Zaplo na splátky půjčka – hodnocení a recenze

Krátkodobé půjčky Zaplo známe asi všichni. Málokdo ale ví, že kromě rychlých půjček nabízí také službu Zaplo na splátky s možností půjček vyšších obnosů. V čem se liší Zaplo na splátky od jiných půjček a jaký názor na něj mají klienti?

Nezávislá recenze Zaplo na splátky – hodnocení klientů

Narozdíl od rychlé půjčky Zaplo má Zaplo na splátky na Googlu i dalších portálech opravdu málo recenzí. V hodnocení sice vychází lépe než klasické Zaplo a dosahuje i 4 hvězdiček z 5 možných, ale většinou je průměr počítán z několika málo recenzí. 

My jsme ale přišli na to, že půjčka dříve existovala pod názvem Kimbi a tak i když dnes zadáte do prohlížeče Kimbi.cz, jste přesměrování na Zaplo na splátky. Kimbi měla ale velmi kladné hodnocení, za přejmenováním tak stojí nejspíše pouze sjednocení produktů pod jeden název.

Nám se u půjčky líbí, že je velmi transparentní – žádné skryté poplatky, žádná malá písmenka. Nejdůležitější informace vám sdělí už samotná kalkulačka, dozvíte se výši úroku a RPSN, výši měsíční splátky i kolik celkem přeplatíte

Co nám na stránkách zcela chybí je informace o předčasném splacení půjčky.

Kolik si můžete se Zaplo na splátky půjčit?

Narozdíl od klasického Zapla, které slouží ke krátkodobým půjčkám v řádu několika málo tisíc, se Zaplem na splátky můžete získat půjčku ve výši 10 000 až 60 000 Kč.

Na jak dlouho si se Zaplem na splátky půjčíte?

Zaplo na splátky se od klasického Zapla liší ve způsobu splácení. Zatímco rychlou půjčku Zaplo musíte zaplatit jednorázově maximálně do 30 dnů, Zaplo na splátky je klasickým úvěrem, kde si zvolíte výši splátek, které hradíte měsíčně.

A právě od výše měsíční splátky a půjčené částky se odvíjí doba splácení. Vše si můžete jednoduše vypočítat na interaktivní kalkulačce, minimální délka splácení je 6 měsíců, maximální délka 36 měsíců

Kdo je poskytovatelem půjčky Zaplo na splátky?

Jak už jste asi pochopili, jedná se o stejnou společnost jako u rychlé Zaplo půjčky, a to Zaplo Finance s.r.o. Ta je součástí lucemburské skupiny 4finance Holding S.A. 

 • Zaplo Finance s.r.o. sídlí na adrese Mayhouse Office, 5.května 1746/22, 140 00 Praha 4.
 • Pro dotazy ohledně Zaplo na splátky můžete kontaktovat jejich infolinku 800 399 399, případně 225 852 361 nebo jim napsat e-mail na adresu podpora@zaplo.cz. 
 • V pracovních dnech jsou pro vás k dispozici od 8. do 19. hodiny, o víkendech a ve svátcích pak od 9. do 17. hodiny.

RPSN, úroky a poplatky Zaplo na splátky

Začneme dobrou zprávou … za půjčku Zaplo na splátky vám nebudou účtovány žádné správní poplatky. Do plusu může být také to, že úroky jsou pevné a v průběhu splácení vás tak nemůže jejich změna překvapit.

Tím ale veselé informace končí. Stejně jako u dalších nebankovních půjček můžete i u Zaplo na splátky počítat s tím, že se vám půjčka pěkně prodraží. A to zejména, pokud ji chcete splácet po delší dobu. 

Maximální RPSN je 160,4 %, nejníže se dostanete na 71,3 %. Abyste si dokázali přeplatek představit, máme pro vás 2 příklady:

 1. půjčka 35 000 Kč na dobu 6 měsíců
 • RPSN: 148,1 %
 • měsíční splátka 7 540,44 Kč
 • Celkem zaplatíte: 45 242,64 Kč
 1. půjčka 35 000 Kč na dobu 36 měsíců
 • RPSN: 79,8 %
 • měsíční splátka 2 117,7 Kč
 • Celkem zaplatíte: 76 237,2 Kč

Jak tedy můžete vidět, délka splácení má na celkový přeplatek zásadní vliv!

Pro koho je půjčka vhodná a co budete potřebovat?

Se Zaplo na splátky může o půjčku žádat každý, kdo má trvalý pobyt na území České republiky a dosáhl 18 let

Samozřejmě je nezbytné mít stabilní měsíční příjem a být schopen úvěr splácet. Nezbytná je i dobrá bankovní historie, drobné prohřešky v registrech jsou řešeny individuálně. 

K vyřízení půjčky budete potřebovat dva platné doklady (občanský průkaz + pas, řidičský průkaz nebo rodný list), kontaktní funkční telefon a e-mailovou adresu, nutné je také mít zřízen aktivní bankovní účet na vaše jméno v některé z českých bank. 

Jak získat Zaplo na splátky?

Stačí navštívit Zaplonasplatky.cz a pomocí kalkulačky nastavit výši úvěru a měsíčních splátek. Pak klikenete na “Chci půjčku”, vyplníte nezbytné informace a pak už jen čekáte na vyhodnocení vaší žádosti.

Pokud bude žádost schválena, jsou peníze většinou do 15 minut odeslány na váš účet. Připsány tak budou v závislosti na rychlosti vaší banky v několika minutách nebo klidně až na druhý den. 

Zdroje: https://www.zaplonasplatky.cz/casto-kladene-otazky a https://www.zaplo.cz/, Finaton

Kolik si můžete se Zaplo na splátky půjčit?

Se Zaplem na splátky můžete získat půjčku ve výši 10 000 až 60 000 Kč

Jak dlouho mohu Zaplo na splátky splácet?

Minimální délka splácení je 6 měsíců, maximální délka 36 měsíců. 

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *