Recenze Seznamka.cz – jak ji hodnotí uživatelé?

Mezi nejstabilnější a nejstarší seznamky u nás rozhodně patří ryze česká Seznamka.cz, která se chválí tím, že od roku 1998 se u ní seznámily miliony lidí. Opravdu je ale šance, že zde najdete své štěstí? A je seznamka skutečně zdarma?

Co je Seznamka.cz

Na adrese seznamka.cz najdete klasickou českou seznamku, která funguje již od roku 1998. Využívat ji můžete v základní verzi zdarma nebo s rozšířenými funkcemi za poplatek. Provozovatelem seznamky je ostravská společnost TANGER infosystems s.r.o.

Pro koho je Seznamka.cz určená

Můžete na ni hledat téměř jakýkoliv typ vztahu – od krátkého románku, přes kamarády se stejnými zájmy až po vážný vztah. Běžně zde uživatelé hledají například partnery do tanečních, ale taky třeba doprovod do kina. 

Minimální věková hranice pro využívání a registraci na Seznamka.cz je 16 let. Uživatelská základna je zde poměrně široká a díky univerzálnímu zaměření velice pestrá – je zde také početně zastoupena mladší generace, která by jinak nejspíše dala přednost modernějším seznamkám.

Je Seznamka.cz bezpečná?

Profily na Seznamka.cz nejsou ověřovány a je zde tedy poměrně vysoké procento podvodníků nebo vtipálků. Jediné, co je manuálně schvalováno, jsou fotografie, které musí splňovat určitá kritéria – zejména na nich musíte být skutečně vy, a to vyfoceni pěkně zblízka, zakázán je také nevhodný či erotických obsah. 

Nevýhodou je rozhodně také přístupnost k informacím, váš profil si může zobrazit kdokoliv i bez registrace na Seznamka.cz. 

Náš tip: Nepřehlédněte kompletní srovnání českých seznamek!

Cena Seznamka.cz – VIP členství a premium služby 

Jak už jsme naznačili, můžete seznamku využít zdarma, ovšem s omezenými funkcemi. Ve free režimu můžete vkládat inzeráty, prohlížet si profily ostatních, vkládat fotografie a pod. Máte ale možnost také využít některou z rozšířených placených funkcí…

1) VIP členství na Seznamka.cz 

Stát se VIP členem Seznamka.cz je velmi jednoduché, stačí uhradit poplatek, který vyjde na 49 – 99 Kč měsíčně – záleží na tom, jakou zvolíte formu úhrady a na jak dlouhé období si VIP členství předplatíte. 

Díky VIP členství můžete využívat Seznamka.cz bez reklam, můžete do svého alba vložit téměř neomezený počet fotek a přidávat i erotické fotky, přečtené vzkazy se vám navíc nebudou mazat za 2 měsíce, ale zůstanou až po dobu 5 měsíců

Do svého adresáře přidáte až 100 přátel a ke každému z nich si přidat interní poznámku, kterou nikdo neuvidí. Vaše odpovědi na zprávy budou zvýrazněny, uvidíte, kdo vás má v přátelích a kdo vás naopak ignoruje nebo zjistíte, kdo si prohlížel váš profil. Využít pak můžete také vylepšené hledání a filtrování, vaše vzkazy mohou mít délku až 200 znaků a připojit k nim můžete i fotku. 

Náš tip: Máme pro vás recenzi seznamky eDarling. Vyplatí se VIP členství?

2) Premium inzerát

Pokud to se seznámením myslíte vážně, můžete si zaplatit premium inzerát, který se díky tomu bude zobrazovat na hlavní stránce Seznamka.cz. Zároveň budete umístěni na tabuli Seznamka.cz a váš inzerát bude graficky zvýrazněn

K premium inzerátu můžete také přidat až 10 fotek, inzerát můžete vložit až do 3 měst namísto 1 a také budete moci k inzerátu přidat doplňující informace

Premium inzerát je potřeba předplatit vždy na dobu 30 dnů

3) TOP inzerát 

Další možností, jak uspět se svým inzerátem, je jeho topnutí. Díky tomu se váš inzerát bude zobrazovat nad těmi klasickými a vy máte větší šanci na úspěch. A zároveň budete také umístěni na tabuli Seznamka.cz, kde vás všichni uvidí.

blank

Věrnostní body Seznamka.cz

Za každou provedenou platbu na Seznamka.cz získáte věrnostní body, které můžete využít jako slevu na další služby. Jedná se tedy o cashback, kdy 1 věrnostní bod znamená slevu ve výši 1 Kč

Náš tip: Nezávislá recenze seznamky Elite Date – jak ji hodnotí uživatelé?

Recenze Seznamka.cz – hodnocení uživatelů

Počet uživatelů této seznamky sice z jejich údajů znát není, podařilo se nám ale zjistit, jak ji hodnotí její uživatelé. 

Samotné hodnocení je vzhledem k seznamkám celkem kladné, uživatele si chválí zejména její široké zaměření. Spousta z nich zde například podle webu Recenzer svého partnera našla a ti, co štěstí na lásku neměli, zde alespoň objevili nové kamarády. 

blank

Pokud si uživatelé na něco stěžují, je to zejména velký počet falešných profilů, které zde nikdo nekontroluje. Část uživatelů také spekuluje nad tím, zda lépe zobrazované profily nejsou na seznamce schválně, aby je nutily topovat své inzeráty. Takových úvah je skrz diskuzemi,  jako je například ta na Lascivni.cz opravdu velké množství. 

blank

Klady a zápory Seznamka.cz

Abychom vám ulehčili rozhodování, zda tuto seznamku vyzkoušet, připravili jsme jednoduchou a přehlednou tabulku, ve které najdete nejdůležitější plusi i negativa…

Výhody Seznamka.cz

 • možnost využívání zdarma 
 • dostatek aktivních uživatelů
 • přijatelná cena placených funkcí a VIP členství
 • různorodost seznamky
 • členství se automaticky neprodlužuje
 • možnost registrace již od 16 let
 • manuálně schvalované fotografie
 • věrnostní program – cashback

Nevýhody Seznamka.cz

 • profily nejsou manuálně schvalovány
 • diskrétnost – inzeráty a profily jsou volně přístupné všem i bez registrace
 • množství falešných profilů
 • chybí mobilní aplikace

Shrnutí závěrem… 

Pokud vám nevadí, že se na váš profil může podívat třeba i vás neregistrovaný šéf, s vyzkoušením seznamky bychom neváhali. Už v bezplatné verzi máte široké možnosti jejího zkoumání a užívání, placené VIP členství navíc můžete mít již od 49 Kč měsíčně, čímž se Seznamka.cz rozhodně řadí k těm nejlevnějším u nás. 

Co je Seznamka.cz

Na adrese seznamka.cz najdete klasickou českou seznamku, která funguje již od roku 1998. Využívat ji můžete v základní verzi zdarma nebo s rozšířenými funkcemi za poplatek. Provozovatelem seznamky je ostravská společnost TANGER infosystems s.r.o.

Pro koho je Seznamka.cz určená

Můžete na ni hledat téměř jakýkoliv typ vztahu – od krátkého románku, přes kamarády se stejnými zájmy až po vážný vztah. Minimální věková hranice pro registraci je 16 let. Uživatelská základna je zde poměrně široká a díky univerzálnímu zaměření velice pestrá.

Je Seznamka.cz bezpečná?

Profily na Seznamka.cz nejsou ověřovány a je zde tedy poměrně vysoké procento podvodníků nebo vtipálků. Jediné, co je manuálně schvalováno, jsou fotografie, které musí splňovat určitá kritéria. Seznamka nepatří zrovna k diskrétním, váš profil si může zobrazit kdokoliv i bez registrace na Seznamka.cz. 

Máte také zkušenosti se Seznamka.cz nebo dáváte přednost konkurenci, která vám pomohla najít ideální protějšek? Podělte se o názor s námi a dalšími čtenáři v komentářích níže …

Zdroje: https://www.seznamka.cz/, https://www.recenzer.cz/seznamky/seznamka-cz/ a https://www.lascivni.cz/recenze/seznamka-cz/ 

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *