Kloubin recenze a zkušenosti. Opravdu funguje?

6 komentářů a zkušeností: Kloubin recenze a zkušenosti. Opravdu funguje?

Pokud vás nebo někoho blízkého trápí bolest kloubů, je potřeba vybrat skutečně kvalitní přípravek, který pomůže. Bude Kloubin správným řešením nebo byste se měli raději porozhlédnout jinde? 

Co je Kloubin? 

V logu má sice dva běžící pejsky, přesto se však jedná o doplněk stravy pro nás, lidi, který je dle motta určen “Pro život v pohybu”

Jedná se o kloubní výživu, která funguje jako prevence problémů s pohybovým aparátem, vrací kloubům pohyblivost a napomáháí udržovat zdravé svaly a kosti.

Kloubin je český výrobek, který spadá pod Green Farm Laboratories s.r.o. Tato společnost sídlí v Praze 9, kamenné prodejny ale bohužel nemá. 

Kde koupit Kloubin – kontakty

Kloubin není příliš rozšířený a známý přípravek, který byste zakoupili v každé lékárně. Naopak jej seženete primárně na e-shopu Kloubin.cz. Můžete jej zde zakoupit online nebo využít jinou možnost kontaktu:

 • telefonické objednávky vyřídíte na tel. čísle +420 799 536 271
 • případně můžete objednávku zaslat na e-mail zakaznici@kloubin.cz

Pracovní doba je každý všední den od 9 do 17 hodin. 

Recenze Kloubin – zkušenosti zákazníků

Kloubin není k dostání příliš dlouho a zatím okolo něj neproběhla větší marketingová kampaň. Uživatelů, kteří Kloubin vyzkoušeli je tak poměrně málo, čemuž odpovídá i nízký počet recenzí, které můžete na internetu najít. 

Určitě se ale nejedná o podvod, už díky svému složení a příslušným certifikátům je jasné, že je Kloubin doplněk stravy, který slouží svým účelům. 

Většina recenzí je pozitivních, zákazníkům vyhovuje přijatelná cena produktu a s účinky jsou velmi spokojení. 

Kloubin je ale přípravek, který je potřeba užívat dlouhodobě alespoň pár týdnů v kuse, první výsledky se bohužel dříve neprojeví. 

Náš tip: Zjistěte, co je koloidní stříbro a zda je u nás legální! Skutečně vás vyléčí?

Kloubin složení

Přípravek Kloubin obsahuje hned 11 účinných látek:

 1. Glukosamin fosfát – základní stavební materiál našich kostí a kloubních chrupavek. Důležitý zejména pro sportovce, protože pomáhá udržet pružné a pohyblivé klouby, zároveň také pevné šlachy a kosti. 
 2. Chondroitin sulfát – je hlavní složkou kloubních chrupavek a povzbuzuje je k tvorbě kolagenu. Podporuje také pružnost a ohebnost kloubů i jejich metabolickou rovnováhu. 
 3. MSM – tedy Metylsulfonylmetan je organická sloučenina, která se přirozeně vyskytuje v našem těle a je přítomna u mnoha metabolických procesů. Mimo jiné aktivity MSM pomáhá tělu s využitím vápníku a fosforu, čímž udržuje ideální ohebnost našich kloubů.
 4. Boswellia serrata – neboli kadidlovník pilovitý pomáhá udržet kosti a klouby v optimálním stavu. Navíc působí příznivě na naše srdce, dýchací systém a umí upravit hladinu cholesterolu v krvi. 
 5. Hydrolyzovaný kolagen typu I
 6. Hydrolyzovaný kolagen typu II … Narozdíl od konkurenčních přípravků obsahuje Kloubin oba typy kolagenu, které se starají o sílu a odolnost našich chrupavek. Hydrolyzovaný neboli štěpený kolagen je navíc lépe stravitelný a snáze se tedy vstřebává. 
 1. Vitamin C máme spojený spíše s imunitou a dostatkem energie, neméně důležitý je ale také pro tvorbu pojivových tkání a využívání kolagenu. Kromě optimální funkci krevních cév tak podporuje také naše kosti a kloubní chrupavky, zuby, dásně a pokožku. 
 2. Vitamin D3 přispívá ke správné funkci svalů a je nezbytný také k udržení zdraví našich kostí a kloubů.  
 3. Vápník je základním prvkem našich kostí a zubů, zodpovídá za jejich pevnost a odolnost. Kromě toho také pomáhá s vedením nervových vzruchů a podílí se na stahování a relaxaci svalů. 
 4. Vitamin K2 je prevencí osteoporózy, redukuje riziko zánětů i zlomenin. Jeho hlavní funkcí je zajistit vápníku správnou cestu organismem, pomáhá navíc zvyšovat pevnost kostí.
 5. Zinek je esenciální minerál, který má celou řadu funkcí v našem těle. Mimo jiné ale pomáhá také udržet optimální stav kostí, nehtů, vlasů nebo pokožky. 

Náš tip: Víte, jak poznat zlomený prst? Návod na první pomoc.

Kloubin užívání a dávkování

Jedná se o přípravek ve formě tablet, které byste měli užívat dle potřeby 1 – 3x denně. Tablety je ideální užívat po jídle, což zaručí jejich optimální vstřebávání. Denní dávku byste neměli překračovat. 

Pro koho je Kloubin určen

Kloubin je samozřejmě ideálním pomocníkem pro všechny, kteří mají problémy s klouby nebo pohybovým aparátem

Je určen také aktivním sportovcům, kteří své klouby, kosti a svaly více zatěžují, funguje ale také jako prevence vzniku problémů s pohybovým aparátem. 

Přípravek Kloubin není vhodný pro těhotné a kojící ženy ani pro děti. 

Náš tip: Víme, zda funguje konkurenční Fleximed. Vychází levněji?

Kloubin cena – kolik stojí na měsíc nebo na rok?

Koupit si můžete jen jedno samostatné balení po 60 tabletách na zkoušku, které vyjde na 349 Kč – v závislosti na počtu užívaných tablet vám pak vydrží na 20 až 60 dní. Poštovné vás vyjde na 75 Kč. 

Zajímavěji vycházejí cenově obsáhlejší balení:

120 tabletek … 698 Kč + poštovné zdarma

180 tabletek … 990 Kč + poštovné zdarma

240 tabletek … 1 269 Kč + poštovné zdarma

300 tabletek … 1 529 Kč + poštovné zdarma

360 tabletek … 1 690 Kč + poštovné zdarma

Obecně vás ale přípravek v přepočtu za den moc draze nevyjde, při průměrné dávce 2 tablet denně i za nejdražší variantu zaplatíte jen cca 14 Kč

Máte i vy zkušenosti s přípravkem Kloubin? Nebo byste ostatním čtenářům poradili lepší či cenově výhodnější doplněk stravy? Podělte se s námi o své zkušenosti v komentářích níže …

Zdroje: https://www.kloubin.cz, https://www.zbozi.cz/obchod/150451/ a https://www.recenzin.cz/kloubin-recenze/ 

5/5 - (12)

6 vašich komentářů a zkušeností: Kloubin recenze a zkušenosti. Opravdu funguje?

 1. Kloubin mohu rozhodně doporučit. Užívám ho už přes půl roku. Trvalo to chvílí, ale po nějakých 2 měsících bolesti kloubu uplně ustoupily a radši preventivně užívám dál. Vybírala jsem tenkrát podle složení.

 2. vybíral jsem dle složení a kloubin vyhrál. cena je taky ok a užívám už čtvrtý měsíc.

 3. Z doposud zkoušených kloubních výživ je určitě nejlepší. Je to ale vidět i na složení, když to porovnáte s ostatními produkty.

 4. Určitě jedna z lepších výživ, které jsem zatím vyzkoušela. Beru 3 měsíce. Bolest kolen výrazně odezněla a zlepšila se i pohyblivost.

 5. S kloubinem jsem dost spokojeny. Nemam primo s cim srovnavat. Moc vyziv jsem nebral ale kloubin mi pomohl zmirnit bolesti a zlepsit pohyblivost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *