Nezávislá recenze Botovo – zkušenosti zákazníků

Někdy není vůbec jednoduché vybrat si při online nákupech obuv, která by nám dokonale sedla a navíc splnila také naše očekávání co se kvality týče. My si dnes společně probereme, jak je to nejen s obuví na Botovo.cz a zda se nákup vyplatí. 

Co je Botovo? 

Na stránkách Botovo.cz najdete e-shop, který nabízí zejména módní obuv pro dámy. Kromě toho zde ale najdete také pestrou nabídku oblečení nebo kabelek a dalších módních doplňků, které snadno sladíte v dokonalý outfit. 

Je Botovo český e-shop? 

Pravdou ale je, že provozovatelem je společnost United Fashion Group s.r.o., která má sídlo u našich slovenských sousedů – přesněji na adrese Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava. Pro vrácení zboží či reklamace ale slouží česká adresa. 

Je nákup na Botovo bezpečný?

Podle četných zákaznických recenzí můžeme soudit, že nákup na Botovo je v naprostém pořádku. Většina zákazníků je s e-shopem i produkty spokojená, stejně jako s rychlostí doručení objednávky. 

Recenze Botovo – zkušenosti zákazníků

Určitě vás zajímá, jak Botovo hodnotí sami zákazníci. Nemusíte tedy zdlouhavě hledat, jejich názory a zkušenosti jsme pro vás shrnuli v následujících řádcích …

Nejvíce ověřených recenzí jsme našli na Glami, kde e-shop ohodnotilo přes 1 700 zákazníků. Valná většina z nich byla s nákupem spokojená a 94 % zákazníků by doporučilo nákup na Botovo. 

Také z recenzí na Facebooku nebo na Heurece vyplývá, že zákazníci nemají s nákupem žádný problém a na Botovo nakoupili dokonce opakovaně

Obecně jim na Botovo vyhovuje:

  • pestrá nabídka
  • přijatelné ceny, které odpovídají kvalitě
  • rychlé doručení
  • přehledný e-shop a snadný nákup
  • ochotná zákaznická podpora
  • rychlé řešení výměny či reklamace

Samozřejmě se ale najdou také výjimky, které s nákupem nebyly spokojeny. Většinou se jednalo o problém s vybranou velikostí, příp. střihem, špatnou kvalitou produktů nebo pomalejším doručením. 

Botovo doprava a rychlost dodání objednávky

Jedním z menších nedostatků, na který zákazníci často upozorňují, je právě doprava. A to z toho důvodu, že Botovo jako svého jediného dopravce zvolilo GLS a jiná možnost doručení jako u konkurence zde není. 

Můžete si vybrat pouze zda vám objednávku GLS doručí na vaši adresu nebo si ji vyzvednete na GLS Parcelshopu, cena dopravy je jednotná – 69 Kč

Při objednávce nad 1 000 Kč máte dopravu zdarma. 

Doba dodání objednávky z Botovo je do 2 pracovních dnů. Rychlé doručení v recenzích zákazníci často potvrzují. 

Náš tip: Recenze Ozonee – vyplatí se nákup polské módy?

Způsoby platby na Botovo

S možnostmi úhrady objednávky už je to o něco veselejší, vybrat si můžete ze tří variant: 

  • platba na dobírku při převzetí – poplatek 39 Kč
  • online platba kartou 
  • platba bankovním převodem – ČSOB bankovní účet 248405650/0300

Botovo výměna zboží a reklamace

Také s řešením těchto problémů byla většina zákazníků spokojena. Nepoužité a samozřejmě nepoškozené zboží můžete vrátit do 30 dnů ode dne převzetí objednávky.

Pokud chcete objednávku nebo její část vrátit, je nutné o tom Botovo nejprve informovat – ideálně přes službu Online výměna a vrácení, kterou na webu najdete.

Jakmile zde vyplníte potřebné údaje, vygeneruje se průvodní list k výměně zboží, který společně s vracenými produkty zašlete na adresu:

United Fashion Group s.r.o.,

P. O. Box 136,

690 02 Břeclav 2

Zásilku ale rozhodně neposílejte na dobírku. Částka za vrácené zboží vám bude zaslána na bankovní účet, který jste uvedli ve formuláři. 

Náš tip: Nezávislá recenze Woox – zvládají jen prkna nebo i módu?

Shrnutí závěrem … 

Botovo rozhodně nepatří k podvodným či rizikovým e-shopům a vy tak můžete v klidu nakupovat. Kvalita zboží podle zkušeností zákazníků většinou odpovídá jeho ceně a doručení objednávky je velmi rychlé. Také případné reklamace či výměnu zboží řeší e-shop rychle a efektivně. 

Co je Botovo? 

Na stránkách Botovo.cz najdete e-shop, který nabízí zejména módní obuv pro dámy. Kromě toho zde ale najdete také pestrou nabídku oblečení nebo kabelek a dalších módních doplňků, které snadno sladíte v dokonalý outfit. 

Je Botovo český e-shop? 

Provozovatelem je společnost United Fashion Group s.r.o., která má sídlo u našich slovenských sousedů – přesněji na adrese Sliačska 1/D, 831 02 Bratislava. Pro vrácení zboží či reklamace ale slouží česká adresa. 

Je nákup na Botovo bezpečný?

Podle četných zákaznických recenzí můžeme soudit, že nákup na Botovo je v naprostém pořádku. Většina zákazníků je s e-shopem i produkty spokojená, stejně jako s rychlostí doručení objednávky. 

Máte také zkušenost s nákupem na Botovo? Nebo jste jejich produkty našli u konkurence levněji? Podělte se s námi i ostatními čtenáři o názor v komentářích níže …

Zdroje: https://www.botovo.cz, https://www.glami.cz/botovo-cz/hodnoceni/, https://obchody.heureka.cz/botovo-cz/recenze/ a https://www.facebook.com/botovo.cz/reviews/ 

post

Zkušenosti “Nezávislá recenze Botovo – zkušenosti zákazníků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *