Recenze BezvaSport – bezpečnost nákupu + zkušenosti

Rádi nakupujete na internetu, ale máte strach, abyste nenaletěli podvodníkům? Máme pro vás nezávislou recenzi obchodu BezvaSport.cz a prozradíme, zda se máte bát nebo v klidu objednat vybrané kousky … 

Co je BezvaSport?

Pod doménou BezvaSport.cz – ale také na Slovensku pod BezvaSport.sk – najdete internetový obchod s dámskou, pánskou i dětskou módou, sportovními a módními doplňky. Najdete zde zboží světově známých značek, ale také méně známé kolekce.

Kdo je provozovatelem BezvaSport?

Naštěstí se nejedná o další podvodnou galerii typu Bonky a BezvaSport má ve svých obchodních podmínkách jasně uvedeno, že provozovatelem e-shopu je slovenská společnost FC ecom, s.r.o, která sídlí v Trenčíně. 

Hodnocení a recenze BezvaSport – zkušenosti zákazníků

Pokud nemáte s e-shopem zkušenosti, vždy si snažte udělat obrázek podle dostupných recenzí na Heurece, Zboží a dalších webech. Tak samo jsme při posuzování bezpečnosti nákupu na BezvaSport postupovali také my. 

S čím jsou zákazníci spokojení? Potěšila je zejména: 

 • pestrá nabídka produktů
 • dostačující kvalita zboží vzhledem k ceně
 • rychlá komunikace
 • vrácení peněz při reklamaci nebo odstoupení od smlouvy
 • možnost vrátit zboží na adresu v ČR několika způsoby
 • rozsáhlý výběr dopravy i platby

Co zákazníky nejčastěji rozhněvalo?

 • zboží nedorazilo v termínu (ani měsíční zpoždění není výjimkou)
 • objednávka nebyla doručena
 • objednané zboží přišlo poškozené
 • kvalita neodpovídala očekávání
 • zboží bylo jiné než na produktovém obrázku (barva, střihy, …)
 • velikosti neodpovídají běžným tabulkám
 • při větší objednávce čekali než bude naskladněno vše
 • kvalita e-shopu se obecně v poslední době zhoršila

Pár špatných recenzí je také na webu dTestu VaseStiznosti.cz, ale vzhledem k létům fungování a množství recenzí na Heurece se jedná opravdu o zanedbatelné množství… 

blank

Je nákup na BezvaSport bezpečný?

Dle recenzí jsou zákazníci e-shopu s nákupem spíše spokojení, je tedy jasné, že o podvodný e-shop se nejedná. Ani na stránkách ČOI v sekci “rizikové e-shopy” není o BezvaSportu jediná zmínka. 

Dalo by se tedy říci, že nákup na BezvaSportu není o nic více rizikový než na konkurenčních e-shopech. Je sice potřeba počítat s delší dodací lhůtou, než je stanovena, pokud ale spokojení nebudete, částku dostanete zpět – ačkoliv často očesanou o poštovné.

BezvaSport kontakty

Společnost FC ecom, s.r.o. sídlí na adrese Veľkomoravská 2866/9, Trenčín 911 05, Slovensko

Kontaktovat BezvaSport můžete po – pá v rozmezí 9 – 16 hod. na:

 • tel. čísle +420 226 292 310
 • e-mailu info@bezvasport.cz

případně pomocí kontaktního formuláře přímo na webu. 

BezvaSport reklamace – jak postupovat

Pokud vám zboží nedorazilo v termínu, není to nic neobvyklého a zkuste pár dní počkat. Když čekat nechcete nebo se zbožím, které došlo, nejste spokojení, je čas řešit reklamaci. 

Napište e-mail, ve kterém co nejlépe nastíníte svou situaci. Uveďte také číslo objednávky a kontaktní údaje – vyhnete se tak zbytečným doplňujícím dotazům. Pokud jste rozhodnutí od objednávky odstoupit, můžete rovnou vyplnit i online formulář pro vrácení zboží. 

Formulář ke vrácení zboží i s podrobným návodem je dostupný v patičce (spodní části) e-shopu – dostanete se na něj kliknutím na bílý obdélník s nápisem “Vrácení zboží”. 

Náš tip: Zjistěte, jak poslat balík přes Zásilkovnu?

BezvaSport – kam vrátit nevyhovující zboží?

Nesedí vám objednané boty nebo vám nevyhovuje materiál, ze kterého je vyrobena košile? Můžete zboží vrátit do 60 dnů od převzetí objednávky. 

Nejprve vyplňte zmíněný formulář o vrácení zboží, případně e-shop kontaktujte a poté zboží zašlete zpět na některou z níže uvedených adres

1) prostřednictvím PPL na adresu: 

BezvaSport / FactCool (číslo objednávky) 

Tečovská 1292 
Depo 08 
Zlín – Malenovice 
763 02

2) Českou poštou na adresu: 

FC ecom s.r.o.

P.O. Box 2
Depo Brno 71
600 10 
Česká republika

3) Zásilkovnou dle návodu, který uvidíte při vrácení zboží 

Zboží ale nikdy neposílejte na dobírku, e-shop je takto nepřevezme. O své peníze se podle recenzí bát nemusíte, e-shop je většinou vyplácí zpět v zákonných termínech

Nezapomeňte také, že stejně jako v jiných prodejnách, ani zde není možné z hygienických důvodů vrátit či vyměnit spodní prádlo a obdobné zboží. 

Jediné, na co byste si měli dát pozor je, že zpět vám bude vrácena pouze částka za zboží – nikoliv za poštovné. Zejména pokud jste si tedy objednávali produkt v rámci 100 – 200 Kč stojí za zvážení, zda za poštovné nedáte ještě více … 

Doporučili bychom nákup na BezvaSport?

Oproti podvodným e-shopům a čím dál častějším “nákupním galeriím” s asijskými produkty nevalené kvality, se BezvaSport jeví jako poměrně spolehlivý a bezpečný e-shop. 

Pokud se vám tedy nějaký kousek skutečně zalíbil a vyhovuje vám i jeho cena, neměl by být nákup riskantní. Je potřeba se ale obrnit jistou dávkou trpělivosti, jen málokomu přijde objednávka domů v daném termínu

Nastane-li ale problém, BezvaSport jej většinou zdárně vyřeší – od reklamací až po vrácení zboží. A peníze zpět vám skutečně vyplatí – jen tedy bez zmíněné částky za poštovné.

Co má společné BezvaSport a FactCool?

O e-shopu FactCool jsme vám psali už v dřívějším článku. Jedná se vlastně o naprostou kopii BezvaSportu s na první pohled totožným sortimentem. 
Stejně tak můžete narazit také na další “kopie” pod doménami Aliatic.com, Frogies.sk nebo Filatic.ro.

Co je BezvaSport?

Pod doménou BezvaSport.cz – ale také na Slovensku pod BezvaSport.sk – najdete internetový obchod s dámskou, pánskou i dětskou módou, sportovními a módními doplňky. Najdete zde zboží světově známých značek, ale také méně známé kolekce.

Je nákup na BezvaSport bezpečný?

Určitě ano, e-shop funguje zodpovědně a většina zákazníků je s nákupem spokojená. Pokud zboží nesedí, můžete objednávku vrátit a peníze vám budou vyplaceny zpět.

Na co si dát při nákupu na BezvaSport pozor?

Dodací lhůta může být o něco delší, než je uváděno. Zboží k vám ale v pořádku dorazí. Pozor si dejte při vrácení zboží – zpět vám bude vyplacena pouze částka za zboží samotné, nikoliv za poštovné.

Máte také zkušenost s nákupem na BezvaSport.cz nebo sk? Podělte se s námi v komentářích níže…

Zdroje: https://obchody.heureka.cz/bezvasport-cz/recenze/, https://www.bezvasport.cz/, https://www.vasestiznosti.cz/spolecnost-95/bezvasport-s-r-o a https://www.vasestiznosti.cz/spolecnost-95/bezvasport-s-r-o

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *