Movinero půjčka recenze, zkušenosti a přihlášení

Spousta nebankovních společností má problém se schválením půjčky pro kohokoliv. Proto se dnes podíváme, jak spolehlivá a dostupná je Movinero

✅ Výše úvěru:500 – 30000 Kč
✅ Splatnost:14 dnů – 30 dnů
✅ Schválení do:15 minut
✅ RPSN:0 – 4715,96 %
✅ První půjčka zdarma:Ano
✅ Půjčka bez registru:Ne
✅ Výplata peněz:Bankovní převod i hotovost
Movinero půjčka

U půjčky v hodnotě 5 000 Kč je roční procentní sazba nákladů (RPSN) 4 715,96 %, smluvní úrok je 18 003,69 Kč a celková částka k úhradě je 23 003,69 Kč.
RPSN a celková částka k úhradě půjčky v tomto příkladu byla vypočítána za předpokladu, že schválená částka byla v době poskytnutí plně čerpaná a celková úhrada je provedena ve 12 měsíčních splátkách ve výši 1 916,97 Kč.

Movinero půjčka recenze

Movinero nabízí půjčky v rozmezí 3 000 až 30 000 Kč. Půjčky do výše 8.000 Kč jsou většinou schvalovány téměř každému, kdo splňuje základní podmínky, vyšší částky jsou řešeny individuálně. Na stránkách Movinero.cz můžeme najít nabídku rychlé půjčky, která slibuje rychlé vyřízení i nulový úrok pro prvních 30 dní. Půjčka Movinero jde sjednat online a bez ručitele.

Jaká je doba splatnosti půjčky Movinero?

Částku si můžete půjčit minimálně na 14 dní, maximální doba splácení je pak 70 dní. Oproti konkurenci si tak můžete splátky natáhnout na déle, ale samozřejmě platí přímá úměra – čím déle splácíte, tím více přeplatíte

Movinero půjčka zdarma a opakovaně

Pro nové i stávající klienty má Movinero příjemnou výhodu. Pokud potřebujete jen lehce založit na krátkou dobu, můžete dle jejich webu využít hned dvou nabídek:

 1. Můžete si opakované půjčit 3 000 Kč a to až na 35 dní zcela zdarma – bez úroků, s nulovým RPSN a bez jakýchkoliv poplatků.
 2. Můžete si opakovaně zdarma půjčit 8 000 Kč, ovšem pouze na dobu 14 dnů. 

U akcí si ale dejte velký pozor na včasné splacení, v případě nedodržení termínu vám společnost může naúčtovat úroky a poplatky dle smlouvy. 

Jaké podmínky musím splnit ?

 • Věk alespoň 18 let
 • Bankovní účet v České republice

Jaké potřebuji dokumenty ?

 • Občanský průkaz
 • Platný mobilní telefon a email
 • Bankovní účet v České republice
 • Platnou platební kartu VISA nebo Mastercard
 • Bankovní výpis s příjmem za poslední 1-3 měsíce, kam Vám chodí pravidelný příjem
 • Ve výjimečných případech mohou být další dokumenty vyžádány dodatečně

TIP: Zaplo na splátky půjčka

Kolik přeplatíte s půjčkou Movinero?

Asi jako každá rychlá krátkodobá půjčka, ani Movinero není oproti bankovním úvěrům příliš výhodná. V porovnání s konkurencí ale patří ke stabilnímu průměru

U krátkodobých půjček je důležité zapomenout na úroky, které mohou vypadat lákavě, ale zaměřit se na hodnotu RPSN. Pouze tento ukazatel nám shrne veškeré poplatky, které na půjčce přeplatíme. 

RPSN u půjčky Movinero je 4715,96 %

Movinero přihlášení

Zaplo nabízí přehledný zákaznický účet dostupný na adrese: https://movinero.cz/signin k dispozici bohužel nejsou mobilní aplikace pro Google Play a App Store.

Movinero kontakt

Movinero recenze

Poskytovatelem půjček Movinero je VistaCredit s.r.o., která má k této činnosti licenci od ČNB – o podvod se tedy v tomto případě jednoznačně nejedná. 

 • Sídlo společností najdete na adrese Žitná 556/13d, Prostějov.
 • VistaCredit můžete kontaktovat v pracovní dny od 9 do 17 hodin na tel. čísle +420 587 407 707. 
 • Číslo účtu pro splátky vašeho úvěru je 2100806238/2010, jako variabilní symbol uvádějte vždy ID vašeho úvěru. 

Movinero půjčka zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 4 z 5 ti možných celkem 58 recenzí.

Odešla mi v tomto horku klimatizace, kterou nutně potřebujeme, protože nemáme zateplený byt a máme novorozeně. Bohužel jsme s manželem museli čekat na výplatu, ale půjčila jsem si rychlopůjčkou od této firmy a zase jsme to brzy vrátili, pomohlo nám to, když už banka nám půjčit nechtěla. Vše jsme ale hned vrátili a poplatek byl přijatelný. Ten schválený limit navíc můžeme použít i v budoucnu, což mě dost těší.

Jana P.

Prosím lidi nebuďte blbý a neberte si zde půjčku. Jako student jsem si zde půjčil 4690 Kč. Za blbých 30 dní jsem zaplatil úrok skoro 1800 Kč. Nejhorší půjčka, která existuje. Navíc nepříjemná obsluha. Doufám, že jim ČNB co nejdříve odebere licenci.

Daniel K.

Na Firmy.cz má hodnocení 5 z 5 ti možných celkem 7 recenzí.

Jako jediní mi pomohli, když jsem to potřeboval, bylo to rychlé a potřeboval jsem to jen na chvilku. Pak jsem to hned vrátil a ani jsem nezaplatil moc. Osobně můžu doporučit.

Filip M.

Každý můze občas potřebovat rychlopůjčku, i mě se nakonec přihodila situace, kdy mi chybělo pár tisíc a pár dní před dalšími penězi. Hele proběhlo to rychle v pohodě, samozřejmě jsem si dávala pozor, abych to rychle vrátila. Poplatek byl naštěstí díky tomu nízký, pomohlo mi to. Limit u nich mam pořád, ale využila jsem to pak dvakrát. Oceňuju jejich profi přístup.

Lucinka P.

Jak získat půjčku Movinero?

Půjčku Movinero můžete vyřídit jednoduše online z domu a to jen díky telefonu, notebooku nebo jinému chytrému zařízení. Stačí najet na web Movinero.cz a zde si v online kalkulačce zvolit částku, kterou si chcete půjčit. 

Ihned se vám zobrazí výše poplatků a celkové RPSN, díky kterému snadno zjistíte, kolik přeplatíte. Pokud s těmito podmínkami půjčky souhlasíte, klikněte na modré políčko Požádejte teď a přejdete k vyplnění osobních údajů. Následně vás čeká několik snadných kroků…

 1. Zautorizujete svoji platební kartu.
 2. Přihlásíte se do své banky a ověříte bankovní účet.
 3. Počkáte na schválení žádosti.
 4. Pokud je žádost schválena, můžete si ze svého účtu vybít částku na váš bankovní účet – a to vždy jen ve výši, kterou nutně potřebujete. Za částku, kterou nevyužijete, neplatíte žádné poplatky.
 5. V den splatnosti můžete vrátit pouze částku, kterou jste si vybrali plus úroky.

Půjčka je splácena automaticky Vaší platební kartou, nemusíte tedy myslet na data nebo nastavovat bankovní příkazy. 

Často kladené dotazy

Kdo stojí za půjčkou Movinero?

Za půjčkou Movinero je VistaCredit s.r.o.

Kolik si můžu u Movinero půjčit? 

Minimální částka, kterou si u Zaplo můžete půjčit je 500 Kč a maximální částka pro první půjčku je 30 000 Kč na 30 dnů.

blank

Movinero nabízí půjčky v rozmezí 3 000 až 30 000 Kč. Půjčky do výše 8.000 Kč jsou většinou schvalovány téměř každému, kdo splňuje základní podmínky, vyšší částky jsou řešeny individuálně. 

Výhody
 • Vyřídit lze 100%  online
 • První půjčka zdarma
 • Peníze lze použít na cokoli
 • Nemusíte ničím ručit
 • Vše je online a bez papírů
Nevýhody
 • Vyšší poplatky
 • Vyšší úrok při dalších půjčkách

TIP: Srovnání půjček online

1.4/5 - (10)

Zkušenosti “Movinero půjčka recenze, zkušenosti a přihlášení

 1. Dejte si na ně velký pozor!!! Je to nehorázná lichva a vůbec nechápu, jak může něco takového legálně existovat. V případě, že jednou zaplatíte splátku po splatnosti, tak z vás sedřou kůži. Načítají vám procenta z prodlení nehorázným způsobem, že tím dluh několikanásobně zvýší. Myslím, že by tito zloději měli skončit v kriminálu, ale hledat spravedlnost v zemi, kde vládnou mafiáni je asi zbytečné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *