Jak simulovat nemoc

Někdy se mohou zdravotní potíže zkrátka a dobře hodit. Výmluva na nemoc je totiž mnohdy nejjednodušší, která může být. Aby to však vypadalo věrohodně, je třeba se seznámit s několika aspekty toho, jak simulovat nemoc.

Výběr nemoci a porozumění jejím příznakům

Pokud se ponoříme do specifik simulace nemoci, je zásadní si uvědomit, že výběr vhodné nemoci je klíčový. Volba mírného onemocnění, jako je nachlazení, horečka nebo nevolnost, bývá nejjednodušší.

Příprava na simulování nemoci

Proces simulování nemoci vyžaduje přípravu, aby působil přesvědčivě. Je třeba se seznámit s příznaky zvolené nemoci a postupně je předvádět. Vše by mělo začínat od mírného nepohodlí a končit „finálními“ příznaky nemoci.

TIP: Kaloba recenze – pomocník z přírody při akutním onemocněním dýchacích cest pro děti i dospělé

Jak simulovat horečku?

Chcete-li simulovat horečku, můžete si dát teplou sprchu (bez namočení vlasů) nebo si foukat horký vzduch na obličej fénem. Můžete si také tajně zahřívat obličej lahví s horkou vodou a otírat si tváře dlaněmi.

Simulování nevolnosti

Předstírání nevolnosti může být trochu složitější. Nejdříve vynechte jedno nebo dvě jídla a postěžujte si na nepříjemné pocity v žaludku. Chcete-li vytvořit přesvědčivější obraz, můžete si donést kbelík nebo mísu, které naznačí, že očekáváte brzké zvracení. Pocity nevolnosti může naznačovat i trávení značného množství času v koupelně.

Simulování bolesti zad

Pro simulaci bolesti zad se pohybujte pomalu a hrbte se. Když sedíte, stojíte nebo ležíte, chovejte se, jako by každý pohyb byl kvůli bolesti zad velkou námahou. Můžete gestikulovat směrem k dolní části zad nebo slovními náznaky naznačit místo bolesti.

TIP: Recenze 2jakost.cz – vyplatí se nákup nižší kvality? Podívejte se, zda je opravdu dobré šetřit právě na tomto místě

Jak na výmluvy do práce

Všechny uvedené „příznaky“ samozřejmě nemohou přerůst ve skutečné onemocnění. A jak tedy v práci vysvětlit, že už je vám po jednom nebo dvou dnech zase dobře a chcete opět pracovat? Asi nejjednodušší bude říct, že prostě potřebujete peníze, takže vás nějaké to nepohodlí během výkonu pracovní činnosti nemůže rozházet. Ale dejte přitom pozor, zda někomu neřeknete něco jiného. Pokud například šéfovi v pátek nahlásíte bolest zad a v sobotu se na vašich sociálních sítích objeví fotografie třeba z opravování vaší chaty nebo z výletu do aquaparku, nebude to působit právě důvěryhodně.

Zdroj: https://www.wikihow.cz/Jak-simulovat-nemoc-a-vyhnout-se-tak-%C5%A1kole, https://www.skutecnost.cz/rubriky/zdravi/jak-simulovat-nemoc-a-rychle-onemocnet_1078.html, https://napovime.cz/navod/jak-simulovat-nemoc/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *