Zaplo půjčka recenze, zkušenosti a přihlášení

Hledáte rychlou a spolehlivou finanční výpomoc? Zaplo půjčka recenze. Neuspěli jste u své banky? Pak se nabízí jedině některá z nebankovních půjček, mezi které patří také Zaplo. Prozradíme vám, jaké zkušenosti mají s půjčkou Zaplo na splátky klienti. 

✅ Výše úvěru:1000 – 30000 Kč
✅ Splatnost:5 dnů – 30 dnů
✅ Schválení do:15 minut
✅ RPSN:0 – 1141.2 %
✅ První půjčka zdarma:Ano
✅ Půjčka bez registru:Ano
✅ Výplata peněz:Bankovní převod i hotovost
Zaplo půjčka

První půjčka 5 000 Kč na 30 dní, pevná roční úroková sazba 0%, RPSN 0%, výše splátky 5 000 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 5 000 Kč. Celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 0 Kč. Opakovaná půjčka 7 000 Kč na 30 dní: roční úroková sazba 279,83 %, RPSN 1141,2 %, výše splátky 8 610 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem je 8 610 Kč a celkové náklady spotřebitelského úvěru jsou 1 610 Kč.

Zaplo půjčka recenze

Kolik si můžu u Zaplo půjčit? 

Minimální částka, kterou si u Zaplo můžete půjčit je 1 000 Kč. Maximální částka pro první půjčku je 16 000 Kč, pokud jste klientem Zaplo a máte za sebou již alespoň jeden bezproblémový úvěr, můžete zažádat o půjčku ve výši až 30 000 Kč. 

Na jak dlouho si můžu se Zaplem půjčit?

Jako u většiny nebankovních úvěrů, také zde platí přímá úměra – čím delší bude doba, na kterou si finance půjčíte, tím více přeplatíte

Minimální doba, na kterou si peníze půjčujete je 7 dní, maximálně si můžete částku půjčit na 30 dnů

Jak splatit půjčku Zaplo?

Zaplo na splátky nehraje. Jednoduše si tedy půjčíte danou částku, kterou musíte do určitého data jednorázově splatit i s předem známými úroky či poplatky. Částku pak stačí v termínu zaslat na bankovní účet č. 5438992/0800 s přiděleným variabilním symbolem. 

Prodloužení půjčky Zaplo a předčasné splacení půjčky

Pokud nestíháte půjčku v termínu zaplatit, můžete požádat o její prodloužení. Vyhověno vám s největší pravděpodobností bude, ale rozhodně ne zdarma. Bude vám stanoven poplatek za další období, který musíte uhradit do stávajícího termínu splatnosti. 

Tento poplatek ale nesníží váš dluh a jde Zaplu do kapsy. Vy se tak můžete snadno dostat do dluhové pasti. Pokud nemáte celou částku k úhradě, zašlete přesto jakoukoliv částku, kterou ponížíte váš dluh – sníží se tak částka za případné další prodlužování. 

Pokud chcete částku splatit dříve, je vždy potřeba kontaktovat Zaplo. Odpočítají vám poměrnou část úroků a sdělí, kolik je nutné k danému datu zaplatit. Předčasné splacení je zdarma.

Zaplo půjčka zdarma bez poplatků

Pokud jste novým klientem Zapla, můžete využít akci, díky které si půjčíte až 16 000 Kč na 30 dní zcela zdarma – bez poplatků, bez úroků, s nulovým RPSN. Ale pozor na pozdní splacení! To by se vám mohlo šeredně prodražit. 

Pro koho je Zaplo půjčka vhodná?

Zda je nezbytné si půjčovat finance je zásadní otázka, kterou byste si měli položit. Pokud ale nemáte na vybranou, můžete o půjčku Zaplo požádat v případě, že:

 • jste občanem ČR – máte zde trvalý pobyt
 • jste dosáhl věku 18 let
 • jste schopen splatit úvěr v daném termínu
 • nemáte jiné dluhy

Příjmy většinou není potřeba prokazovat a problémem nemusí být ani záznam v registrech – ty jsou posuzovány individuálně. 

Jak získám půjčku Zaplo a kdy můžu očekávat peníze?

Zaplo je rychlá půjčka v několika ohledech. 

 1. Vyřídíte ji z pohodlí domova online nebo během pár minut u obchodníka. 
 2. O schválení či zamítnutí půjčky jste informováni během několika minut.
 3. Při kladném vyřízení máte peníze na účtu většinou do pár hodin

Co budu k žádosti potřebovat?

Pokud žádáte online, připravte si platný občanský průkaz, mobilní telefon a svůj bankovní účet. 

Telefon bude nezbytný pro komunikaci se Zaplem, bankovní účet slouží pro ověření vaší identity a toho, že se skutečně jedná o váš účet. Na účet Zapla tak bude jako ověření nutné poslat 0,1 Kč. 

TIP: Zaplo na splátky půjčka

Zaplo přihlášení

Zaplo nabízí přehledný zákaznický účet dostupný na adrese: https://account.zaplo.cz/login k dispozici jsou také mobilní aplikace pro Google Play a App Store.

Zaplo kontakt

Za půjčkou Zaplo stojí Zaplo Finance s.r.o., která vznikla v roce 2013. Společnost sídlí v Praze 4 na adrese 5. května 1746/22, jedná se ale pouze o sídlo, nikoliv o pobočku, na které byste mohli žádat o půjčku. 

 • Kontaktovat můžete Zaplo od pondělí do pátku mezi 8. a 19. hodinou, o víkendech a svátcích pak mezi 9. a 17. hodinou
 • Využít k tomu můžete zákaznickou linku 225 852 311 nebo můžete volat zdarma na 800 399 399.
 • K dispozici jsou samozřejmě i na e-mailu info@zaplo.cz.
 • Pro řešení pohledávek můžete využít e-mail platby@zaplo.cz nebo tel. 800 999 966, který je ale dostupný pouze v pracovních dnech a to od 8 do 16:30 hod. 

Zaplo půjčka zkušenosti

Na Google.com má hodnocení 2,4 z 5 ti možných celkem 51 recenzí.

Není pravda, že nelze platit splátkový kalendář, který vede k amortizaci vypůjčené jistiny. Stačí poslat měsíční splátku větší než je úrok za měsíc. Oni všechno co je nad úrok musejí ze zákona odečíst z vypůjčené jistiny. Příklad: dlužíte 3000 Kč jistinu + 690 Kč úrok za 30 dní, pošlete tam 1690 Kč, oni vám musí vše co je nad úrok odečíst z vypůjčené jistiny a úrok na dalších 30 dní tak mohou vypočítat pouze z jistiny 2000 Kč. To je právo, jenom to nesdělují na veřejnosti.

Kubaf

Zaplo patří mezi přední nebankovní společnosti na tomto trhu. Šílené komentáře zde nechápu. Pro případ, kdy už banka nepůjčí, nebo něco rychle chcete nebo potřebujete pořešit je to řešení dobré a je v pořádku.

Tomas M.

Na Firmy.cz má hodnocení 4,3 z 5 ti možných celkem 74 recenzí.

Dobrý den, nelíbí se nám, že operátoři Zaplo.cz, kteří volají nebo se kterými mluvíte na zákaznické lince se vůbec nepředstavují s příjmením, takže vůbec nevíte s kým voláte a ani, kdybyste se chtěl na rozhovor odvolat např. v další písemné korespondenci, tak se budete odvolávat na to, že jste mluvil s „Pepíkem“ ? Zvláštní přístup…

Eshapraha

Nejhorší společnost, která když nezaplatíte v čas a volají vám a vyhrožují jí vám termínem a vy jim to zaplatíte po telefonu o pár dní déle než termín přesto vám vyhrožují exekucí a s…m a pořád si trvají na termínu. Připadá mě to jako kdyby měli smlouvu z ďáblem a chtějí člověka zlikvidovat. Psychicky po telefonu deptají.

Robin S.

Stačí se podívat na recenze Zaplo na Googlu a srovnávacích portálech a máte jasno v tom, že se jedná o fungující nebankovní společnost, která úvěry skutečně na základě potřebných oprávnění poskytuje. O podvod se tak jednoznačně nejedná. 

Pokud si půjčíte částku a tu v rámci zvolené splatnosti skutečně uhradíte i s dříve známým navýšením, pak bude vše v pořádku. Problémy podle recenzí nastávají ve chvíli, kdy se dostanete do platebních problémů nebo chcete půjčku prodloužit – čeká pak na vás skutečně vysoké navýšení. 

Určitě bychom tedy vytkli nedostatek prvotních informací o tom, kolik by nás případně stálo prodloužen termínu splatnosti nebo jakým způsobem je účtováno. 

Často kladené dotazy

Kdo je poskytovatelem půjčky Zaplo? 

Za půjčkou Zaplo stojí Zaplo Finance s.r.o.

Kolik si můžu u Zaplo půjčit? 

Minimální částka, kterou si u Zaplo můžete půjčit je 1 000 Kč a maximální částka pro první půjčku je 16 000 Kč na 30 dnů.

blank

Hledáte rychlou a spolehlivou finanční výpomoc? Neuspěli jste u své banky? Pak se nabízí jedině některá z nebankovních půjček, mezi které patří také Zaplo. Prozradíme vám, jaké zkušenosti mají s půjčkou Zaplo na splátky klienti. 

Výhody
 • Vyřídit lze 100%  online
 • Výplata na účet nebo v hotovost
 • První půjčka až do 16 000 Kč úplně zdarma
 • Peníze lze použít na cokoli
 • Nemusíte ničím ručit
 • Vysoká míra schválení žádostí
Nevýhody
 • Vyšší poplatky
 • Bez pojištění schopnosti splácet

TIP: Srovnání půjček online

5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *