hodně úspěchu. Určitě vašich služeb budu nadále využívat.

Hendrychovi

Často kladené dotazy

Jaké pojištění nabízí ePojisteni.cz?

ePojisteni nabízí povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění domácnosti a nemovitosti, cestovní pojištění, životní pojištění a pojištění mazlíčků.

Jaké pojišťovny ePojisteni srovnává?

Allianz pojišťovna, Inter partner assistance, Generali Česká pojišťovna, ČPP Pojišťovna, ČSOB pojišťovna, Direct pojišťovna, ERV Evropská pojišťovna, HVP Pojišťovna, Kooperativa pojišťovna, Maxima pojišťovna ,Pillow pojišťovna ,PVZP pojišťovna ,Slavia pojišťovna, Union pojišťovna a Uniqa pojišťovna. Celkem 15 pojišťoven v ČR.

ePojisteni.cz srovnání pojištění, půjček a energií

blank
 • 14 let na trhu
 • 18 pojišťoven ve srovnávači
 • neveřejné nabídky a akce

TIP: Srovnávače pojištění recenze

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *