Recenze Andzela – zkušenosti s polským e-shopem

Módních e-shopů v posledních letech stále přibývá a nabídka je tak opravdu pestrá. My si dnes společně představíme internetový obchod Andzela a zjistíme, zda nákup skutečně stojí za to. 

Co je Andzela?

Na webové adrese Andzela.cz se nachází internetový obchod s dámským oblečením, obuví a módními doplňky. 

Je Andzela český e-shop?

Provozovatelem e-shopu na adrese Andzela.cz je polská společnost Andżela Andżelika Sekuter se sídlem ve Varšavě na adrese Wynalazek 2/214, 02-677 Varšava. E-shop nemá pobočky či prodejny v ČR a zboží je odesíláno z Polska. 

Co nabízí e-shop Andzela?

Andzela svým sortimentem připomíná módní butik, který sice nenabízí světové značky, zato má ale vysoce módní produkty

Zaměřuje se pouze na dámský šatník, který doplňuje také vycházková obuv. Kromě kompletní nabídky oblečení můžete na Andzela.cz pořídit také módní doplňky od kabelek přes punčochy až po čepice.

Jak funguje Andzela club?

Pokud se na e-shopu Andzela.cz zaregistrujete, můžete využívat také výhod Andzela clubu. Za každý provedený nákup jsou vám přičteny body, které můžete využít jako slevu při dalším nákupu. Body můžete sčítat a klidně s nimi pokrýt celou další objednávku.

Může se hodit: Recenze Bonami – jak hodnotí zákazníci e-shop?

Recenze Andzela – jak e-shop hodnotí zákazníci?

Na českém trhu nepůsobí e-shop nejspíše dostatečně dlouho, zkušenosti a recenze českých zákazníků tak téměř nenajdete. Zaměřili jsme se tedy na polské zákazníci, u kterých je polská verze e-shopu více frekventovaná. 

Bohužel ale zkušenosti zákazníků nejsou zrovna pozitivní. Většina z nich není vůbec spokojená s kvalitou produktů, a to od použitých materiálů až po nekvalitní zpracování. 

V recenzích klienti e-shopu často opakují, že produkty rozhodně neodpovídají ceně. A ani řešení reklamací či vrácení produktů neprobíhá hladce. V komentářích napříč internetem to tak nemile schytává sortiment, ale také zákaznický servis

Samozřejmě se ale najdou také výjimky. Pozitivních recenzí je sice o poznání méně, ale klienti si pochvalují zejména neokoukaný design a módní střihy produktů, které nenajdete na každém rohu. 

I přes těch několik kladných hodnocení si ale e-shop Andzela.com na Googlu vysloužil jen 2,6 hvězdiček z 5 možných. A můžeme tak předpokládat, že ani čeští zákazníci nebudou s kvalitou příliš spokojení. 

Nepřehlédněte také: Recenze Shopalike – jak funguje?

Je nákup na Andzela bezpečný?

Určitě se nejedná o podvodný e-shop, který by pouze shrábl vaše peníze a zboží nedodal. Své objednávky se skutečně dočkáte a přestože se jedná o polský e-shop, máte k dispozici české tel. číslo, případně můžete komunikovat prostřednictvím e-mailu. 

Otázkou pak ale zůstává, zda budete spokojeni s kvalitou dodaných produktů. Na základě recenzí totiž kvalita nejspíše nebude odpovídat ceně. 

Doporučujeme: Seznamte se s novou módní značkou Medicine. Nejnovější trendy pro ni i pro něj

Kontakty Andzela

Na stránkách Andzela.cz najdete přehledně veškeré kontakty, e-shop se tak komunikaci se zákazníky nevyhýbá. 

Zákaznická linka je vám k dispozici v pracovních dnech od 8 do 16 hodin na tel. čísle +420 255 790 575, případně můžete využít kontaktu na e-mailu info@andzela.cz. A pokud chcete rychlou odpověď, najdete na stránkách také online chat.

Vrácení zboží Andzela

Pokud by vám zakoupené zboží nevyhovovalo, můžete svou objednávku odeslat zpět na českou adresu:

OlzaLogistic – Andżela
Lípová 1986
737 01 Český Těšín

Na vrácení zboží máte 14 dní od převzetí balíčku, náklady na dopravu zpět si však budete hradit sami. Výměna zboží (například za jinou velikost) možná není – zboží je nutné vrátit a objednat ve správné velikosti znovu. 

Platba a doručení zboží z Andzela

Doba doručení je podle informací na Andzela.cz v rozmezí 2 – 4 dnů. Na výběr máte 4 dopravce

  • Česká pošta – 100 Kč
  • GLS –  120 Kč (140 Kč s dobírkou)
  • PPL – 100 Kč (120 Kč s dobírkou)
  • Zásilkovna – 100 Kč (120 Kč s dobírkou)

Objednávku můžete uhradit kartou online, ale také běžným bankovním převodem či dobírkou při převzetí. K dispozici je také služba Twisto, se kterou si platbu odložíte až o 30 dnů. 

Shrnutí závěrem …

Na e-shopu Andzela.cz najdete neotřelé módní kousky, které na fotkách vypadají opravdu skvěle. Ceny jsou přijatelné a nabídka je dostatečně pestrá a obsáhlá

Čeští zákazníci zatím s nákupem na tomto polském e-shopu mnoho zkušeností nemají a recenzí je tak na internetu jen několik. 

Pokud se ale podíváme na recenze polských zákazníků, velmi zvažujeme, zda vám nákup na e-shopu doporučit. Objednávka vám sice skutečně dojde, s velkou pravděpodobností ale nebudete s kvalitou produktů spokojení a ani zákaznický servis podle názorů nefunguje příliš pružně a ochotně – s tím českým ale zkušenosti nemáme a může na tom být lépe.

Výhodou je, že zboží můžete vrátit na českou adresu, poštovné si ale budete muset uhradit sami. Vzhledem k poměru cena/kvalita tak doporučujeme nákup zvážit …

Máte také zkušenost s nákupem na e-shopu Andzela? Podělte se s námi a dalšími čtenáři o názor nebo třeba prozraďte, kam na stylové kousky chodíte vy …

Zdroje: https://andzela.cz, https://andzela.com, https://www.google.com/maps/place/Andzela.com/@51.9650716,20.1834108,17z/data=!3m1!4b1!4m6!3m5!1s0x471960ff5968c0e3:0x2c7d39a552621b56!8m2!3d51.9650716!4d20.1834108!16s%2Fg%2F11hyn8n8f2?entry=ttu, https://aleo.com/pl/firma/andzelika-sekuter-warszawa

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *