Gano Excel – produkty, zkušenosti a nabídka MLM

Gano Excel je globální společnost, která se specializuje na pěstování, výrobu a distribuci Ganoderma lucidum (lesklokorka lesklá), což je druh houby, o které se věří, že má různé zdravotní přínosy. Společnost působí v mnoha zemích včetně České republiky.

Firma byla založena v roce 1995, od té doby se stala jedním z největších světových výrobců houbových doplňků stravy a zdravotnických produktů založených na Ganoderma lucidum, známé také jako lingzhi.

Výhody a nevýhody

Houby mají podle nejnovějších výzkumů opravdu velký zdravotnický potenciál. Vyplatí se tedy seznámit s výrobky této firmy blíže? Podívejte se na výhody a nevýhody.

Výhody

 • Produkty řeší různé zdravotní potíže
 • Výrobky z lesklokorky obsahují také celou řadu přidaných vitamínů a minerálů
 • Výrobky se zaměřují na působení léčivých hub
 • Výrobky neobsahují umělá barviva ani aromata
 • Kvalitní složení výrobků
 • Specialisté na pěstování houby Ganoderma lucidum (lesklokorka lesklá)
 • Široká nabídka produktů
 • Možnost lepších cen díky klubu členství v klubu

Nevýhody

 • Výrobky nejsou k dostání v běžné obchodní síti
 • Vyšší cena
 • Nutnost nákupu přes poradce

Proč právě lesklokorka lesklá

Ganoderma lucidum je druh houby, která je považována za jednu z nejúčinnějších přírodních látek na posílení imunitního systému a podporu celkového zdraví. Obsahuje řadu účinných látek, jako jsou polysacharidy, triterpeny, adenosin a kyselina ganodermová, které mají pozitivní účinky na zdraví.

TIP: Dr. Max Collagen Drink recenze – co dokáže? A snese porovnání s konkurenčními produkty?

Gano Excel se zaměřuje na výrobu a distribuci doplňků stravy a zdravotnických produktů založených na výtažcích z houby Ganoderma lucidum. Mezi nejpopulárnější produkty patří káva obsahující ganoderma extrakt, která je známá svými pozitivními účinky na zdraví a energii. Kromě kávy nabízí Gano Excel také širokou řadu dalších produktů, jako jsou čaje, kapsle, šťávy, koktejly a kosmetické přípravky.

Jaké výrobky nabízí Gano Excel

Dostupných produktů je celá řada. Pokud se však chcete s touto společností seznámit, vyplatí se zaměřit na ty nejznámější a nejoblíbenější produkty.

 • GanoCafé Classic – káva s ganoderma extraktem, která podporuje zdraví a energii
 • Ganocelium – doplněk stravy v kapslích obsahující Ganoderma lucidum
 • Excellium – doplněk stravy v kapslích obsahující vitaminy, minerály a extrakt z ganodermy
 • Sakanno – šťáva z granátového jablka s ganoderma extraktem
 • Spirulina – doplněk stravy v tabletách obsahující spirulinu a ganoderma extrakt
 • Ganozhi Soap – mýdlo s ganoderma extraktem pro očištění a hydrataci pokožky
 • Gano Massage Oil – masážní olej s ganoderma extraktem pro uvolnění a relaxaci svalů
 • Gano Fresh – ústní voda s ganoderma extraktem pro svěží dech a péči o zuby a dásně
 • Ganozhi Shampoo – šampon s ganoderma extraktem pro zdravé vlasy a pokožku hlavy
 • Ganozhi Body Foam – pěna na tělo s ganoderma extraktem pro hydrataci a ochranu pokožky.

Tyto produkty jsou velmi populární mezi zákazníky a členy sítě distribučních partnerů Gano Excel po celém světě. Společnost Gano Excel si zakládá na kvalitě a účinnosti svých produktů, které jsou vyráběny s použitím nejmodernějších technologií a za použití nejlepších surovin.

TIP: FlexiMed recenze – zázrak pro klouby nebo vyhozené peníze? Zjistěte, zda se vyplatí jeho nákup, nebo zda se jedná o další reklamní tahák

Gano Excel přihlášení aneb kde nakoupit výrobky

Společnost má rozvinutou síť distribučních partnerů po celém světě a nabízí příležitosti pro podnikání v oblasti MLM (Multi–Level Marketing). To znamená, že členové společnosti mohou vydělávat na prodeji produktů a také na budování vlastního týmu distributorů. Gano Excel klade důraz na vzdělávání a podporu svých distributorů a nabízí jim tréninkové programy, workshopy a přístup k nejnovějším informacím a trendům v oblasti zdravotnických produktů.

Přímo přes e-shop je tedy koupit nelze. Musíte se buď zaregistrovat jako prodejce nebo některého z již registrovaných prodejců kontaktovat. Pokud zvolíte registraci sami za sebe, pak výrobky získáte za nižší než prodejní cenu.

Zkušenosti zákazníků s Gano Excel

A co na produkty říkají zákazníci? Tady je několik recenzí:

Od své švagrové jsem dostala mýdlo GANO SOAP. Mám dlouhodobě kožní problémy, projevující se zarudlou a podrážděnou pokožkou. Je neuvěřitelné, jak málo stačilo, aby se mé problémy vyřešily. Mýdlo používám denně na celé tělo. Před spaním jsem si z mýdla dělala masku (obden), napěnila a nechala zaschnout. Ráno po umytí byla pokožka zklidněná. Teď už tuto metodu používám preventivně 1x týdně. Současně poctivě piju Gano rooibosový čaj, takže nevím, co mi pomáhá víc, ale nebudu riskovat a budu se držet osvědčeného. Děkuji, za to, že se už netrápím a nestydím se vzít si výstřih nebo ukázat holé paže.“

Iva, 25 let

Pravidelně si chodíme kupovat tobolky Ganoderma a nevíme, co je to chřipka, nachlazení, bolesti hlavy. Jediný vitamín, který vedle Ganodermy bereme, je vitamín C. Nepotřebujeme žádné sirupy, cucací pastilky ani léky. Hodně za to ušetříme. Jsme fakt zdraví.“

Monika, 28 let

TIP: BrainActive recenze – opravdu zlepšuje paměť a soustředění? Objevte aktivní látky v přípravku BrainActive

Začal jsem pít slabou kávu Ganocafe Classic, z jednoho sáčku jsem začal dělat čtyři malé kávičky. Slabá káva s obsahem houby Reishi působila na můj žaludek velmi blahodárně, po třech týdnech jsem přešel na Ganocafe 3v1. Kávička s hříbkem je úžasná a navíc mám daleko více energie, což potvrdila i moje žena. Dnes používá výrobky celá rodina, doporučuji dobrý recept – Gano Tea SOD Roibosový čaj, pět lístků limetky, nechat vychladit, přidat pár kapek citronu a nechat ustát.“

Libor K., 40 let

Nejčastější otázky

Je Gano Excel spolehlivá společnost?

V současné době Gano Excel působí v přes 60 zemích světa a má miliony spokojených zákazníků. Společnost se snaží být inovativní a využívat nejmodernější technologie v oblasti výroby a distribuce zdravotnických produktů. Jejím cílem je nabízet kvalitní a účinné produkty za přijatelné ceny a přispívat tak ke zlepšení zdraví a kvality života lidí po celém světě. Určitě ji tedy lze označit za spolehlivou.

Jaké výrobky nabízí Gano Excel?

Specializuje se na výrobky z léčivé houby Ganoderma lucidum (lesklokorka lesklá), kterou také sama pěstuje.

Kde sehnat výrobky Gano Excel?

Produkty pro zdraví z houby Ganoderma lucidum (lesklokorka lesklá) je možné zakoupit buď přímo u této firmy (po registraci) anebo přes některého z prověřených prodejců.

Zdroj: https://www.cafebiznis.vezmi.sk/images/skusenosti.pdf, https://kava.heureka.cz/ganocaffee-gano-Excel-classic-90-g/poradna/, https://docplayer.cz/1383169-Zkusenosti-s-produkty-zakazniku-gano-Excel.html, https://www.gano-Excel.cz/index.php/product/ganoderma/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *