Happy Sleep recenze – zkušenosti, výhody, návykovost

Happy Sleep je inovativní pomocník na spaní, který kombinuje bylinné extrakty a aminokyselinu L-theanin získávanou z čajových lístků a poskytuje tak nenávykový, přírodní přístup k podpoře klidného spánku a osvěžujícího rána. Na trhu je spousta přípravků na spaní. Proč tedy dát přednost právě Happy Sleep?

Happy Sleep recenze – výhody a nevýhody

Na trhu je však takových přípravků spousta. Proč tedy dát přednost právě Happy Sleep?

Výhody

 • přírodní složení
 • tradiční receptura
 • byliny vybrané tak, aby působily v synergii
 • snadné užívání
 • komplexní složení
 • bez umělých chemických látek

Nevýhody

 • je třeba užívat po delší dobu
 • možná alergie na některé složky

Přírodní složky Dr.Max Happy Sleep

Složení Dr.Max Happy Sleep obsahuje jedinečnou směs bylinných extraktů a aminokyselin, které ve vzájemné součinnosti vytvářejí harmonické prostředí pro relaxaci a spánek. Jednou z klíčových složek je L-theanin, aminokyselina obsažená v čajových lístcích, která byla studována pro své uklidňující a relaxační účinky. Pojďme se blíže podívat na pozoruhodné složky, které tvoří tento výjimečný prostředek na podporu spánku. Jde o:

 • L-theanin 200 mg,
 • extrakt z kořene kozlíku lékařského (4:1) 150 mg,
 • extrakt z šištic chmele otáčivého (10:1) 75 mg,
 • extrakt nati meduňky lékařské (4:1) 50 mg,
 • extrakt z mučenky pletní (4:1) 50 mg,
 • extrakt z nati levandule lékařské (4:1) 40 mg.

Vždy je uvedeno množství, které najdete v jedné kapsli toho přípravku.

TIP: Bylinky na spaní – které pomáhají a jak je dávkovat

Jak jednotlivé složky působí

A co mají jednotlivé ingredience v přípravku Happy Sleep na starosti a jak vám zajistí opravdu klidný a hluboký spánek, po němž vaše tělo perfektně zregeneruje?

 • Chmelový extrakt (Humulus lupulus): Chmel je nejen základní složkou piva, ale má také pozoruhodné účinky na uvolnění a zklidnění nervového systému. Chmelový extrakt obsažený v Happy Sleep přispívá k normální funkci nervového systému a má uklidňující účinky, čímž pomáhá vytvářet prostředí příznivé pro klidný spánek.
 • Levandule úzkolistá (Lavandula angustifolia): Levandule je známá svou příjemnou vůní a relaxačními účinky. V kombinaci s chmelem a mučenkou napomáhá levandule v přípravku Happy Sleep podporovat relaxaci a klid a připravuje tak půdu pro klidný spánek.
 • Mučenka (Passiflora incarnata): Tato krásná kvetoucí rostlina se již po staletí používá ke zmírnění stresu a úzkosti. Spolu s chmelem a levandulí podporuje mučenka relaxaci a pomáhá zmírnit psychickou zátěž, která nám může v noci bránit v bdění.
 • Kozlík lékařský (Valeriana officinalis): Kořen kozlíku lékařského je již dlouho ceněn pro svůj potenciál zlepšovat kvalitu spánku a zkracovat dobu potřebnou k usnutí. Nevyvolává sice ospalost, ale vytváří prostředí příznivé pro přirozený, klidný spánek.
Jak připravit čaj z kozlíku lékařského pro lepší spánek?

Co budete potřebovat: 1 čajovou lžičku sušeného kozlíku lékařského a 1 šálek vroucí vody. Vložte čajovou lžičku sušené byliny do šálku. Přiveďte vodu k varu a zalijte listy vroucí vodou. Poté zakryjte šálek talířkem nebo čajovou konvicí a nechte čaj louhovat přibližně 5 až 10 minut.

Poté čaj sceďte a můžete ho konzumovat.

 • Meduňka lékařská (Melissa officinalis): Meduňka lékařská neboli melisa přispívá k uvolnění a příjemnému usínání. Její zklidňující účinky v kombinaci s dalšími bylinnými extrakty vylepšují celkové složení přípravku Happy Sleep.
 • L-Theanin: L-theanin, získávaný z čajových lístků, je aminokyselina známá svou schopností podporovat relaxaci, aniž by způsobovala ospalost. Doplňuje účinky bylinných extraktů a pomáhá navodit pocit klidu a vyrovnanosti.

TIP: Ashwagandha účinky. Kdy prospívá a kdy škodí? Pro její účinky na zdraví ji systém tradičního indického lékařství Ájurvéda využívá již po tisíce let

Podpora duševní pohody

Kromě své role při zvyšování kvality spánku se Dr.Max Happy Sleep zabývá také duševní pohodou. Začlenění kavy (Piper methysticum) do složení přispívá k duševnímu zdraví a uvolnění a působí jako štít proti stresu a úzkosti. Tento dvojí přístup nejen podporuje klidný spánek, ale také napomáhá udržovat pozitivní náladu a jasnou mysl.

Co je to kava (Piper methysticum)?

Kava, vědecky známá jako Piper methysticum, je rostlina pocházející z tichomořských ostrovů. Má kulturní a tradiční význam v mnoha kulturách tichomořských ostrovů, kde se po staletí používá jako obřadní a společenský nápoj. Kořen rostliny kava se obvykle připravuje rozemletím, rozemletím nebo rozžvýkáním a následným smícháním s vodou, čímž vznikne nápoj se sedativními, anestetickými a euforizujícími účinky.

Kompletní složení přípravku Happy Sleep: L-theanin, extrakt z kořene kozlíku lékařského (Valeriana officinalis), želatina, extrakt z šištic chmele otáčivého (Humulus lupulus L.), protispékavá látka (oxid křemičitý), extrakt nati meduňky lékařské (Melissa officinalis L.), extrakt z mučenky pletní (Passiflora incarnata), extrakt z nati levandule lékařské (Lavandula angustifolia Mill.), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), zahušťovadlo (bezvodý hydrogenfosforečnan vápenatý), barviva (oxidy železa), stabilizátor (polyethylenglykol 6000), regulátor kyselosti (ledová kyselina octová), zvlhčující látka (laurylsulfát sodný).

Použití a doporučení

Přípravek Dr.Max Happy Sleep je navržen tak, aby se snadno zařadil do vaší noční rutiny. Stačí užít jednu kapsli třicet minut před spaním. Je důležité dodržovat doporučené dávkování a nepřekračovat denní dávku. I když je Happy Sleep cenným doplňkem vyváženého životního stylu, neměl by nahrazovat vyváženou stravu. Výrobek uchovávejte mimo dosah dětí a pamatujte, že je určen pro dospělé od 18 let. Těhotné a kojící ženy by se měly zdržet užívání tohoto výrobku.

TIP: 6 receptů na detoxikační sirupy, které zvládnete hravě i doma. Postačí vám běžně divoce rostoucí bylinky

Happy Sleep – recenze od uživatelů

Zjistěte, co si o tomto přípravku myslí lidé, kteří měli stejné problémy jako vy a vyzkoušeli ho.

Týden jsem si jednu kapsličku dávala každý večer před spaním. To zklidnění „v hlavě“ stále trvalo, někdy jsem samozřejmě nad něčím přemýšlela, ale fakt ve srovnání jak na vše myslím běžně, to je sto a jedna. Snažila jsem se během „testování“ více soustředit na to, jestli rychleji usnu. Je to ale docela složité, protože když se snažíte usnout, tak co chvíli neotevíráte oči, abyste se podívali, kolik je hodin, že jo:)) Pak mi ale jednoho dne docvakla jedna věc, která s tou kvalitou spánku docela souvisí. V noci se budím a chodívám na toaletu. I několikrát. A když jdu, tak okamžitě v hlavě zase všechny starosti, pak lehnu, převaluju se, opět nejde usnout… A pak mi právě během toho týdne co jsem kapsle testovala můj řekl (chodí spát velice pozdě): no byla jsi čůrat a ani jsi do mě moc nekafrala. Objasním – já když se v noci proberu a jdu na wc, tak ho sem tam sprdnu: nevynesl jsi koš, proč jsi neudělal to, tamto.. No a díky tomu, co mi řekl, mi došlo, že já si jdu odskočit beze slov, vrátím se do postele, lehnu a spím. Zázrak!:))“

Uživatelka, Ilovemakeup.cz

Já mám Happy Sleep. Maminka má nějaké drahé, na které běží reklama v tv a ty nezabírají ani ji, ani mě. HS ale neberu každý den, nepotřebuji to. Ale pár známých už je na doporučení bere a zabírají jim. A čistí mají na Dr.Max výhodné slevy, když vezmete tři balení.“

denny276, Poradte.cz

Je Happy Sleep návykový?

Ne, není – díky jeho přírodnímu složení se vzniku návyku opravdu nemusíte bát.

TIP: Otok obličeje – jaké jsou jeho příčiny a jak se s ním vypořádat? Nejčastěji ho lze pozorovat v oblasti tváří, očních víček a dolní čelisti

Co říci závěrem

Využitím síly bylinných extraktů, jako je chmel, levandule a mučenka, spolu s uklidňujícími účinky L-theaninu, poskytuje tento pomocník na spaní cestu ke klidným nocím a pozitivním ránům. Ať už se snažíte zlepšit kvalitu svého spánku, snížit stres, nebo si jen odpočinout po dlouhém dni, Happy Sleep bude vaším spolehlivým společníkem.

Zdroj: https://chytryspanek.cz/prasky-na-spani-bez-predpisu/, https://www.poradte.cz/spolecnost/77612-tablety-lepsi-spanek.html, https://www.ilovemakeup.cz/happy-sleep-kapsle-pro-spanek-a-relaxaci-recenze/, https://www.drmax.cz/max-happy-sleep, https://www.bembo.cz/katalog/p-drmax-happy-sleep-30-kapsli-2571650/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *