Recenze Vitapack – zkušenosti zákazníků. Vyplatí se?

V dnešním uspěchaném světě je více než kdy jindy důležité dbát na přísun důležitých vitamínů a minerálů. V ideálním případě bychom je měli dostávat do těla v rámci vyvážené stravy bohaté na tyto látky, někdy je ale nutné tělu pomoci. A tak si dnes společně prozradíme, zda může být právě Vitapack ideálním pomocníkem nebo jen zbytečně vyhodíte peníze.

Co je Vitapack?

Pod registrovanou značkou Vitapack se skrývají doplňky stravy. Ty si můžete na e-shopu Vitapack.cz zakoupit jako samostatné produkty, Vitapack ale funguje zejména jako předplatné balíčků doplňků stravy. Ty jsou namixovány podle vašich potřeb a každých 30 dní jsou vám automaticky zasílány domů.

Kdo je výrobcem a prodejcem Vitapack?

V obchodních podmínkách na webu Vitapack.cz je jako prodávající a tedy i provozovatel e-shopu uvedena nizozemská společnost VITAPACK B.V., která sídlí na adrese Korte Lijnbaanssteeg 1, 1012 SL Amsterdam.

Jak funguje Vitapack?

Jak už jsme naznačili, můžete si na e-shopu Vitapack.cz zakoupit jednotlivé doplňky stravy, které jsou vždy zaměřeny na řešení určitého problému (imunita, metabolismus, únava…). 

Hlavní myšlenkou Vitapacku je ale měsíční dávkování vitamínů právě podle vašich potřeb. Tak, abyste se o nic nemuseli starat a jen každý den doplnili potřebné minerály a vitamíny. 

1. krokem je online test na Vitapack.cz

… ten je velice intuitivní a stačí jen vyplnit základní informace a pak jen odklikávat možnosti, které se vás týkají nebo odpovídat na otázky ohledně vašeho zdravotního stavu. 

2. vyhodnocení vstupního testu a doporučení na míru 

… na základě zadaných informací vám algoritmus vybere ideální kombinaci vitamínů a minerálů – tedy doplňků stravy, které budete denně užívat. 

3. po úhradě čekejte balíček

… pokud se vám sestavená nabídka líbí a objednáte si ji, bude vám domů zdarma doručen balíček. Ten obsahuje všechny doplňky stravy nadávkované v malých sáčcích na každý den. 

4. předplatné, se kterým se o nic nestaráte

… v dostatečném předstihu (než doberete poslední balíček s potravinovými doplňky) vám bude automaticky doručen další balíček se zásobou na následujících 30 dní. Nemusíte se tak o nic starat, částka za další období se vám automaticky stáhne z účtu. 

Náš tip: Neuromedic recenze – výhody, rizika, zkušenosti

Recenze Vitapack – zkušenosti a názory zákazníků

Celý nápad s dávkováním potravinových doplňků zní skvěle. Ruku na srdce – kdo z nás si občas nezapomene vzít nějaký ten prášek či vitamín a užívá je skutečně pravidelně?

A většina zákazníků si právě tento komfort chválí. Prášky mají nachystané na každý den, neleží jim doma několik krabiček s doplňky stravy a ve spoustě recenzí se tak dočtete chválu. 

Velmi často zákazníci kladně hodnotí nejen celý systém, který jim usnadňuje pravidelný příjem důležitých látek, ale také celkové zpracování. Potěší sáčky označené jménem (zejména pokud se rozhodnete, že Vitapack využijete společně s partnerem či dalšími členy domácnosti), které Vitapacku dodává další pocit personalizovanosti. A nemůžeme zapomenout zmínit ani motivační citáty, které vás provázejí každým dnem. 

Spousta zákazníků dle recenzí na internetu Vitapack chválí, skutečně jim pravidelný příjem vitamínů a minerálů pomohl s problémem, který je trápil.

Jak ale tušíte, nic není jen růžové a musíme se podívat také na negativní názory, kterých je ale rozhodně menší množství než pochvalných recenzí.

Nejčastěji zmiňovaným negativem je příliš vysoká cena předplatného a jednotlivých doplňků stravy. Pokud se totiž podrobněji podíváte na složení přípravků, zjistíte, že jednotlivé doplňky stravy byste v běžné lékárně sehnali mnohem levněji a dle názorů často i v účinnější formě.

Takže shrnuto a podtrženo, za komfort si připlatíte. A ne zrovna málo. 

Dalším častým problémem, který zákazníci řeší je právě předplatné. Mnozí se při nákupu prvního Vitapack balíčku nejspíše vůbec nedozvěděli, že se jim na další období balíček automaticky obnoví, stáhnou se jim peníze z účtu a zásilka k nim odejde bez jakéhokoliv dalšího potvrzení či žádosti

Několik zákazníků zmiňuje také obtížné zrušení předplatného, kdy se jim i po zastavení automatického zasílání dále stahují peníze z účtu a dostávají produkty, o které již nemají zájem. A to navíc za ještě vyšší cenu než za první objednávku.

Obecně si ale Vitapack v recenzích nestojí vůbec zle, například na Googlu má více než 140 recenzí, ze kterých vyšlo hodnocení 4,5 z 5 možných hvězdiček

Na Zboží.cz má Vitapack dokonce 100% hodnocení od zákazníků, je zde ovšem pouhých 14 recenzí. 

Abyste si udělali představu sami, vybrali jsme pro vás několik recenzí, které shrnují nejčastější názory nebo poukazují na nedostatky, které určitě stojí za zmínku …

“Možnost sestavit si balíček vitamínů a doplňků pomocí testu, jsou nadávkované na každý den a rozdělené na ráno a večer, přijdou každých 30 dní. Takže vše bez starostí. Já jsem spokojen.” 

Z. Krajča, Google.com

“Stačí se zde mrknout do hodnocení, třeba že všichni hodnotící mají jednu recenzi, nebo že se u rozdílných recenzentů opakují fotky… asi tolik o věrohodnosti. Sám jsem to zkoušel a stačil jeden měsíc. Na balíčku je minimum informací o vedlejších účincích, některé doplňky jsem na webu ani nedohledal, protože je stáhli z prodeje. Navíc, stejné doplňky se dají sehnat asi za třetinu ceny, ne-li méně. Že by to „praktické“ balení s jménem a zbytečnými citáty mělo takovou cenu se říct fakt nedá.” 

M. Stralka, Zboží.cz

“Super přírodní složení, které se vzájemně podporuje. Šikovné balení, díky kterému si nikdy nezapomenete vzít všechny potřebné vitamíny. Motivační citáty na jednotlivých balení obohatí váš den. :)”

E. Pultrová, Zboží.cz

“Naprosto odpadní systém, kdy si objednáte předplatné se slevou. Následně ho rádoby zrušíte, ale další měsíc vám záhadně odejdou znovu peníze z účtu. Hlavně oproti první objednávce zaplatíte téměř dvojnásobek. Rozhodně nedoporučuji.”

Henten Ben10, Trustindex.io

Co vše Vitapack nabízí?

Začneme hlavním záměrem Vitapacku – tedy personalizovanými sadami doplňků stravy. Ty jsou založeny na vyhodnocení vstupního testu. 

Nabízené balíčky Vitapack se liší svou cenou, vždy ale obsahují doplňky stravy (většinou ve formě tablet), které vám přijdou domů nadávkované v jednotlivých třiceti sáčcích …

 • Brainwork … zaměřený na produktivitu
 • Immunity … podpora imunity
 • Foundations … imunita
 • Detox … očista těla
 • Dreamer … lepší spánek, řešení nespavosti
 • Flexible … klouby, šlachy a vazy
 • Zdraví pro muže … plodnost a sexualita, silový výkon, imunita a další
 • Zdraví pro seniory … klouby, srdce, imunita, cholesterol, spánek a další
 • Zdraví pro ženy … pokožka, vlasy a nehty, ale také sexualita a plodnost 
 • Dream body … podpora metabolismu, hubnutí i silového výkonu
 • Mama … pro kojící ženy
 • Maminkám … energie pro aktivní maminky
 • Probiotics … zažívání a imunita
 • Beautiful … nehty, vlasy, pokožka
 • Energizer … více energie
 • Prenatal … pro těhotné ženy

Kromě kompletních balíčků s daným zaměřením si ale můžete koupit také samostatné doplňky stravy

 • B-Complex … obsahuje všech 8 vitamínů B
 • Bodyguard … chrání vaše zdraví, zejména díky vitaminu C
 • Sunlight … vitamin D, který se nám hlavně v zimě nedostává
 • Calcium Plus … vápník, vitamin D3 a K2
 • Iron Plus … železo doplněné bylinkami
 • Magnesium Plus … hořčík, meduňka a vitamin B6
 • Zinc Plus … zinek, selen a echinacea

Vyplatí se investovat do Vitapacku?

Vitapack může být ideální volbou pro ty, kteří mají problém s pravidelným užíváním a na potravinové doplňky často zapomínají. Takto dostanete vše až pod nos, nemusíte se starat o dávkování ani objednávat další balení, to vám přijde automaticky domů.

Abychom ale byli dostatečně objektivní, stačí vyvinout maličko úsilí a můžete výrazně ušetřit. Pro srovnání jsme vybrali například produkt B-Complex od Vitapacku.

Ten obsahuje všech 8 vitamínů B, v balíčku najdete 30 tablet v jednotlivých sáčcích na každý den a v nynější akci vychází na 171,50 Kč (původní nebo běžná cena je 245 Kč). 

Pravdou je, že spousta produktů na trhu neobsahuje celou škálu vitamínu B a bývá o pár z nich ošizena. Například Dr. Max Vitamin B Complex Classic 120 tablet a další obdobné doplňky stravy obashují jen 6 vitamínů B (ve zmiňovaném produktu chybí Vitamin B7 a Vitamin B12).

Stačí ale hledat trošku déle a najdete řadu přípravků, které se obsahem a hodnotami od B-Complex Vitapack příliš neliší. 

Například Vitamín B-Complex Forte – GymBeam, který vychází okolo 90 Kč za balení. Najdete v něm 100 tablet, které mají téměř stejné parametry a obsah účinných látek …

B-Complex od Vitapacku – obsah účinných látek:

 • Vitamin B1 (thiamin)    10 mg
 • Vitamin B2 (riboflavin)    10 mg  
 • Vitamin B3 (niacin)    50 mg   
 • Vitamin B5 (kyselina pantothenová)    22,5 mg   
 • Vitamin B6 (pyridoxin)    8 mg  
 • Vitamin B9 (kyselina listová)    400 µg    
 • Vitamin B7 (biotin/vitamin H)    200 µg    
 • Vitamin B12 (kobalamin)    10 µg    

Vitamín B-Complex Forte – GymBeam – obsah účinných látek:

 • Vitamin B1 (thiamin)    10 mg
 • Vitamin B2 (riboflavin)    10 mg  
 • Vitamin B3 (niacin)    50 mg   
 • Vitamin B5 (kyselina pantothenová)    40 mg   
 • Vitamin B6 (pyridoxin)    9,8 mg  
 • Vitamin B9 (kyselina listová)    400 µg    
 • Vitamin B7 (biotin/vitamin H)    500 µg    
 • Vitamin B12 (kobalamin)    5 µg    

Jedná se o náhodný produkt, který jsme na internetu objevili, věříme tedy, že se najde i takový, který bude hodnotami ještě blíže Vitapacku. 

A to nás právě dovádí k otázce, zda se skutečně nevyplatí spíše nákup samostatných levnějších produktů s obdobnými hodnotami, ke kterým si přikoupíte dávkovač na léky. A kartičky s motivačními citáty také nevycházejí příliš draze. 

Může se hodit: Happy Sleep recenze – zkušenosti, výhody, návykovost

Jak zrušit předplatné Vitapacku?

Často omílaným tématem okolo Vitapacku je měsíční předplatné. Spoustu zákazníků si zakoupilo první sadu doplňků stravy a nepostřehlo, že další balíček jim přijde opět do 30 dnů automaticky a částka bude stržena z jejich účtu

Pokud jste si tedy Vitapack objednali a už teď víte, že v užívání nebudete pokračovat, je velmi důležité co nejdříve zrušit automatické předplatné. Dříve než vám bude zaslán další balíček.

Vše ale zvládnete jednoduše a online. Stačí najet na správu vašeho předplatného. Buďto se přihlaste na stránkách Vitapack.cz do svého účtu a klikněte na “Spravovat předplatné” nebo se na potřebnou stránku dostanete přes e-mail s potvrzením předplatného.

Pak už stačí jen u daného Vitapacku kliknout na “Zrušit předplatné” a proklikat se až k potvrzení tohoto kroku.

Předplatné můžete zrušit nejpozději 5 dnů před obnovením objednávky, takže skutečně nic nenechávejte na poslední chvíli. Další balíčky jsou totiž často zasílány za plnou cenu bez počáteční slevy a vychází tak téměř dvojnásobně dráž.

Nepřehlédněte: Norethisteron recenze – výhody, rizika, zkušenosti

Shrnutí závěrem …

Vitapack rozhodně není podvod, zboží vám skutečně dorazí domů v uvedené kvalitě. Pokud patříte mezi ty, kteří si za komfort rádi připlatí, nevidíme v užívání doplňků Vitapack žádný problém. Těm, kteří se ale zamýšlí nad pořizovací cenou doporučujeme porovnat si Vitapack a konkurenční produkty, které vycházejí i několikanásobně levněji.

Máte také zkušenost s Vitapackem? Ať už je jakákoliv, podělte se s dalšími čtenáři o názor v komentářích níže …

Zdroje: https://vitapack.cz/, https://gymbeam.cz/vitamin-b-complex-forte-gymbeam.html, https://www.zbozi.cz/obchod/154673/, https://www.firmy.cz/detail/13336235-vitapack-praha.html, https://www.trustindex.io/reviews/www.vitapack.cz?lang=cs, https://www.google.com a https://www.drmax.cz/dr-max-b-komplex-classic-tbl-120

post

2 vašich komentářů a zkušeností: Recenze Vitapack – zkušenosti zákazníků. Vyplatí se?

 1. Bohužel jsem se nechal nachytat a objednal si s „výhodnou“ 50% slevou „pouze dnes“ aniž bych byl obeznámen s tím, že to je předplatné. Sleva „50% pouze dnes“ se mi několikrát v dalších dnech ukázala znovu. Poté po měsíci mi byly strženy peníze bez upozornění. Nikde na webu nebylo uvedeno, že se jedná o předplatné. Považuji to za klamavou reklamu. Na google recenzích se již objevilo mnoho lidí se stejnou zkušeností. Recenze poté nutí lidi smazat oplátkou za vrácení peněz. Což považuji na nevhodné k dalším možným zákazníkům. Pokud tedy chcete vrátit peníze, napište negativní recenzi a budou vás kontaktovat. Přes email se jim nedopíšete. Jediná možnost jak získat peníze zpět je napsání negativní recenze a poté po urgenci jí smazat za vrácení peněz. Po vyšším zkoumání vitamínů to jsou obyčejné vitamíny v dr max přebalené do sáčků. Doporučuji se tedy firmě vitapack obloukem vyhnout a ušetřit si mnoho starostí a peněz!

 2. Vôbec neodporúčam !!!! Keďže pri prvej objednávka je to dosť nejasne označené že ide o predplatenú objednávku. Bola som dosť nemilo prekvapená keď prišlo info, že posielajú druhý balík a už v inej výške. Zrušiť objednávku odmietli a aj vrátiť peniaze. Takže za mňa je to neseriózne jednanie a už od nich nikdy nič nekúpim a nebudem ani dalej odporúčať, Práve naopak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *