Recenze FM Group – zkušenosti zákazníků s parfémy i MLM

Kdo z nás si občas neudělá radost novým parfémem? Můžete vsadit na originál, stejně tak ale můžete zkusit levnější řešení. Parfémy FM Group jsou postaveny na základě stejných vonných esencí jako originály a vycházejí na mnohem nižší ceny.

My si dnes probereme, zda se vůně opravdu podobají originálům, jak jsou parfémy kvalitní i to, jak je hodnotí zákazníci. A nezapomeneme se kouknout ani na nabídku spolupráce v rámci MLM – tedy multi level či síťového marketingu.

FM Group recenze a nabídka produktů

Že se společnost FM Group zabývá výrobou a prodejem parfémů, už jsme nakousli. Mimo to ale nabízí také dekorativní a tělovou kosmetiku, drogerii a nejrůznější přípravky do domácnosti a mezi její poslední novinky patří také kávy a čaje Aurile.

FM Group na našem trhu působí už řadu let, není tedy divu, že si za tu dobu společnost našla své příznivce. Ti parfémy a další produkty nejen pravidelně odebírají, ale také využívají možnost přivýdělku s FM Group v rámci multi level neboli síťového marketingu. 

Výhody

 • Levné parfémy podobných vůní jako značkové originály
 • Rychlé dodání
 • Možnost přivýdělku a levnějšího nákupu v rámci MLM
 • Dřívější prodejci mohou obnovit členství zdarma
 • Široký výběr parfémů
 • Tělová kosmetika ve stejných vůních jako parfémy
 • Pro mnoho zákaznic jsou vůně dostatečně intenzivní a vydrží dlouho vonět

Nevýhody

 • Některým lidem parfémy nevoní
 • Nejedná se o přesné kopie známých vůní a často jsou dost odlišné
 • Několik zákazníků uvedlo, že je z parfémů bolí hlava
 • Při registraci do MLM nutno pořídit kazetu se vzorky
 • Parfémy dle mnohých zákazníků nevydrží dlouho vonět nebo po pár hodinách jdou cítit lihem

TIP: Recenze Finclub – zkušenosti a hodnocení zákazníků

A jak je to tedy s “napodobeninami”? FM Group rozhodně nenabízí žádné fejky, ale má svou řadu vůní, které jsou inspirovány světově známými parfémy. Pod jednotlivými čísly ve vzorníku tak můžete v seznamu najít parfém podobný svému drahému originálu. 

Aby si světové značky nestěžovaly, na internetu to FM Group vyřešila diplomaticky… parfémy mají názvy typu 10 FM Group Dámský parfém nezaměňujte s CHRISTIAN DIOR Jadore. 

Ať už jste příznivci FM Group nebo dáváte přednost originálu, jedno upřít nemůžeme – jedná se skutečně o parfémy s 20% koncentrací.

FM Group produkty

Společnost FM Group je známá především svými parfémy, nabídka tím ale rozhodně nekončí. Produkty bychom mohli rozřadit do 5 hlavních kategorií:

 • Parfémy a vůně – sem spadá klasická kolekce parfémů PURE i luxusní parfémy PURE Royal nebo Utique, dále zde najdete také parfémy s feromony a tělové spreje s nižší koncentrací.
 • Dekorativní kosmetika – od rtěnek až po tužky na oči.
 • Tělová kosmetika – sprchové gely, šampony nebo deodoranty, tělové balzámy a pěny na holení, část ve stejné vůni jako parfémy.
 • Domácnost – přípravky na praní i pro úklid domácnosti.
 • Káva a čaj – FM Group Aurile v krásných dárkových baleních.

TIP: Recenze Eurona by Cerny – zkušenosti zákazníků

Proč jsou FM parfémy tak levné?

Jsou svou vůní podobné vašim oblíbeným parfémům světových značek. Jedná se skutečně o parfémy a nikoliv o toaletky (EdT) nebo parfemované vody (EdP). A přesto jsou cenově mnohem dostupnější. Co o této skutečnosti tvrdí sám zakladatel značky Federico Mahora (FM Group) Artur Travinsky?

Neplatí se za licence za značku či jméno celebrity, což byl i hlavní cíl pana Travinského. Distribuce probíhá pomocí MLM, čímž je postaráno o širokou síť koncových distributorů a tím i propagaci a fakticky se ale ušetří na reklamě a rozšiřování produktů do dalších zemí je bez investic a rizika.

Podmínky MLM FM Group

Zvažujete přivýdělek formou prodeje parfémů a dalších produktů FM Group? Povíme vám, jaké jsou podmínky, co obnáší registrace a zda se členství vyplatí.

Každý z aktivních prodejců se pod sebe samozřejmě jako v každém MLM – tedy multi level marketingu snaží získat další prodejce a budovat tak síť. A to z důvodu, že za každý nákup člena, kterého přivedl a zaregistroval pod sebou, získá provizi.

Stačí si tedy najít aktivního distributora, pod kterým se zaregistrujete, a udělat svůj první nákup s členskou slevou. Co vše registrací získáte a co bude obnášet?

 • okamžitá sleva 30 % na celý sortiment
 • finanční odměny z prodejů / nákupů výrobků FM Group
 • k registraci není potřeba mít IČ
 • žádné minimální odběry – pro udržení aktivního účtu je nutné udělat objednávku a získat z ní 1 bod ročně
 • k nové registraci je nutné si pořídit Starter sadu testerů …

Podmínky jsou poměrně slušné, spolupráce

TIP: Recenze Dedra – zkušenosti zákazníků

FM Group registrace a přihlášení

Pokud se chcete zaregistrovat jako distributor FM Group, bude nutné si najít aktivního distributora, který si vás takzvaně vezme pod křídla a zaregistruje do své sítě. V případě, že ve svém okolí o žádném prodejci FM Group nevíte, máte možnost se registrovat online u několika distributorů – resp. na jejich e-shopech.

Jednou z možností registrace je například web FMworld.cz, kde najdete veškeré potřebné informace a můžete se jednoduše registrovat …

FM Group registrace

FM Group zkušenosti zákazníků

Stejně jako asi každý MLM, i FM Group má své spokojené zákazníky a distributory, kteří na produkty a celou společnost nedají dopustit. A zároveň se najde také celá řada zákazníků, kteří z produktů nadšení vůbec nebyli a o FM Group nechtějí ani slyšet. Vybrali jsme tedy několik recenzí, které shrnují nejčastější názory v online diskuzích …

„Já FMko dělám rok…vrací se mi stále zákazníci s objednávkami…Dělám na diskotéce za barem a ještě k ránu mi říkají jak krásně voním…Nikdy jsem originál neměla,ale Federico Mahora mi vyhovuje…a největší kšefty mi dělají mí zákazníci,protože ostatní chtějí vonět jako oni!Každý parfém má jinou parfemaci a každý člověk má jinou potivost…a nikdo by na sobě parfém neměl cítit,jinak je to špatně…mají ho cítit ostatní…Od toho máme 160ti vzorkový katalog,aby si každý mohl zkusit,jak by na něm parfém voněl a jestli není agresivní. Hezký den všem“

Uživatelka Jiřina FM, emimino.cz

„ …dostala jsem jeden parfém jako dárek a šíleně mě z něj bolela po čase hlava. A sestra na tom byla podobně. Tak jsme oba vyhodili. Jinak si myslím, že to podvod není.“

Uživatelka Vichrice, emimino.cz

„ Mám jeden z těch kvalitnější, dražších, a vydrží vonět překvapivě dlouho a příjemně. Ten obyč je jako normální toaletka, za pár hodin už nevoní. Nečekej od toho prostě zázraky. Kvalitní značkový parfém to není, ale cena je docela příjemná.“

Uživatelka Makina, emimino.cz

Často kladené dotazy

Co nabízí FM Group?

Hlavním produktem společnosti jsou parfémy, které mají mít podobnou vůni jako parfémy světových značek. Doplňujícím sortimentem je pak tělová kosmetika s totožnou vůní, dekorativní kosmetika nebo drogerie a prostředky pro úklid domácnosti.

Jsou parfémy FM Group kvalitní?

Skutečně se jedná o parfémy, většinou s 20 % vonné parfémové kompozice v koncentrovaném lihu. Vůně jsou tedy dostatečně intenzivní a nejedná se o toaletní vody či kolínské. Někteří zákazníci tvrdí, že vůně vydrží i několik hodin či dnů, jiní mají pocit, že vůně velmi rychle vyprchávají.

Jaké jsou podmínky MLM FM Group?

Pokud byste se chtěli stát distributorem, je nezbytné se pod některým z aktivních prodejců zaregistrovat – zvládnete i online bez toho, abyste se s některým setkali. Po registraci můžete nakupovat produkty se slevou 30 % a také budovat síť prodejců pod vámi, z jejichž nákupů budete získávat provize. Není potřeba ŽL, musíte udělat minimálně 1 bod za rok a při první registraci je nezbytné si pořídit sadu testerů.

Odkud pocházejí parfémy FM Group?

Podle oficiálních stránek fmworld.com je výrobcem – provozovatelem webu polská společnost FM World Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sídlící ve Wroclawi. Zakladatelem společnosti je Artur Trawinski.

Pokud bychom měli shrnout všechny poznatky, sleva 30 % na produkty se vyplatí a vstupní náklady na startovací sadu vzorků nejsou až tak vysoké. Pokud se tedy chcete pustit do spolupráce, nevidíme v ní větší problém. Až tedy na skutečnost, že prodejců FM Group je opravdu hodně a prorazit bude těžké.

Produkty samotné jsou podle většiny zákazníků v dostačující kvalitě a odpovídají ceně. Většina internetových recenzí se ale týká parfémů a kosmetiky, názorů na další sortiment je opravdu málo.

Zdroj: https://fmworld.cz/jak-se-stat-clenem-fm-group, https://www.emimino.cz/diskuse/parfemy-fm-group-25080/, https://www.modrykonik.cz/forum/volne-diskuze/parfemy-fm-group-vs-originaly-mate-zkusenost/, https://www.fm-group-parfemy.cz/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *