Recenze Finclub – zkušenosti a hodnocení zákazníků

Slibují přírodní produkty, špičkovou kvalitu výrobků a více než 30 let zkušeností. Možná už jste o Finclubu slyšeli také, možná už s ním dokonce máte svou zkušenost. 

My se dnes podíváme na produkty, které Finclub nabízí a společně zjistíme, jak je i společnost samotnou hodnotí zákazníci. A nezapomeneme zmapovat ani jejich nabídku spolupráce v rámci MLM – multi level neboli síťového marketingu.

Finclub recenze a složení produktů

Finclub nabízí zejména přírodní doplňky stravy, které si můžete pořídit jako samostatné produkty nebo v cíleně zaměřených balíčcích. Právě tyto naturální produkty, které jsou vyráběny ve Finsku, byly jejich základním kamenem při vzniku společnosti. Následně se prodej rozšířil ještě o přírodní kosmetiku a biologicky odbouratelné čistící prostředky.

Výhody

 • Kvalitní produkty
 • Skvělé hodnocení zákazníků
 • Léty prověřená stabilní firma
 • Česká společnost
 • Pestrá nabídka produktů
 • Možnost MLM – nákup se slevou 20 %
 • 100% přírodní kosmetika s Aloe Vera
 • Biologicky odbouratelné čisticí prostředky

Nevýhody

 • Prodej se uskutečňuje především přes poradce Finclubu
 • Vyšší cena produktů oproti konkurenci
 • Občas příliš horliví prodejci

TIP: Farmasi recenze – složení produktů a jak spolupracovat?

Jak vypadá složení produktů? Opravdu se jedná o čistě přírodní přípravky? A co jejich cena? Jako příklad pro vás máme fin Bi-iomare caps NEW, tedy olej ze žraločích jater v kapslích, který patří mezi nejprodávanější Finclub produkty.

Složení fin Bi-iomare caps NEW:

 • olej ze žraločích jater
 • hovězí želatina
 • glycerin (zvlhčující látka)
 • čištěná voda
 • D-alfa tokoferol ze sóji

Obsah účinných látek: v 6 kaps. (%DRHP): olej ze žraločích jater 1800 mg, vit. E 10 mg (83,3%).

Produkt neobsahuje laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.

Nově je olej balen v odbouratelném eko obalu z cukrové třtiny.

Balení 100 kapslí vás vyjde na 800 Kč, doporučené denní dávkování je 3x denně 2 kapsle. Pokud bychom tedy toto dávkování dodržovali, balení by vystačilo na necelých 17 dní a denní dávka by vyšla na více než 47 Kč.

Produkty Finclubu ale můžete po registraci do jejich MLM sítě získat se slevou cca 20 %.

Tip: Recenze Eurona by Cerny – zkušenosti zákazníků

Finclub produkty

Nabídku Finclubu už jsme lehce nakousli, ale vezmeme to ještě jednou a pořádně. Produkty bychom mohli obecně rozdělit do 3 hlavních kategorií podle jejich výrobců …

 • Zdraví – v této sekci najdete produkty finské společnosti Hankintatukku Oy, zejména tedy vitamíny, minerály a stopové prvky, lecitin a olejové produkty, rostlinné a bylinné produkty a další doplňky stravy.
 • Krása – dodavatelem 100% přírodní kosmetiky s Aloe Vera je italská společnost Natura & Benessere, vybírat můžete produkty pro péči o pleť a celé tělo nebo k péči o vaše vlasy.
 • Domácnost – nabídka biologicky odbouratelných čisticích prostředků španělské rodinné firmy Codina. Najdete zde čističe, prostředky na nádobí a další drogerii pro vaši domácnost.

Jako doplňkový prodej jsou pak reklamní materiály a doplňky – reklamní předměty s logem Finclubu nebo tištěné letáky a katalogy.

TIP: Amway recenze – zkušenosti a fakta o produktech i MLM

Čističe a odmašťovače CODI – Finclub

Mezi nejčastěji chválené přípravky Finclubu patří drogerie, a to především čističe CODI. Mezi nejprodávanější pak patří velmi účinný odmašťovač CODI Energic. A to zejména díky své univerzálnosti – můžete jej použít na mastné fleky na textilu a přidat do pračky, stejně efektivně čistí součástky strojů a motory aut.

Návod k použití: Na odolné skvrny jako tuk, olej, zašlé límce a manžety, aplikujte odmašťovač přímo na znečištěné místo, mírně promněte a vyperte v ruce nebo v pračce. Stejný postup zachovejte při čištění koberců a potahů. Přípravek lze použít na všechny stálobarevné látky kromě vlny!

Tento zázrak proti mastnotě nevyjde ani příliš draze, univerzální odmašťovač pořídíte za 225 Kč / 750 ml.

TIP: Recenze Dedra – zkušenosti zákazníků

Kapsle fin Fosfosercaps – nastartují mozek?

Ať už máte náročnou práci, užíváte si vysněného důchodu nebo teprve studujete, je velmi důležité udržovat udržovat mozek v dobré kondici. A pomoci by s tím mohl doplněk stravy fin Fosfosercaps od Finclubu.

Recenze jsou na něj časté a zákazníci jej doporučují ostatním zájemcům. Často se ale můžete setkat také s názorem, že za takto vysokou cenu seženete stejně účinný doplněk stravy v mnohem větším balení.

Za balení 90 kapslí bez slevy zaplatíte 2 600 Kč, doporučené denní dávkování jsou 2 kapsle. Denní dávka tak vychází na téměř 58 Kč.

Každá kapsle obsahuje:

 • fosfolipidy získané ze sóji 480 mg
 • rostlinný olej
 • hovězí želatinu
 • glycerol (zvlhčující látka)
 • oxidy železa (barvivo)

NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla.

Obsah účinných látek ve 2 kapslích (denní dávce): fosfatidylserin 200 mg, kyselina fosfatidová 200 mg.

Finclub přihlášení a registrace

Pokud vás produkty Finclubu zaujaly natolik, že byste se chtěli stát jejich aktivním prodejcem, nebo jen chcete pro sebe nakupovat se slevou až 20 %, můžete se snadno zaregistrovat. Stačí najet na stránky Finclub.cz a v pravém horním rohu si vybrat ze dvou možností – Přihlásit nebo První přihlášení (v něm najdete jak možnost prvního přihlášení, tak i možnost registrace).

Finclub přihlášení

Finclub zkušenosti a hodnocení zákazníků

U většiny MLM, o kterých jsme vám již dříve psali recenze, bývá velká část zákazníků v online diskuzích velmi skeptická. Jak to ale vypadá, k Finclubu se na internetu zákazníci vyjadřují velice kladně a jen stěží najdete opravdu špatnou recenzi. Tedy pár příkladů za všechny …

„Milá redakce, píšu na popud Kurýra, kde žádáte o zkušenosti s Vašimi přípravky. Ano, užívám produkty Finclubu a dle potřeb je kupuji i celé rodině. Mně osobně kdysi velmi pomáhaly Allerminové žvýkačky, které jsem nosila stále v tašce, bohužel se už přestaly vyrábět. Bylo velmi pohodlné mít je stále při ruce a vzít si jednu dle potřeby.V mé rodině se velmi osvědčily kapsle se žraločím olejem Biiomare caps. Další přípravek, který si nemůžeme vynachválit a který nám velmi pomohl při anémii a snížené odolnosti organizmu, byl Ferrofortis B. Jelikož jej užíval vnuk v předškolním věku, bylo velmi výhodné, že se jednalo o železo v podobě chutného sirupu. Krevní obraz se zlepšil během jednoho měsíce! Kupujeme různé Vaše produkty, ale tyto se nám osvědčily nejvíce.Je fajn, že i někteří lékaři fandí Vašim doplňkům, alespoň v našem případě tomu byli velmi nakloněni. Jsem ráda, že Finclub existuje, vždy si v něm něco vybereme. A jsem ráda, že jsem jeho členkou.“

Olga T., Facebook Finclub Česká republika

„Včera mi tuto značku doporučila kamarádka, používá přípravek na vlasy a strašně si to pochvaluje a má fakt krásný vlasy takže já jdu do toho taky a chválila i nějaký průhledný tabletky a je tam nějaký výtažek ze žraloka ale přesně nevím?“

Viky92, omlazeni.cz

„Nevím, jak přípravek na vlasy, ale já jsemod nich užívala hlívu ústřičnou na molusky. Jedna krabička na měsíc mě stála asi okolo 500-600 kč.. Po dvou měsících užívání jsem se molusek zbavila nadobro. Takže, mohu jen odporučit

Halley, omlazeni.cz

Často kladené dotazy

Co nabízí Finclub?

Dinclub se zaměřuje na prodej výživových doplňků pro naše zdraví, nabízí ale také přírodní kosmetiku nebo biologicky odbouratelné čisticí prostředky. Můžete nakupovat pro svou potřebu nebo se stát prodejcem Finclubu a nakupovat zboží s až 20 % slevou za účelem dalšího prodeje v rámci jejich MLM – multi level či síťového marketingu.

Jsou přípravky Finclub účinné?

Rozhodně se nejedná o žádný podvod a Finclub nabízí skutečně účinné přípravky s transaprentním složením. Nejlépe hodnocené jsou čistící prostředky španělské firmy, také kosmetika má své příznivce. Doplňky stravy mají na internetu také výboné recenze, jedinou otázkou zůstává jejich vysoká cena – obdobné přípravky můžete dle častých názorů běžně koupit mnohem levněji.

Nabízí Finclub české produkty?

FINCLUB plus, a.s. je česká společnost, která je distributorem tří světových značek. Nejedná se tedy o produkty vyrobené v Česku – doplňky stravy jsou od finského výrobce, firmy Hankintatukku Oy. 100% přírodní kosmetika s Aloe Vera pochází od italské společnosti Natura & Benessere a o biologicky odbouratelné čisticí prostředky jsou od španělské firmy Codina.

Vyplatí se prodej produktů Finclub?

Finclub na českém trhu funguje již přes 30 let a má tak silnou základnu zákazníků, je známou značkou a navíc dobře hodnocenou. S poptávkou byste tedy neměli mít problém, produkty jsou dobře prodejné a zákazníci se k vám budou vracet. Stejně jako zákazníci jsou však početní také prodejci Finclubu a je tak potřeba počítat s velmi silnou konkurencí. Produkty budete nakupovat se slevou cca 20 % a při dostatečné aktivitě můžete získat navíc také provize.

Pokud bychom měli zjištěné poznatky shrnout v pár větách, asi bychom vám Finclub s čistým svědomím doporučili. Produkty jsou opravdu kvalitní, za zvážení ale stojí vyšší ceny, určitě bychom tedy zvážili se nejdřívě porozhlédnout u dalších prodejců.

Ani zapojení do Finclubu coby prodejce nevypadá zle, jen je potřeba počítat s velkou konkurencí prodejců, kteří někdy umí být velmi urputní při získávání zákazníků i dalších prodejců do své MLM sítě.

Zdroj: https://www.facebook.com/finclubcr, https://www.finclub.cz/, https://www.omlazeni.cz/finclub-prirodni-doplnky-54-221699-0.html

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *