Herbalife recenze – zkušenosti, přihlášení, produkty a koktejly

Značka Herbalife se na našem trhu zapsala jako výrobce a prodejce přírodních produktů stravy, které mají pomoci lidem dosáhnout lepšího zdraví, včetně například vysněné hmotnosti

Nejde o tuzemskou značku – naopak. Aktuálně působí už v 90 zemích světa a své působení i nadále rozšiřuje. Navíc je založená na tzv. síťovém marketingu. Jinými slovy – její výrobky se dají zakoupit výhradě prostřednictvím nezávislých distributorů a na internetu je tedy nenajdete, nebo jen v omezené nabídce.

Herbalife recenze a složení produktů

Při vývoji všech výrobků jsou v maximální možné míře používány přírodní složky Navíc se Herbalife svým složením netají a vše si tak můžete snadno ověřit. Jako konkrétní příklad může sloužit aktuálně populární Bylinný koncentrát Herbalife Thermojetics, sloužící jako podpora při hubnutí Podle Herbalife „výrazně podporuje přirozený proces lipolýzy (štěpení tuku), který v organizmu probíhá. Rovněž tlumí pocity hladu. Je vhodný především k tvarování postavy, protože působí na tukové tkáně.“

Výhody

 • Odborně vzdělání poradci
 • Produkty obsahují celou řadu přidaných vitamínů a minerálů
 • K dispozici varianty bez sóji a mléka
 • Chuťové přizpůsobení redukčního jídelníčku (koktejly jsou dostupné v mnoha příchutích)
 • Výrazné slevy při větším odběru
 • Produkty neobsahují umělá barviva, aromata jsou přírodní
 • Velký výběr příchutí u mnoha produktů
 • Rychlá a jednoduchá příprava jídel
 • Kvalitní složení výrobků
 • Dodané živiny mohou pomoci doplnit ty, získávané z běžné stravy
 • Široká řada produktů bez sójové základu, například z hrachu, rýže a sezamových proteinů
 • Přírodní produkty pro zdraví
 • Široká nabídka produktů

Nevýhody

 • Prodej se uskutečňuje hlavně přes poradce Herbalife
 • Pro někoho mohou mít výrobky vyšší cenu
 • Některé produkty obsahují cukr
 • Ne každému chutnají koktejly a podobné produkty

TIP: Lipoxal Radical recenze – účinný přípravek na hubnutí? Nebo jen metoda, jak „zhubnout“ všechny vaše peníze?

A jak vypadá jeho složení? Opravdu v něm nic umělého nenajdete A pro přehled jsme dodali i množství účinných látek v jedné doporučené porci, která představuje 1,7 gramu čaje.

Účinná složkaObsah účinných látek na porci
Extrakt z listů černého čaje orange pekoe345 mg
Extrakt z listů zeleného čaje124 mg
Přírodní aroma citrónové kůry
Kyselina citrónová
Přírodní kofein v prášku85 mg
Acesulfam K
Výtažek ze semen kardamonu2 mg
Extrakt z květu slezu lesního2 mg
Olej ze světlice barvířské1,5 mg
Maltodextrin
Fruktóza

Poznámka: Tento produkt je nově k dostání pod názvem Bylinný koncentrát – instantní čaj.

Herbalife produkty

V zásadě je k mání 5 kategorií:

 • Regulace váhy – produkty toho zaměření by měly pomoci k dosažení ideální váhy a získání svalové hmoty.
 • Cílená výživa – do této kategorie patří doplňky stravy, které do těla dodávají energii, zlepšují koncentraci a kromě toho také doplňují organismu v potřebné vitamíny.
 • Sport, energie a fitness – najdete tu především produkty určené ke zvýšení účinků pohybové aktivity, ale i ty pro lepší regeneraci organismu.
 • Vnější výživa – produkty určené pro zdravou pokožku a dekorativní kosmetika. Nejznámějšími zástupci jsou v tomto ohledu produkty řady Nourifusion a Radiant C.
 • Dokonalá snídaně – kaše a další výrobky, jež vám pomohou skvěle nastartovat den.

TIP: FatFix recenze – přípravek pro efektivní hubnutí, nebo další podvod?

Koktejly Herbalife Formula 1 aneb hubnutí Herbalife

Pokud se zajímáte o úpravu hmotnosti, budou vám doporučeny koktejly. Ty jsou bohaté na mnohé cenné látky. Najdete v nich především kvalitní bílkoviny, vitamíny, minerály a vlákninu. Z vitamínů je vhodné jmenovat především vitamin D (pozitivně ovlivňuje funkce imunitního systému) a vitaminu C. Celkem obsahují koktejly Herbalife Formula 1 25 vitaminů a minerálů.

Nenajdete v nich ovšem ovšem žádný lepek, sóju, laktózu ani umělá barviva. Složením jsou vhodné i pro vegany. Jedno balení vystačí na 2i porcí a zvolit si můžete z mnoha příchutí:

 • jahoda s malinou,
 • cookies,
 • vanilka se smetanou,
 • malina s bílou čokoládou,
 • máta s čokoládou,
 • lesní ovoce,
 • banán,
 • ananas s kokosem,
 • čokoláda,
 • jablko,
 • cafe latte.

Před Vánoci bývají k dostání i limitované příchutě. Aktuálně je to například příchuť čokoláda a pomeranč.

TIP: TummyTox recenze – pomohou vám přírodní byliny v hubnutí?

Připravují se snadno. Jednoduše smícháte dvě polévkové lžíce prášku s 250 ml obyčejné kohoutkové vody (anebo mléka). Následně tímto koktejlem nahrazujete až dvě jídla denně (nejlépe snídani a večeři).

Nutriční hodnoty koktejlu Herbalife Formula 1

V jedné porci, která představuje 25 gramů (což jsou 2 polévkové lžíce, najdete:

 • 90 kcal,
 • 1 g tuku,
 • 13 g sacharidů, z toho 9 g cukru,
 • 3 g vlákniny,
 • 9 g bílkovin.
Jak fungují koktejly Herbalife Formula 1?

Jde o primární produkty určené pro regulaci hmotnosti. Najdete v nich především kvalitní bílkoviny, vitamíny, minerály a vlákninu, ovšem žádný lepek ani umělá barviva. Složením jsou vhodné i pro vegany.

TIP: Idealica recenze – opravdu účinné kapky na hubnutí?

My herbalife přihlášení

Herbalife nabízí přehledné webové rozhraní pro klienty i pro distributory v rámci aplikace www.myherbalife.com, kde je možné si také vytvořit bezplatnou registraci.

My herbalife přihlášení

Herbalife zkušenosti nebo podvod?

Na Herbalife existují na internetu různé názory. Vybrali jsme některé napříč spektrem

Podle mé zkušenosti, je nejdůležitější najít správného poradce, který Vám nebude nutit všechno možné, nebude myslet jen na peníze, které od vás dostane, ale hlavně bude myslet na to jaká je vaše finanční situace (co si můžete a nemůžete dovolit) a na váš životní styl (jak jíte a co bude nejlepší pro vás). Co se týká produktů, tak ty jsou pouze na výživu organismu, nejsou to zázračné produkty, které za vás budou hubnout, pouze vám pomůže dodat ty živiny, které tělo potřebuje. Stejného účinku by jste byla schopná dosáhnou striktním dodržením jídelníčku na míru. Jídelníček byla ale musel být hodně pestrý a z kvalitních surovin, s produkty se může trošku polevit (nemyslím tím jíst čokoládu a tučné jídla každý den) a výsledky budou obdobné. Formule 1 je na vyživení organismu, ideální startér do dne, protože hned ráno dodá tělu energii a živiny, které potřebuje, proto je doporučován na snídani. Od Herbalife mám produkty 2 měsíce (Formule 1, aloe a termo čaj), upřímně jsem to měla hlavně na hubnutí, to že hubnu se najednou stalo vedlejším produktem, hlavní je pro mě to, že se cítím čím dál lépe. Hlavně mi přestaly problémy se střevy, se kterými jsem se trápila asi 2 roky.“

Uživatelka A., emimino.cz

Moje zkušenost je teda spíš negativní. Zažívací problémy, které jsem řešila ještě dobu po ukončení. Termočaj mi způsoboval šílené pocení, sice jsem měla více energie, ale i přes velmi sníženou doporučenou dávku jsem se i v noci probouzela úplně mokrá, jako bych přecházela do přechodu….hlady jsem netrpěla, zhubla pár kilo a nějaké ty centimetry. Ale když to vezmu kolem a kolem, pokud už celý život nechcete užívat produkty, najděte si lepší a udržitelnější cestu. I ta moje poradkyně na tom vlastně jede, protože musí…kdokoli prodává, musí mít svůj nutriční program. A já nejsem typ člověka, co má rád stravu z nějakého prášku, na zkoušku ano, ale už navždy?“

Ewe0077, emimino.cz

Často kladené dotazy

Jaké jsou druhy produktů od Herbalife?

Dostupné jsou produkty z 5 kategorií: Regulace váhy, Cílená výživa, Sport, energie a fitness a Vnější výživa a Dokonalá snídaně. Vybrat si tedy můžete přesně to, co potřebujete.

Jak pomáhá Herbalife s hubnutím

Časté dotazy se točí i okolo hubnutí. Herbalife nabízí svou vlastní variantu redukčního jídelníčku. Zahrnuje pití speciálních koktejlů, které nahrazují dvě jídla denně (připravují se ráno a večer). K tom dostanou klienti i některé rady týkající se životosprávy. Například ovoce je podle tohoto schématu vhodné konzumovat jen dopoledne.

Kdo by neměl používat produkty Herbalife?

K užívání existují i jistá omezení. Některým výrobkům by se tak měli vyhnout lidé s onemocněním ledvin, jater a srdce a krevního oběhu. Většina výrobků není doporučena ani dětem, těhotným a kojícím ženám. Pozor by si měly dát i osoby alergií na laktózu a včelí produkty, protože tyto složky se v některých produktech vyskytují. Poslední varování platí pro diabetiky užívající inzulín, ti by užívání produktů Herbalife určených pro vnitřní užití měli vždy konzultovat se svým lékařem.

Jaké jsou výsledky Herbalife na zdraví?

Na toto téma se bohužel zatím nezaměřují téměř žádné studie. K mání je pouze jedna, při níž lidé nahrazovali dvě jídla denně koktejly Herbalife. Během 12 týdnů pak prý průměrný úbytek hmotnosti činil 5 kilogramů. U studie však chybí zaměření na jakékoliv dlouhodobé dopady (například na to, zda si lidé po návratu k běžnému jídelníčku tuto váhu udrželi).

TIP: Wow Tea recenze – fungují čaje pro hubnutí a detoxikaci těla? Nebo jde jen o další vějičku na důvěřivce?

A co si tedy z recenze Herbalife vzít? Podle všeho jsou k mání opravdu kvalitní produkty, ovšem jen samy o sobě fungovat nebudou – nutná bude z vaší strany i nějaká ta úprava životního stylu. Pro někoho pak u nich může být překážkou i vyšší cena a nutnost nákupu přes oficiálního distributora.

Zdroj: https://aktin.cz/velky-test-jidla-budoucnosti-je-lepsi-mana-herbalife-saturo-nebo-reflex, https://diskuse.doktorka.cz/herbalife-svinstvo, https://www.modrykonik.cz/forum/volne-diskuze/herbalife-kdo-ma-vlastni-zkusenosti/, https://www.testado.cz/recenze-herbalife/, https://www.healthline.com/nutrition/herbalife-review

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *