Kde sledovat Wimbledon 2022 živě v TV, nebo online streamech

Třetím tenisovým grandslamem sezony je jako vždy populární Wimbledon, na který se můžeme těšit již od pondělí 22. června. Do 10. července nás tak na londýnských travnatých kurtech čekají světové špičky i naše české tenisové hvězdy.

Kde sledovat Wimbledon živě?

Pokud se zrovna nechystáte do Londýna, nezbyde, než si najít online vysílání, které bude vyhovovat vašim možnostem i požadavkům. A způsobů, jak sledovat Wimbledon se nabízí hned několik …

Wimbledon 2022 živě na Eurosport

Eurosport 1 a 2 můžete naladit, pokud využíváte vybrané digitální a internetové televize, které program nabízejí.

Pokud si předplatíte Eurosport Player, budete mít přístup ke všem čtyřem grandslamovým turnajům ale také k tenisovým turnajům ATP a celé řadě dalších sportovních akcí v HD kvalitě. 

Nejen Wimbledon můžete sledovat na více zařízeních – v práci u oběda na chytrém telefonu, odpoledne z pohodlí domova na smart TV nebo na tabletu a počítači. 

Cena není vůbec vysoká, Eurosport Player si předplatíte za cca 150,- Kč na měsíc, v případě ročního předplatného je cena ještě nižší.

Tip: Vyplatí se Telly TV? Nezávislá recenze nabízených služeb

Wimbledon live stream na ČT Sport

Stejně jako každý rok, o vybrané tenisové zápasy nás ČT Sport ani letos neochudí. Program ani to, kterých zápasů se v tv dočkáme, zatím není jasné, ale na české tenisové hvězdy i finálové zápasy se těšit pravděpodobně můžeme.

Wimbledon živě na O2TV Tenis

Pokud využíváte služeb O2TV, určitě jste si všimli, že má v nabídce také svou vlastní sport televizi s názvem O2TV Tenis. A jelikož zde nechybějí téměř žádné důležité zápasy, dá se předpokládat, že zde najdete i zápasy Wimbledonu 2022.

Wimbledon zdarma živě na TV Tipsport live

Tipsport známe především jako sázkovou kancelář, kromě toho ale nabízí také online streamy světových sportovních zápasů a utkání. A samozřejmě nebude chybět ani živý stream Wimbledon, který si můžete užít dokonce zdarma!

Pro sledování Wimbledonu je potřeba se online zaregistrovat a ihned máte veškeré přenosy zdarma na 7 dní. Pak stačí pro aktivaci sledování vsadit min. 30,- Kč za 30 dní

Na první sázky ale při registraci získáte bonus 150,- Kč, čeká vás tak celých 5 měsíců sledování zdarma. A pokud některá sázka vyjde, tak i mnohem déle.

Wimbledon 2022 free live stream na Chance TV

Další sázková kancelář, díky které si můžete užít Wimbledon s přímým přenosem zdarma, je Chance. Opět bude stačit registrace, při které získáte bonus 200,- Kč. Ten využijete obdobně jako na TV Tipsport.

Wimbledon zápasy zdarma online na Fortuně

Také sázková kancelář Fortuna nabízí Wimbledon přenosy živě. Postačí taktéž jednoduchá registrace a při dobití minimální částky můžete získat bonus 900,- Kč!

Stejně jako u konkurence, můžete i na Fortuně sledovat zápasy živě na svém počítači, tabletu, chytré televizi nebo telefonu ve špičkové kvalitě. Sázkové kanceláře mají pro zákazníky připraveny také přehledné mobilní aplikace, se kterými bude sledování zápasů ještě snazší.

Tip: Nezávislá recenze T-Mobile TV. Jak ji hodnotí zákazníci?

Tennis TV live Wimbledon nenabídne!

Pro všechny předplatitelé Tennis TV ale dobrou zprávu nemáme. Podle aktuálních informací nebude mít služba vysílací práva pro Wimbledon 2022.

Wimbledon aktuality pro rok 2022

Přestože je Wimbledon klasickou grandslamovou soutěží, která svou historií sahá až do roku 1877, letos nás čeká několik změn a novinek. 

Nejzásadnější změnou je, že hráči nezískají žádné body do žebříčků. Tak rozhodla organizace WTA a ATP poté, co vedení All England Clubu vyloučilo ruské a běloruské hráče z účasti na Wimbledonu v reakci na invazi na Ukrajinu.

Vítězové Wimbledonu si v roce 2022 přijdou na 2 000 000 liber – tedy téměř 57,5 milionu korun. Poražení si z finále odnesou přes milion liber (cca 2,87 mil. Kč). 

Celkem se v rámci Wimbledonu 2022 rozdá rekordních 40.350.000 liber – tedy více než jedna miliarda korun.

Zdroje: https://www.teniszive.cz/rubriky/turnaje/wimbledon-pavouk-program-a-vysledky-sledovani-zive_1408.html a https://7sport.cz/tenis/kde-sledovat-tenis-live/

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *