Raiffeisenbank Chytrý účet recenze – poplatky a zkušenosti

Raiffeisenbank nabízí Chytrý účet bez poplatků zdarma navíc můžete získat odměnu 3000 Kč při splnění několika podmínek. Výhodou jsou výběry ze všech bankomatů zdarma včetně zahraničí.

Založení a vedení účtuzdarma
Zaslání a příjem peněz v ČRzdarma
Okamžitá platbazdarma
SEPA platbazdarma
Debetní kartazdarma
Výběry z bankomatů v ČRzdarma
Výběry z bankomatů v zahraničízdarma
Měsíční výpisonline zdarma, papírové 40 Kč za poštovné
Mobilní aplikace✅ iOS, ✅ Android
Moderní platby✅Apple Pay, ✅Google Pay, ✅Garmin Pay, ✅Fitbit Pay
Základní informace Chytrý účet Raiffeisenbank

Raiffeisenbank Chytrý účet recenze

Chytrý účet od Raiffeisenbank vyhrál mnoho ocenění a banka jej neustále vylepšuje pro spokojenost svých klientů. Mimo výběry ze všech bankomatů zdarma, jsou bez poplatků také platby a karta k účtu. Zákazníci také velice oceňují široké možnosti podpory platebních napojení Apple pay, Google pay nebo Garmin pay, díky kterým můžete velice jednoduše a rychle platit pomocí telefonu nebo chytrých hodinek. Také internetové bankovnictví a mobilní aplikace patří k tomu nejlepšímu co ČR nabízí. Chytrý účet nabízí povolený kontokorent do částky -1000 Kč zcela bez poplatků. Za poplatek je možné přečerpat až 150 000 Kč.

Raiffeisenbank recenze

Raiffeisenbank v České republice působí už od roku 1993 a od té doby se stala jednou z největších a nejznámějších bank na trhu. V současnosti má více než 130 poboček po celé ČR a poskytuje širokou škálu služeb pro jednotlivce i podniky.

Raiffeisenbank patří do skupiny Raiffeisen, kterou založil německý filantrop Friedrich Wilhelm Raiffeisen. Hlavním akcionářem této skupiny je rakouská Raiffeisen Bank International AG.

Založení účtu a bonusy

1. Založte si CHYTRÝ účet kliknutím zde

Přejděte na stránky rb.cz a založte si chytrý účet
blank
Vedení i výběry chytrého účtu jsou zdarma

2.krok vyplňte 7mi krokový formulář

blank
2.krok vyplňte 7mi krokový formulář


Podmínky pro založení účtu

 • český občanský průkaz
 • řidičský průkaz nebo cestovní pas,
 • účet v jiné bance vedený na vaše jméno, abyste mohli poslat aktivační platbu,
 • chytrý telefon s fotoaparátem a připojením k internetu.

Pokud vám nebylo 18 let Chytrý účet si nemůžete založit online sami ale je potřeba navštívit pobočku se svým zákonným zástupcem (rodič).

Podmínky pro získání bonusu 3000 Kč

 1. Každý měsíc po dobu půl roku máte možnost získat 500 Kč odměnu za aktivní využívání účtu. Proveďte každý měsíc minimálně 3 platby kartou online nebo v kamenném obchodě. (Platby musí být v daném měsíci i zaúčtovány)
 2. Splnění aktivity je sledováno prvních 6 měsíců následujících po měsíci, kdy byl účet sjednán. Klient tak může získat maximálně 3000 Kč.
 3. V případě splnění podmínek bude odměna vyplacena nejpozději do 15. dne měsíce za měsíc předchozí. 

Internetové bankovnictví

Velice přehledné internetové bankovnictví, nabízí několik způsobů přihlášení na adrese online.rb.cz pomocí mobilního klíče, SMS kódu nebo osobního klíče. Přihlášení pomoci mobilního klíče patří mezi nejbezpečnější a nejvíce pohodlnou cestu přihlášení do IB.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace pro Chytrý účet je dostupná pro platformy iOS i Android. Pomocí aplikace je možné také účet založit nebo se přihlašovat do internetového bankovnictví. Nabízí také jednoduchou aktivaci Apple Pay a Google Pay pro pohodlné placení telefonem nebo hodinkami. Mobilní aplikace umožňuje sledování transakcí, zadávání plateb nebo rychlé sjednání dalších produktů. Chválíme také možnost bezpečné autentizace pomocí otisku prstů nebo obličejem dle modelu telefonu.

Poplatky

 • Založení a vedení účtu: 0 Kč
 • Debetní karta Mastercard: 0 Kč
 • Výběry z bankomatů v ČR a v zahraničí: 0 Kč
 • Příchozí a odchozí platby: 0 Kč
 • Provedení trvalého příkazu, SEPA platby a okamžité platby: 0 Kč
 • Vedení každé vedlejší měny: 29 Kč
 • Výpis zaslaný poštou: 40 Kč
 • Využití povoleného debetu: 90 Kč

Další důležité produkty

Nejčastější dotazy

Je možné založit Chytrý účet od Raiffeisenbank online?

Ano, založení účtu je možné online pomocí webové stránky nebo mobilní aplikace.

Je Chytrý účet opravdu zdarma?

Ano, Chytrý účet od Raiffeisenbank bez dalších poplatků a skrytých podmínek.

Jsou výběry z bankomatů zdarma i v zahraničí?

Ano, můžete vybírat hotovost z bankomatů po celém světě zdarma, ale pozor na bankomaty, které jsou provozovány nebankovními institucemi a mohou účtovat dodatečný poplatek. U takových bankomatů byste byli před výběrem upozorněni na poplatek a museli byste ho před provedením výběru souhlasit.

Jak získám bonus k založení účtu 3000 Kč?

Bonus platí pouze pro nové klienty a nově založené účty. Klient musí být plnoletý a následujícího půl roku musíte každý kalendářní měsíc zaplatí alespoň 3× kartou. Za každý měsíc získáte odměnu 500 Kč. Celkem můžete získat až 3000 Kč.

Zkušenosti

Návštěva v pátek 28.7.2022 – značný provoz zřejmě v čase dovolených, dlouhé čekání se vyplatilo; výjimečně ochotný pracovník pobočky Vladimir Dyakov – mohu doporučit. Návrh na zlepšení služby: umístit automat na poskytnutí služby, určující pořadí návštěvníků, zamezí se předbíhání!

Astoz z Firmy.cz

Velice mě překvapila nepříjemnost a neochota paní pokladní. Skoro ani nepozdravila a komunikuje s Vámi jako s poddruhem. Byla to má první a poslední zkušenost s touto pobočkou. Paní pokladní doporučuji, aby volila práci, kde nebude přicházet do kontaktu s lidmi – bohužel má zkušenost není ojedinělá. Příště pokladnu raději navštívím v jiném městě.

PJ z Google.cz

Změnila jsem si telefonní přístroj a není možné na něm aktivovat aplikaci RB, protože mám propadlou občanku, a platný Pas a řidičák jim nestačí. Takže nyní se nedostanu na učet, a kvůli nim se mi zpozdí platby, protože nemám trvalé příkazy ale zadávám si vše ručně každý měsíc. Občanka mi příjde za 14 dní a kvůli nim se nedostanu ke svým penězům, což mi přijde neuvěřitelně sprosté !!!!! Nikdy jsem nezaplatila nic pozdě. Ale kvůli nim mám z ostudy kabát. Takže tímto od nich po 2 měsících odcházím. V dnešní době chtít občanku když mám platný jiný doklad totožnosti ????? V KB pas není problém a ani u voleb neni problém přijít s pasem. Ještě nikdy jsem z žádné banky neodešla tak rychle, jako z té Jejich. škoda že jsem si nepřečetla recenze na tuto banku dřív. Protože to bych si u nich učet ani nezaložila. Jedním slovem : Příšerné !

Alouš z Penize.cz
blank

Chytrý účet bez poplatků zdarma navíc s odměnou až 3000 Kč při splnění několika podmínek. Není co řešit jedná se o jeden z nejlepších bankovních účtu na trhu.

Výhody
 • Vedení účtu bez poplatků a podmínek
 • Rychlé sjednání online
 • Výběry ze všech bankomatů naprosto zdarma
 • Příchozí a odchozí platby zdarma
 • Skvělá mobilní aplikace
Nevýhody
 • Zpoplatněné vklady a výběry na přepážce
 • Zpoplatněné vedení další měny
 • Poplatek 65 Kč měsíčně za vedení druhé platební karty
5/5 - (1)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *