Nebankovní Hyperpůjčka – kolik si půjčíte a jaké jsou podmínky?

Potřebujete investici do podnikání nebo je pokrýt nečekané náklady a v bance jste neuspěli? Pak přichází na řadu výběr nebankovní společnosti, se kterým vám může pomoci Hyperpůjčka. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak funguje … 

Co je Hyperpůjčka?

Jedná se o finanční produkt pražské společnosti Bezvafinance, s.r.o., která ale není poskytovatelem půjčky, nýbrž zprostředkovatelem. Hyperpůjčka je bezúčelová půjčka, kterou poskytují vybrané bankovní společnosti na základě žádosti. 

Jak Hyperpůjčka funguje?

Na webu Hyperfinance.cz najdete v nabídce také Hyperpůjčku. Můžete zde vyplnit žádost, web ani provozující společnost ale nejsou poskytovateli půjčky a fungují pouze jako zprostředkovatel mezi žadatelem a poskytovateli nebankovních půjček, které vás po vyplnění žádosti budou kontaktovat. 

Kolik si můžete s Hyperpůjčkou půjčit?

Minimální výše Hyperpůjčky je 10 000 Kč, nejvýše si můžete zažádat až o 250 000 Kč. Stejně jako u ostatních nebankovních půjček ale nečekejte podmínky, které by se přibližovaly bankovním půjčkám a pozorně studujte veškeré podmínky od splácení až po případné sankce. 

Mohlo by vás zajímat: Jak nenaletět podvodníkům? Černá listina podvodné půjčky

Na jak dlouho je Hyperpůjčka?

Půjčku můžete splatit klidně hned další den (předem si ale zjistěte, zda je předčasné splacení půjčky u poskytovatele možné a zda je bez poplatků), nejdéle si však můžete půjčit na dobu až 84 kalendářních měsíců.

Na co si můžete s Hyperpůjčkou půjčit?

Jak už jsme výše naznačili, jedná se o bezúčelovou půjčku, ve většině případů tak nebudete muset vůbec uvádět, na co peníze potřebujete nebo dokládat k jakým účelům jste finance využili. 

Vždy si ale půjčku dobře rozmyslete a uvědomte si, zda skutečně nemáte jiné východisko z dané situace. Neuvážené půjčky na dovolenou nebo na novou televizi, bez které se dá žít, už mnoho žadatelů dostalo do nepředstavitelných finančních problémů.

Náš tip: Jak založit účet, aby na něj nemohl exekutor?

Jak získat Hyperpůjčku?

Prvním krokem je návštěva webu Hyperfinance.cz, kde v sekci Půjčky – Nebankovní půjčky najdete Hyperpůjčku. Dostanete se na stránku s kompletním infem k půjčce, pokud vás nabídka osloví, můžete kliknutím na zelené políčko Chci si půjčit pokračovat k vyplnění online žádosti. 

V online formuláři, ke kterému jste se takto dostali, pak stačí uvést základní informace o vás, přidat aktuální kontakty a žádost můžete odeslat. 

Následně bude nutné počkat na to, až se vám ozvou poskytovatelé půjček. To může trvat několik málo minut, ale někdy si počkáte i do druhého dne. 

Je k Hyperpůjčce potřeba zástava nebo spolužadatel?

Nemusíte mít strach, že byste kvůli pár desítkám tisíc riskovali střechu nad hlavou. U Hyperpůjčky není nutné ručit nemovitostí ani jiným majetkem, stejně tak není potřeba ručitel nebo spolužadatel

Doporučujeme také: Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí

Pro koho je určená Hyperpůjčka?

Hyperpůjčka je určená pro české občany, kteří již dosáhli plnoletosti a jsou tedy starší 18 let. Žadatel by samozřejmě měl mít prokazatelný pravidelný příjem dostačující k tomu, aby pokryl své životní náklady a dále byl schopen půjčku splácet či splatit. 

Počítejte také s tím, že se jedná ve většině případů o bezhotovostní úvěr, který bude vyplacen výhradně na bankovní účet vedený na žadatele (většina poskytovatelů zasílá částky jen na účty vedené u některé z českých bank), k některým půjčkám bude nutné mít také aktivní platební kartu Visa či Mastercard.

Máte také zkušenost s nebankovní Hyperpůjčkou? Nebo nedáte dopustit na konkurenci? Podělte se o názory s ostatními čtenáři v komentářích níže … 

Zdroj: https://www.hyperfinance.cz/pujcky/hyper-pujcka/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *