Zaplo půjčka – hodnocení a recenze

Hledáte rychlou a spolehlivou finanční výpomoc? Neuspěli jste u své banky? Pak se nabízí jedině některá z nebankovních půjček, mezi které patří také Zaplo. Prozradíme vám, jaké zkušenosti mají s půjčkou Zaplo na splátky klienti. 

Nezávislá recenze Zaplo – zkušenosti s půjčkou

Stačí se podívat na recenze Zaplo na Googlu a srovnávacích portálech a máte jasno v tom, že se jedná o fungující nebankovní společnost, která úvěry skutečně na základě potřebných oprávnění poskytuje. O podvod se tak jednoznačně nejedná. 

Zkušenosti klientů jsou však velmi rozporuplné. Na Googlu má průměrné hodnocení 2,3 hvězdiček z 5, což skutečně není moc lichotivé

Pokud si půjčíte částku a tu v rámci zvolené splatnosti skutečně uhradíte i s dříve známým navýšením, pak bude vše v pořádku. Problémy podle recenzí nastávají ve chvíli, kdy se dostanete do platebních problémů nebo chcete půjčku prodloužit – čeká pak na vás skutečně vysoké navýšení. 

Určitě bychom tedy vytkli nedostatek prvotních informací o tom, kolik by nás případně stálo prodloužen termínu splatnosti nebo jakým způsobem je účtováno. 

Kdo je poskytovatelem půjčky Zaplo? 

Za půjčkou Zaplo stojí Zaplo Finance s.r.o., která vznikla v roce 2013. Společnost sídlí v Praze 4 na adrese 5. května 1746/22, jedná se ale pouze o sídlo, nikoliv o pobočku, na které byste mohli žádat o půjčku. 

 • Kontaktovat můžete Zaplo od pondělí do pátku mezi 8. a 19. hodinou, o víkendech a svátcích pak mezi 9. a 17. hodinou
 • Využít k tomu můžete zákaznickou linku 225 852 311 nebo můžete volat zdarma na 800 399 399.
 • K dispozici jsou samozřejmě i na e-mailu info@zaplo.cz.
 • Pro řešení pohledávek můžete využít e-mail platby@zaplo.cz nebo tel. 800 999 966, který je ale dostupný pouze v pracovních dnech a to od 8 do 16:30 hod. 

Kolik si můžu u Zaplo půjčit? 

Minimální částka, kterou si u Zaplo můžete půjčit je 1 000 Kč. Maximální částka pro první půjčku je 16 000 Kč, pokud jste klientem Zaplo a máte za sebou již alespoň jeden bezproblémový úvěr, můžete zažádat o půjčku ve výši až 30 000 Kč. 

Na jak dlouho si můžu se Zaplem půjčit?

Jako u většiny nebankovních úvěrů, také zde platí přímá úměra – čím delší bude doba, na kterou si finance půjčíte, tím více přeplatíte

Minimální doba, na kterou si peníze půjčujete je 7 dní, maximálně si můžete částku půjčit na 30 dnů

Jak splatit půjčku Zaplo?

Zaplo na splátky nehraje. Jednoduše si tedy půjčíte danou částku, kterou musíte do určitého data jednorázově splatit i s předem známými úroky či poplatky. Částku pak stačí v termínu zaslat na bankovní účet č. 5438992/0800 s přiděleným variabilním symbolem. 

Prodloužení půjčky Zaplo a předčasné splacení půjčky

Pokud nestíháte půjčku v termínu zaplatit, můžete požádat o její prodloužení. Vyhověno vám s největší pravděpodobností bude, ale rozhodně ne zdarma. Bude vám stanoven poplatek za další období, který musíte uhradit do stávajícího termínu splatnosti. 

Tento poplatek ale nesníží váš dluh a jde Zaplu do kapsy. Vy se tak můžete snadno dostat do dluhové pasti. Pokud nemáte celou částku k úhradě, zašlete přesto jakoukoliv částku, kterou ponížíte váš dluh – sníží se tak částka za případné další prodlužování. 

Pokud chcete částku splatit dříve, je vždy potřeba kontaktovat Zaplo. Odpočítají vám poměrnou část úroků a sdělí, kolik je nutné k danému datu zaplatit. Předčasné splacení je zdarma.

Zaplo půjčka zdarma bez poplatků

Pokud jste novým klientem Zapla, můžete využít akci, díky které si půjčíte až 16 000 Kč na 30 dní zcela zdarma – bez poplatků, bez úroků, s nulovým RPSN. Ale pozor na pozdní splacení! To by se vám mohlo šeredně prodražit. 

Pro koho je Zaplo půjčka vhodná?

Zda je nezbytné si půjčovat finance je zásadní otázka, kterou byste si měli položit. Pokud ale nemáte na vybranou, můžete o půjčku Zaplo požádat v případě, že:

 • jste občanem ČR – máte zde trvalý pobyt
 • jste dosáhl věku 18 let
 • jste schopen splatit úvěr v daném termínu
 • nemáte jiné dluhy

Příjmy většinou není potřeba prokazovat a problémem nemusí být ani záznam v registrech – ty jsou posuzovány individuálně. 

Jak získám půjčku Zaplo a kdy můžu očekávat peníze?

Zaplo je rychlá půjčka v několika ohledech. 

 1. Vyřídíte ji z pohodlí domova online nebo během pár minut u obchodníka. 
 2. O schválení či zamítnutí půjčky jste informováni během několika minut.
 3. Při kladném vyřízení máte peníze na účtu většinou do pár hodin

Co budu k žádosti potřebovat?

Pokud žádáte online, připravte si platný občanský průkaz, mobilní telefon a svůj bankovní účet. 

Telefon bude nezbytný pro komunikaci se Zaplem, bankovní účet slouží pro ověření vaší identity a toho, že se skutečně jedná o váš účet. Na účet Zapla tak bude jako ověření nutné poslat 0,1 Kč. 

Zdroje: https://www.zaplo.cz/, Finaton

Kdo je poskytovatelem půjčky Zaplo? 

Za půjčkou Zaplo stojí Zaplo Finance s.r.o.

Kolik si můžu u Zaplo půjčit? 

Minimální částka, kterou si u Zaplo můžete půjčit je 1 000 Kč a maximální částka pro první půjčku je 16 000 Kč na 30 dnů.

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *