Oslo Skin Lab recenze – vyhladí pokožku nebo přidá vrásky?

Zdravá, vyživená a pružná pokožka je snem snad každé ženy. Jedním z důležitých prvků, které nám mohou pomoci zamaskovat znaky stáří, je kolagen. Nejen na ten se zaměřuje společnost Oslo Skin Lab – opravdu ale nabízí dostatečnou kvalitu produktů za rozumnou cenu?

Co je Oslo Skin Lab?

Pod značkou Oslo Skin Lab můžeme najít produkty zaměřující se na zdraví naší pleti. Nejedná se o kosmetické přípravky ale o doplňky stravy, které pleť a pokožku vyživují zevnitř. 

Kdo je prodejcem a provozovatelem Oslo Skin Lab?

Oslo Skin Lab je skandinávská značka, která na severských trzích vystupuje od roku 2017. Její zakladatelkou je Cecilie Nordstrøm, českou ambasadorkou se pak stala nestárnoucí Jitka Schneiderová. V Česku se o zastoupení značky stará společnost NutraQ CZ s.r.o. se sídlem v Praze na adrese Pod dráhou 1637/2.

Co znamená holistický přístup ke kráse?

Právě holistický přístup ke kráse je motto značky Oslo Skin Lab. Jako holismus je obecně považován přístup, kdy se více než na jednotlivé části přihlíží na celek. Oslo Skin Lab se tak nezajímá pouze o jednotlivé problémy jako jsou vrásky nebo celulitida, ale snaží se pokožku vyživit komplexně a navíc zevnitř. 

“Naše pleť odráží, co se děje uvnitř nás. Krása a zdraví jdou ruku v ruce. Nejlepším způsobem, jak dosáhnout doživotně zářící a hladké pokožky, je dodat jí, co potřebuje pro to, aby si pomohla sama.“  Cecilie Nordstrøm

Co nabízí Oslo Skin Lab?

Jak už jsme naznačili, pod touto značkou najdete doplňky stravy, které se starají o správnou výživu naší pokožky. Nabídka je velice jednoduchá a skládá se pouze ze 3 produktů, kterými jsou …

The Solution™ Beauty Collagen

Jedná se o čistý kolagen ve formě rozpustného prášku. Ten pomáhá zvýšit pružnost pokožky, vyhlazuje ji a dokáže tak redukovat vrásky. Stejně dobře působí také na celulitidu.

Výhodou je neutrální chuť – kolagen tak můžete smíchat s běžnými nápoji nebo potravinami. The Solution™ Beauty Collagen je dávkován v malých sáčcích na každý den a obsahuje tak opravdu pouze jednu ingredienci – hydrolyzovaný kolagen typu I.

Balení obsahuje 28 sáčků s rozpustným práškem, který obsahuje bovinní kolagen, tedy kolagen živočišného – resp. hovězího původu. Každý sáček obsahuje 2,5 g hydrolyzátu kolagenu Verisol®.

Cena kolagenu The Solution™ Beauty Collagen je 1 569 Kč za balení, pokud se ale stanete členem Oslo Skin Lab, sníží se cena na 1 098 Kč. 

Doporučená denní dávka je jeden sáček, balení tak vydrží na 28 dní – cena denní dávky je při členství cca 39 Kč.

Náš tip: CelluBlue recenze – zkušenosti, výhody, rizika

The Glow™ Inside Out Beauty Booster

Tobolky pod značkou Oslo Skin Lab, které obsahují kyselinu hyaluronovou a vitamin C. Ty se starají o hydrataci pokožky a chrání ji před suchostí, redukují známky stárnutí a poradit by si tato dvojice měla i se zvýšením pružnosti pokožky.

Balení obsahuje 28 kapslí, denní dávkování (1 tobolka) obsahuje 120 mg kyseliny hyaluronové a 20 mg vitamínu C. 

Kompletní složení kapslí: kyselina hyaluronová (extrakt z kohoutího hřebene Dermial®), maltodextrin, rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), kyselina L-askorbová (vitamín C).

Cena balení je 1 356 Kč při jednorázovém nákupu, v případě členství máte balení za 949 Kč.

Při doporučeném denním dávkování vás užívání The Glow™ Inside Out Beauty Booster vyjde na cca 34 Kč denně (tedy v případě, že přistoupíte na členství).

Může se hodit: Kruhy pod očima – pomůže změna životního stylu i kosmetika

The Beauty Pearls™ Inside Out Beauty Nutrition

Malé kapsle, které obsahují mnoho vitamínů, antioxidantů a omega 3. Dodávají pokožce potřebnou výživu, díky obsahu polyfenolů z extraktu zelených kávových zrn zvyšují vlhkost pokožky

Kapsle obsahují:

  • Retinol (vitamín A), biotin a niacin, které pomáhají udržovat optimální stav pokožky. Biotin se stará také o optimální růst vlasů.
  • Zinek, který prospívá pokožce, nehtům i vlasům.
  • Vitamíny D, C a A, ty se mimo jiné starají o správnou funkci našeho imunitního systému. Vitamín C také pomáhá běžné tvorbě kolagenu a společně s vitamínem E chrání naše buňky před oxidativním stresem.
  • Polyfenoly z extraktu zelených kávových zrn, ten prokazatelně zvlhčuje pokožku.

Kompletní složení kapslí: extrakt ze zelených kávových zrn (Coffea arabica), CodMarine® (rybí tuk (ve formě triglyceridů) z bílých ryb ze severního Atlantiku, obsahuje extrakt rozmarýnu (Rosmarinus officinalis)), tobolka (rybí želatina, zvlhčující látka (glycerol), barvivo (oxidy železa)), kokosový olej, vitamín C (L-askorbová kyselina), plně ztužený sojový olej, zinek (pikolinát zinečnatý), emulgátor (sojové lecithiny), vitamín E (D-α-tokoferol), niacin (nikotinamid), vitamín A (retinyl-palmitát), vitamín D (cholekalciferol), D-biotin, antioxidanty (extrakt s vysokým obsahem tokoferolů, L-askorbylpalmitát).

Cena kapslí The Beauty Pearls™ Inside Out Beauty Nutrition je 1 070 Kč při jednorázovém nákupu, v případě členství vychází na 749 Kč

Balení obsahuje 140 tobolek, doporučená denní dávka je 5 tobolek – balení vám tak vydrží na 28 dní. Denně vás užívání přípravku v případě akceptace členství vyjde na cca 27 Kč.

Čtěte také: Recenze Vitapack – zkušenosti zákazníků. Vyplatí se?

Recenze Oslo Skin Lab – zkušenosti a hodnocení zákazníků

Přestože je značka Oslo Skin Lab na našem trhu již několik let, recenzí uživatelů příliš nenajdete a převažují recenze na blozích a webech, které vypadají spíše jako placený PR. 

Přesto se nám několik názorů v online diskuzích podařilo najít. A sami jsme se divili, že jsou většinou celkem kladné. Zákazníci – většinou tedy ženského pohlaví – si produkty a zejména pak kolagen velmi pochvalují

Většina z žen opravdu pocítila pozitivní změnu. Převážná část hovoří o pevnější pokožce a redukci vrásek, jiným se díky kolagenu daří bojovat s celulitidou. 

Na čem se ale shodly je skutečnost, že změna nastala až při delším užívání – minimálně po měsíci. Je tedy potřeba počítat s tím, že se jedná o dlouhodobou záležitost a pokožku je nutné kolagenem zásobovat pravidelně a soustavně.

Co už je v recenzích více diskutabilní, je rozhodně cena. Některým přijde v pořádku, jiným vysoká a značně tak zasahuje do rozpočtu. 

Také členství nevyhovuje každému, pokud jej totiž včas nezrušíte (před odesláním další dávky, která k vám dojde automaticky), budete muset produkty vracet, což není vždy jednoduché.

Pro představu jsme vybrali několik recenzí zákazníků, které shrnují nejčastější názory…

“Ahoj, já mám s tímto kolagenem dobrou zkušenost. U mě bylo zlepšení vidět už po 4 týdnech, a to jak na pleti – kdy jsem pozorovala velké zlepšení elasticity a vrásek, tak se mi zlepšily i nehty a vlasy.”

Sonycka, emimino.cz

“Ahoj, za mě je teda nej! Beru asi čtvrt roku a pleť se mi zlepšila neskutečně. Opravdu se vrásky vyplňují a elasticita pokožky je super. Dokonce mi pleť pochválily i kolegyně z práce – ptaly se mě, jestli jsem nebyla na botoxu :)”

Hanka, supermamina.cz

“Já už jedu třetí balení. Výsledek byl cítit zhruba v půlce druhého balení. Hladší kůže, měla jsem na stehnech malinko celulitidu tu už nemám. Mám dojem, že začaly růst nové vlasy. U vrásek nevím protože jich ještě moc nemám. Určitě doporučuji, ale alespoň dvě balení.”

Misala.V, emimino.cz

“Naprosto super doplněk stravy. Bezbolestné „zmizení“ otoků pod očima, únavy a hlavně nádherné vypnutí pleti! Jeden sáček denně, který ti nijak nenaruší život. Nemá chuť, dá se dát do jídla i kafe. Já ho nejraději pila jen s vodou. Dobře se s ním cestuje (sáček se ti vejde do každé kabelky), hezky se rozpouští, nenaboří ti žádné stravovací návyky. Není to chemický driák,ale přírodní kvalitní produkt! OPRAVDU viditelné výsledky. Překvapilo mě, že i v hektickém období, kdy jsem tolik nespala , jsem neměla váčky pod očima a pleť se stala hezky pevnou. Vyzařovala ze mě pohoda a klid 🙂 Jediným mínusem je cena, přestože je to pakatel za to co bychom dali za nějaká ošetření, vím, že pro mnoho řadových zaměstnanců, maminek na MD atd je částka vyšší.”

Jana, testovani.zenysro.cz

Členství Oslo Skin Lab

U cen jednotlivých produktů jste si určitě všimli možnosti ušetřit. Stačí jen souhlasit se členstvím a máte vyhráno. K čemu se ale ve skutečnosti zavážete a co vám přinese?

Členství je lákavé zejméně kvůli nízké ceně, kdy produkty nakupujete se slevou 30 %. V případě členství objednáte první balení a o následný přísun produktu se nemusíte starat – automaticky vám bude zasláno další balení tak, abyste nemuseli užívání přerušit. 

Doprava je v případě členství zdarma – při jednorázové objednávce vyjde poštovné na 55 Kč. 

Ani v případě členství ani při jednorázovém nákupu není potřeba hradit objednávku předem – v každém balení najdete fakturu se 14 denní splatností, kterou uhradíte běžným bankovním převodem.

Pokud byste si nákup rozmysleli, můžete do 14 dnů od dodání odstoupit od smlouvy a produkt vrátit zpět. U členství to ale platí pouze na první objednávku – resp. první balení.

V případě, kdy si nepřejete dostávat další balení automaticky, je nutné v předstihu (než bude další balení odesláno k vám) tuto skutečnost oznámit na e-mail info@osloskinlab.cz nebo na tel. 212 340 636.

Shrnutí závěrem …

Vzhledem k množství spokojených zákaznic soudíme, že se skutečně jedná o kvalitní produkt a seriózního prodejce. Negativní recenze by se daly spočítat na prstech jedné ruky a většinou se jednalo právě o členství – někdo si jej při objednávce nevšiml, jiný měl problém s jeho rušením. 

Oslo Skin Lab vám tak můžeme s čistým svědomím doporučit. Dávejte si ovšem pozor na členství a odložení objednávky nebo zrušení odběru řešte s dostatečným předstihem

Jediné, nad čím by stálo za to se zamyslet, je cena produktů. Ta totiž rozhodně není nízká a jak už z našich recenzí víte, často můžete najít téměř shodný produkt za nižší částku …

Máte také zkušenost s Oslo Skin Lab? Nebo jste našli levnější variantu, která funguje stejně dobře? Podělte se s námi a dalšími čtenáři o názor v komentářích níže …

Zdroje: https://www.osloskinlab.cz/, https://testovani.zenysro.cz/test/oslo-skin-lab, http://www.supermamina.cz/diskuse/?id=10143 a https://www.emimino.cz/diskuse/oslo-skin-lab-366891/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *