Nebanka recenze – nbnk.cz zkušenosti, poplatky a riziko

Nebanka je česká investiční platforma, která umožňuje jednoduché investování do firemních úvěrů, které jsou převážně jištěné pomocí nemovitostí. Peníze investorů se využívají k firemnímu financování, zisky pochází z fixního úroku z úvěru.

Klíčové vlastnostiParametry
Minimální vklad1000 Kč
Poplatky0%
Očekávaný dlouhodobý výnos10-14 % p.a.
Další funkce
PodporaEmail a Telefon
Možnost vybrat peníze
Rychlé shrnutí nbnk.cz

TIP: Upvest recenze – zkušenosti, poplatky

Recenze Nebanka

Nebanka funguje na principu P2P tržiště, kde na jedné straně jsou firmy a na druhé straně investoři. Investor může zainvestovat částku do firemního projektu a ta mu nabízí fixní výnos. Veškeré peníze pak slouží firmě v rámci korporátního úvěru.

Platforma je určena spíše pokročilým investorům a umožňuje diverzifikaci jeho investičního portfolia. Minimální investice je od 10 000 Kč a vložené peníze se úročí vysokou fixní částkou po dobu splatnosti, která je obvykle 6 až 18 měsíců. U každé investice je uvedeno procento zajištění a také přesný výpis movitých a nemovitých věcí k zajištění.

Recenze Investown

Vyšší úrok je bohužel vyvážen vyšší rizikovostí investice a v kombinaci s velice vysokou minimální vstupní investicí, patří tento prvek k nevýhodám projektu. Za nevýhodu se určitě dá považovat malá nabídka investičních příležitostí.

Nebanka rizika

Hlavním rizikem investování skrze Nbnk.cz je že nebude úvěrovaný splácet. Nicméně v tomto případě je investor krytý zajištěnou nemovitostí. Ale může se stát, že se ke svým financím dostanete až po úspěšném ukončení vymáhání a následným prodejem nemovitosti.

Investice do projektů zveřejněných na platformě NEBANKA jsou ze své podstaty rizikovou investicí a společnost NEBANKA s.r.o. nepřebírá odpovědnost za případné prodlení dlužníka se splacením poskytnutých peněžních prostředků.

Jak probíhá investování?

 1. Investor se zaregistruje, ověří účet a pošle platbu do své peněženky NEBANKY
 2. Poté vybere investici, která jej nejvíce zaujala
 3. Po zainvestování se čeká až je vybrána celá částka
 4. Pokud se vybere 100% peněz potřebných na profinancování projektu – posílá NEBANKA peníze firmě, která následně projekt realizuje a posílá nám měsíčně úrok investorům
 5. Pokud nedojde k úplnému profinancování, vrací se celý obnos peněz zpátky do peněženky investora.

Nebanka historie

Společnost NEBANKA, s.r.o. byla založenou v roce 2019. Ředitelem společnosti je Ing. LIBOR SLAVOTÍNEK, který působil od roku 2008 na různých postech v bankách HSBC, Citibank nebo Unicredit bank.

Nebanka poplatky

Z webových stránek není jasné jaké přesně si Nbnk.cz účtuje poplatek za zprostředkování firemního úvěru. Nicméně poplatky pro samotného investora by měly být dle dostupných informací nulové.

Jak založit účet na Nebanka

1.Přejděte na web Nebanka a klikněte na tlačítko Registrace– vyplňte základní údaje a ověřte email a telefon

blank

2. Doplňte další osobní údaje a ověřte svou identitu

blank

3. Po přihlášení budete vyzvání k doplnění dalších údajů

blank

4.Pro dokončení registrace se vám zobrazí nabídka projektů

blank

5.Nabídka investic – u každé investice vidíme roční výnos, délku investice,zajištění a další podrobné info o firemním úvěru

blank

Nebanka kontakty

 • Email: info@nbnk.cz
 • Telefon: 210 082 282
 • Adresa: Bucharova 8, 158 00 Praha 13

Nebanka zkušenosti

Na Google.com má firma 4,3 hvězdiček z 5 a celkem 132 recenzí.

Hledala jsem něco jako svou první insvestici a protože stále studuji, chtěla jsem něco, co bude snadno dostupné a nebude s velkým rizikem, proto mne zaujala platforma NEBANKA. Všechny projekty jsou 100% zajištěné majetkem ze strany dlužníka a přeci jen zajištění nemovitostí je jedna z nejlepších variant. Nejsem úplně pravidelný investor, takže neinvestuji do každého projektu, který se na platformě objeví, ale líbí se mi princip, i to, že mají projekty do firem z různých odvětví. Investuji zde něco málo přes rok a už se mi navrátilo i pár jistin. Když mi přišla 1. jistina zpět, na můj běžný účet, řekla jsem si, že to navrhnu i rodině, jelikož výnosy okolo 10-12% jsou lepší než spořící účty v bankách. Doporučuji lidem, kteří jsou opatrnější a neradi jdou do velkého rizika.

Tereza N.

Nemohu k této společnosti být důvěřivý. Neposkytují žádná data. Nejdříve žádají registraci a po té se něco dozvíte. Způsob jakým nahánějí lidi je u nás nezákonný a pokud shánějí investora na výstavbu můžou jít cestou vydání dluhopisu schváleného ČNB. Rada od mého makléře NEBRAT!1

Patrik N.

Na Firmy.cz má firma 2,7 hvězdiček z 5 a celkem 7 recenzí.

Investuji tady skoro dva roky a všechno funguje jak má. Občas nějaká firma se spozdí s platbou a NEBANKA to rychle vždy řešila. Můžu vřele jenom doporučit. Já investoval asi do patnácti různých projektů a vše zatim je v pořádku. L. B.

Ludvík B.

Oslovili mně ze společnosti Nebanka ohledně výhodné investice.Po dvou hovorech jsem si zjistil, že finance mají jít na podporu firmy, která se kdysi likvidaci odpadů zabývala, ale nyní ji ani nefungují stránky a ani číslo, které mají na webu uvedeno, nefunguje.nicneme v obchodním rejstříku byl záznam o ručení nebance majetkem,ale celé to působilo spíš jako velký dlouhodobý promyšlený podvod.Nechce se mi opravdu investovat do firmy na její rozvoj za takhle pochybných okolností.

Šťastna

Nejčastější dotazy

Co je Nebanka a jak funguje?

Nebanka je česká investiční platforma, která umožňuje jednoduché investování do firemních úvěrů, které jsou převážně jištěné pomocí nemovitostí.

Jaké jsou očekávané zisky?

Aktuální zisky u nových projektů se pohybují kolem 10-14 % p.a., záleží na investici, kterou si vyberete.

Jaká je minimální investiční částka?

Investovat můžete již od 10 000 Kč.

blank

Nebanka je česká investiční platforma, která umožňuje jednoduché investování do firemních úvěrů, které jsou převážně jištěné pomocí nemovitostí. Peníze investorů se využívají k firemnímu financování, zisky pochází z fixního úroku z úvěru.

Výhody
 • Vysoké a fixní zhodnocení až 14% p.a.
 • Investováni přímo v Kč
 • Investování do firemních úvěrů se zajištěním
 • Peníze z úroků připisované každý měsíc
Nevýhody
 • Nejasné poplatky
 • Bez licence od ČNB
 • Potřeba odvést daň ze zisku 15%
 • Vysoká minimální investice
 • Velice rizikové

TIP: Nejlepší investiční platformy – srovnání a recenze

2.4/5 - (28)

2 thoughts on “Nebanka recenze – nbnk.cz zkušenosti, poplatky a riziko

 1. Investuji iž 3 roky se společností a jsem spokojen. Bohužel poslední dobou zjišťuji spatnou splátkovou a někdy i jistinovou morálku dlužníků a zdá se mi, že společnost důrazně neuplatňuje sankce za opožděnéé platby dlužníků ve smyslu předložených smluv o zápůjčce.. Zatím jsem dostal z velké části vše co jsem dostat měl, ale zatím jsem neobržel žádnou částku ze smluvních pokut a sankcí za opožděné platby.

 2. Mám stejnou zkušenost jako p. Šlechta. V prosinci mi nedošly nějaké úroky od dlužníků, přesto, že na webovkách firmy byly uvedeny jako uhrazené. Na zaslané e-maily nikdo neodpovídá, kontaktní telefon nikdo nebere. obchodnímu zástupci jsem se dovolal jen jednou. to mi řekl, že je na dovolené a od té doby mi už telefon nebere

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *