Srovnejto.cz recenze – zkušenosti, kontakty a diskuze

Srovnejto je online srovnávač pojištění, volání, internetu, energií a půjček provozovaný společností Srovnejto.cz a.s. působící v ČR od roku 2019. Nicméně provozovatel a majitel projektu NetBrokers Holding provozuje také srovnávač ePojisteni.cz, který patří mezi špičku v ČR. Srovnejto díky svému zázemí nabízí široké portfolio pojistných smluv za výhodné ceny.

Klíčové vlastnostiParametry
Pojišťovací produktypovinné ručení, havarijní pojištění, pojištění domácnosti a nemovitosti, cestovní pojištění, životní pojištění
Počet srovnávaných pojišťoven16
Srovnání nabídek bez zadání osobních kontaktů
Další produktysrovnání půjček a hypoték, srovnání energií, srovnání volání, internetu a TV
PodporaEmail a Telefon, Online chat
Rychlé shrnutí srovnejto.cz

Srovnejto recenze

Srovnejto.cz nabízí moderní online srovnávač pojištění, půjček, volání a energií. A díky opravdu širokému portfoliu srovnání patří k srovnávačům z největším výběrem služeb. Srovnávač můžete znát díky masivní marketingové kampani na internetu a v televizi. Velikou výhodou je široká nabídka všech pojišťoven v ČR a privátní neveřejné nabídky. Nevýhodou je nutnost vyplnění kontaktních údajů před samotným zobrazením nabídek. Srovnejto má více než 350 000 klientů ročně.

Srovnejto partneři

Výhody

 • Široká nabídka služeb
 • Vysoké slevy
 • Online chat
 • Více než 40 srovnávaných firem
 • Dobrá uživatelská podpora

Nevýhody

 • Zobrazí nabídky až po zadání kontaktních údajů

Srovnejto historie

Hlavním majitelem Srovnejto a.s. je NetBrokers Holding, který spadá do skupiny Bauer Media od roku 2018. Bauer Media je díky španělské, polské a skandinávské platformě tvoříme jednu z největších skupin ve srovnávání pojišťovacích a finančních produktů v Evropě. V česku provozuje také portál ePojisteni.cz a na slovensku Porovnajto.sk.

TIP: ePojisteni.cz recenze – zkušenosti, kontakty a diskuze

Srovnejto nabízené služby

 • srovnání povinného ručení
 • srovnání havarijního pojištění
 • srovnání pojištění domácnosti a nemovitosti
 • srovnání cestovního pojištění
 • srovnání životního pojištění
 • srovnání půjček a hypoték
 • srovnání energií
 • srovnání internetu a TV
 • srovnání volání

Jak použít srovnávač Srovnejto.cz?

Využití online srovnávače je velice jednoduché a intuitivní:

1.krok vyberte produkt který chcete srovnat

blank
1.krok vyberte produkt který chcete srovnat

2.krok zadejte požadované údaje související se srovnávacím produktem

blank
2.krok zadejte požadované údaje související se srovnávacím produktem

3.krok zadejte údaje o pojistníkovi

blank
3.krok zadejte údaje o pojistníkovi

4.krok počkejte alespoň 1 minutu na výsledky celkového srovnání

blank
4.krok počkejte alespoň 1 minutu na výsledky celkového srovnání

5.krok poté si vyberte produkt který vám nejvíce vyhovuje

blank
5.krok poté si vyberte produkt který vám nejvíce vyhovuje

Pokud vyberete konkrétní produkt můžete jednoduše rovnou uzavřít a zaplatit pojištění přímo na stránce srovnejto.cz

Srovnejto.cz kontakty a klientská centra

 • Telefon: 800 44 44 55 (Denně od 8 do 18 hodin)
 • E-mail: podpora@srovnejto.cz
 • Adresa: Rohanské nábřeží 678/29, 186 00 Praha 8 – Karlín

Srovnejto zkušenosti

Na Google.com má firma 4,5 hvězdiček z 5 a celkem 52 recenzí.

Nemám tyhle společnosti rád, ale musím uznat, že tentokrát vše zafungovalo na jedničku. Po telefonu jsem si přepojistil motocykl, a hned jsem ušetřil 1000,- při stejných podmínkách. Pán byl znalý problematiky, do ničeho mne netlačil, vše vysvětlil, poradil a připravil do e-mailu vše potřebné opravdu na pár kliknutí. Druhou motorku a auto jsme ještě nepřesunuli, ale poznačil si datum, ke kterému to již opujde a opět mi zavolá a doklepneme i toto. Za mě vše v pořádku.

Jaroslav O.

Velice profesionální spolupráce od pana Martina Kahaje, který po nás do telefonu pomalu řval, že jsme podvodníci a že po něm nemůžeme nic chtít. Žel jiné společnosti dokážou pojistit auto napsané na rodné číslo. Takže nejdříve si srovnejte svoje lidi

Daniel M.

Výborná služba! Poradce zodpověděl všechny mé dotazy. Milé, profesionální jednání. Uzavřela jsem novou smlouvu na povinné ručení s výraznou slevou při zachování podmínek.

Jaroslav L.

Na Firmy.cz má firma 2,4 hvězdiček z 5 a celkem 35 recenzí.

Srovnání pojištění je naprosto směšné. Většina pojišťoven Vám bez tohoto srovnávače udělá daleko lepší nabídku. Jediné výhodné pojištění Vám nakonec vyjde od Directu a Slavie. S těmto pojišťovnami mám své zkušenosti z mé práce likvidátora! Nikdo si nesjednavejte pojištění od Direct a Slavie. Při pojistné události Vás doslova stáhnout z kůže!! Reaguji na odpověď: HAHAHA, přes známého? Já známého nemám a nabídku jsem dostal lepší od UNIQA a KOOP. Ano, Vaše nabídka od Direct a Slavia je opravdu dobrá, ale byl bych blázen si u těchto pojišťoven něco pojistit. Stačí se podívat na recenze a za mě mluví osobní zkušenost. Na servise mi téměř 14dní odmítli předat auto, jelikož jedna ze zmíněných pojišťoven nezaplatila opravu a to jsem byl poškozený. Musel jsem si to uhradit z vlastního, abych mohl vůz používat!

Karel P.

Strasne chovani! Stale volaji a obtezuji. Volajici ma nevhodny ton, nuti vas do pojisteni, i kdyz to neni vlastne ano tolik vyhodne. Uz 2krat jsem slusne vysvetlila, ze nemam zajem. Tak mi v pulce hovoru pan polozil telefon. Jestli jsou hovory monitorovane,je zvlastni, ze takto jednaji s klienty.

Tereza H.

Často kladené dotazy

Jaké pojištění nabízí srovnejto.cz?

Srovnejto nabízí povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění domácnosti a nemovitosti, cestovní pojištění, životní pojištění, půjčky, energie, volání, internetu a TV.

Jaké pojišťovny Srovnejto srovnává?

Allianz, Generali, ČPP, ČSOB Pojišťovna, Slavia, Direct, Kooperativa, Uniqua, NN, Union, Pillow, Maxima, AXA, VZP, PetExpert, Hasičká vzájemná pojišťovna. Celkem 16 pojišťoven v ČR.

Srovnejto.cz srovnání pojištění, půjček a energií

blank
 • více než 350 000 realizovaných smluv ročně
 • 14 let na trhu
 • 40 firem ve srovnávači
 • neveřejné nabídky a akce až -70%

TIP: Srovnávače pojištění recenze

1.8/5 - (5)

Zkušenosti “Srovnejto.cz recenze – zkušenosti, kontakty a diskuze

 1. Velmi negativní zkušenost. Především velmi neprofesionální chování pana Martina Kahaje, který se po telefonu zachoval naprosto netaktně a hrubě. Nezapomněl připoměnout, že jsem mu nezvedl telefon a ještě mi pohrozil, že jsem to já, kdo chce využít jeho služeb a lepší nenajdu… No pane Kahaj našel jsem! Doporučuji zvolit jiného zrpostředkovatele.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *