Jak a kde sledovat UFC online a živě? Seznam UFC livestreamů pro mobil i TV

Už bohužel není možné na Nova Sport 2 najít žádný z populárních zápasů UFC. Pokud jste i vy patřili mezi jejich věrné fanoušky, nezoufejte. Díky našim tipům zjistíte, jak sledovat UFC online, živě a zdarma. Třeba z vašeho telefonu i TV.

Co je to UFC?

Pro začátek jeden odstavec pro méně zběhlé… Ultimate Fight Championship je americká společnost známá pod zkratkou UFC, která provozuje profesionální soutěž ve smíšených bojových uměních (MMA). A do té se probojuje opravdu jen skutečná elita. Z Čechů zde můžete potkat například Jiřího Procházku nebo Machmuda Muradova, mezi průkopníky ovšem patří i „Terminátor“ Karlos Vémola.

Kde aktuálně sledovat zápasy UFC živě?

Ukončení vysílání UFC zápasů na Nova Sport 2 otevřelo brány dalším provozovatelům. Aktuálně tedy můžete vrcholové MMA zápasy sledovat na:

  • TV Tipsport
  • Fortuna TV
  • Chance TV
  • Premiere Sport
  • PPV
  • Youtube

UFC live stream zdarma u sázkových kanceláří

Chcete vědět, jak sledovat UFC online zdarma? Vsaďte na sázkové kanceláře. Společnosti Tipsport, Fortuna i Chance nabízejí kvalitní podívanou.

Podmínky jsou jednoduché. Stačí u jedné ze společností provézt plnohodnotnou registraci. Poté můžete v její sekci live zápasů nalézt také online UFC zápasy. I tato možnost má ovšem malý háček. Sledování je umožněno pouze aktivním sázejícím. Sledování vás ovšem nijak draho nevyjde.

  • Tipsport vám k registraci nabízí bonusový kredit ve výši 150,- Kč, který můžete pro sázky využít. Prvních 7 dní od registrace si užijete UFC streamy zdarma, další sledování je podmíněno měsíčním prosázením 30,- Kč. Celých 5 měsíců tak nemusíte za sledování platit, a pokud se vám sázení vydaří, užít si můžete živé přenosy bez nutnosti platby ještě mnohem déle.
  • Fortuna taktéž nabízí sledování UFC zdarma za určitých podmínek. Stačí ovšem, když máte na svém herním kontě kladný zůstatek a v posledních 7 dnech jste uzavřeli jakoukoliv sázku. I zde ovšem získáte při registraci dokonce 300,- Kč, které vám mohou zajistit příjemné výnosy.
  • Chance funguje na zcela totožném principu jako dvě předchozí sázkové kanceláře. Bonus nabízejí různý dle základní dobité částky a probíhajících akcí.

UFC živě na Premiere Sport

Nedávno získala vysílací práva k UFC zápasům oblíbená zahraniční stanice Premiere Sport. Ve svých balíčcích ji nabízejí vybraní poskytovatelé jako je O2, Telly nebo T-Mobile. Balíčky můžete pořídit bez různých akcí okolo 200,- Kč na měsíc.

PPV – aneb zaplaťte si za zhlédnutí

Hledáte službu pro opravdové fajnšmekry? Získejte službu přímo od UFC. Za 9.99 € měsíčně si můžete pořídit tzv. UFC Fight Pass. Díky němu si můžete předplatit živé sledování daného UFC galavečera ve špičkové kvalitě, nahlédnete do zákulisí a dostanete možnost užít si streamované rozhovory se samotnými bojovníky. Přístup budete mít také k archivu všech galavečerů.

Záznamy UFC zápasů zdarma

Přímo na Youtube najdete oficiální UFC kanál, který svým fanouškům nabízí sestřihy zápasů a galavečerů ke zhlédnutí zdarma. Nedostanete se ovšem k celému videu a budete si na něj muset nějakou chvíli počkat.

Jak sledovat stream UFC živě z mobilu?

Stačí využít služeb některé z výše uvedených sázkových kanceláří a stáhnout si jejich bezplatnou aplikaci. Pak už stačí pořádný balíček dat nebo spolehlivé WiFi připojení. Všechny online streamy většinou najdete v sekci LIVE přenosů.

Stejně tak si můžete stáhnout aplikaci svého TV poskytovatele a sledovat UFC streamy online na přeplacené stanici Premiere Sport.

Zdroj:

https://www.fightlive.cz/rubriky/live-streamy/jak-sledovat-ufc-live-streamy-zdarma-zive-na-fortuna-tv_1030.html https://www.sazkove-kancelare.com/jak-sledovat-zdarma-live-stream-ufc/ 

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *