Recenze eDarling – opravdu zde najdete partnera?

Najít v dnešní době stabilního partnera, který vám bude oporou ve všech životních situacích, není nic snadného. A my vám dnes prozradíme, zda vám může seznamka eDraling skutečně pomoci najít lásku vašeho života nebo se stane jen další zbytečnou položkou ve vašich nákladech. 

Co je eDarling?

Na webu edarling.cz najdete poměrně známou internetovou seznamku, která funguje nejen v Česku, ale také v dalších evropských zemích. Najít si tak můžete partnera z vašeho okolí, ale s troškou jazykových znalostí i cizince. 

blankblank

Provozovatelem seznamky eDarling je německá společnost Spark Networks Services GmbH se sídlem v Berlíně. V ostatních zemích byste ale seznamku pod názvem eDarling hledali marně, mimo ČR je známá pod brandem EliteSingles.

Náš tip: Recenze seznamky Tvoje Rande. Vyplatí se?

Pro koho je seznamka eDarling vhodná?

Motto seznamky možná znáte z velmi rozšířených reklam, eDarling se prezentuje jako “seznamka pro náročné”. Pravdou je, že si za ni sice zaplatíte, můžete ale počítat s rozšířenějšími službami, ale zejména také s nižším výskytem falešných profilů nebo podvodníků. 

Obecně je seznamka vhodná pro každého, kdo dosáhl plnoletosti. Uživatelská základna je velmi pestrá a najdete zde mladé uživatele, které už nebaví nezávazné flirty na Tinderu, ale také starší generace. Seznamka eDarling je zaměřená spíše na dlouhodobé vztahy a nezáleží na tom, zda hledáte partnera stejného či opačného pohlaví

blankblank

Je eDarling bezpečný? 

Jedná se sice o placenou seznamku, díky tomu ji ale obsluhuje dostatek zaměstnanců, kteří ručně kontrolují každý vytvořený profil a dohlížejí na dodržování pravidel. Jak jsme tedy zmínili, je zde malý podíl fake profilů a podvodníci dávají obecně přednost neplaceným seznamkám.

Seznamka je navíc také diskrétní – nikdo zvenčí bez registrace a uhrazeného členství nemá přístup k informacím o vašem profilu nebo k vašim fotkám. 

Náš tip: Recenze seznamky FlirtKontakt. Podvod s falešnými profily?

Cena eDarling – VIP členství 

Registrace na eDarling je zdarma, nečekejte ale, že si bezplatnou verzi nějak užijete. Slouží opravdu pouze k tomu, abyste mohli vytvořit svůj účet a osobnostní profil a vyzkoušeli si základní funkce webové verze nebo mobilní aplikace. 

blank

Cenová politika je podobná jako u seznamky EliteDate, ceny jsou ale ještě o něco vyšší … 

 • 3 měsíční VIP členství vás vyjde na 1 647 Kč – bude vás tedy stát 549 Kč/ měsíčně 
 • 6 měsíční VIP členství vás vyjde na 2 634 Kč – bude vás tedy stát 439 Kč/ měsíčně 
 • 12 měsíční VIP členství vás vyjde na 4 068 Kč – bude vás tedy stát 339 Kč/ měsíčně
blankblank

Vědecká metoda seznámení eDarling 

Vyšší cena seznamky je odůvodněná nejen bezpečností seznamky, ručním schvalováním profilů nebo diskrétností, ale zejména také moderní metodou vědeckého seznamování

Při registraci a zakládání účtu bude nutné zadat poměrně velké množství informací, díky kterým proběhne test osobnosti, který vychází z psychologických výzkumů

Díky němu pak můžete využít také unikátní systém porovnání osobnostních profilů, který vám pomůže s vyhledáváním ideálních partnerů, kteří by se k vám mohli hodit. Nebudete se tak muset probírat jednotlivými profily uživatelů a je vyšší pravděpodobnost, že najdete skutečně spřízněnou duši. 

Tip: Recenze Seznamka.cz – jak ji hodnotí uživatelé?

Recenze eDarling – hodnocení uživatelů

Seznamka v Česku funguje už nějaký ten pátek a za tu dobu si našla spoustu příznivců, ale také uživatelů, kteří s ní až tak spokojeni nebyli. 

Na nejrůznějších srovnávacích webech a fórech jsme našli mnoho příběhů o tom, jak spokojení uživatelé našli na seznamce svého životního partnera, jiní jen kratší románek. Spousta uživatelů ale štěstí neměla a během placeného členství o ideální protějšek ani nezavadili. 

blank

Například na recenzním webu 5nej zákazníci eDarling hodnotí zejména kladně a část z nich zde našla partnera, na srovnávacím webu Všeuměl si zase uživatelé spíše stěžují na vědeckou metodu seznámení, která jim rozhodně nevybírá ideální partnery. 

Obecně uživatelům také často vadí, že předplatné je automaticky bez upozornění prodlužováno a pokud jej chcete zrušit, musíte tak učinit 3 dny před uplynutím sjednané doby trvání smlouvy.

blank

Výhody a negativa eDarlingu

Prošli jsme si řadu recenzí a také na vlastní kůži vyzkoušeli funkce eDarlingu. Ty nejdůležitější klady a zápory vám tak přinášíme v přehledné tabulce …

Výhody seznamky eDarling

 • dostatek aktivních uživatelů
 • webové rozhraní i aplikace jsou přehledné a uživatelsky příjemné
 • možnost hledání mezi uživateli
 • ručně schvalované profily
 • bezpečná a diskrétní seznamka
 • aplikace pro iOS i Android
 • vědecká metoda seznamování

Nevýhody seznamky eDarling

 • vysoká cena VIP členství
 • irelevantní návrhy partnerů
 • automatické prodlužování členství
 • denně chodí malé množství návrhů na seznámení
blankblank

Mobilní aplikace eDarling

Pokud chcete mít neustálý přehled o svých zprávách nebo sledovat, kdo si s vámi právě vyměnil úsměv, můžete samozřejmě využít i mobilní aplikaci. Ta je k dispozici pro iOS nebo Android

Na Google Play si ale aplikace eDarling uživatele na svou stranu zrovna nezískala. V hodnocení má průměr pouze 2,8 z 5 hvězdiček, což je při celkovém počtu více než 7 700 recenzí nepříliš působivý výslede. 

blank

Uživatelé zkrátka od služby, kterou si platí předpokládají stabilnější fungování. Stěžují si na časté technické problémy, výpadky nebo nefunkční systém

Na App Store pro iOS už je hodnocení trošku lepší a dostalo se na 3,6 z 5 hvězdiček. Buď jsou tedy jablíčkáři shovívavější nebo se aplikace pro iOS povedla o něco lépe.

Shrnutí závěrem …

Hledat svou lásku na seznamce chce obecně notnou dávku štěstí. S free seznamkami riskujete maximálně nával nechutných zpráv a vulgárních fotek, na těch placených už zkoušíte štěstí na úkor svých financí. 

Seznamka eDarling sice patří k těm dražším, eliminuje tím ale falešné profily a podvodníky, patří tedy ke spolehlivým a bezpečným seznamkám. Výhodou může být také vědecká metoda seznamování, která ale ne každému musí vyhovovat. 

blankblank
Co je eDarling?

Na webu edarling.cz najdete známou internetovou seznamku, která funguje nejen v Česku, ale také v dalších evropských zemích. Najít si tak můžete partnera z vašeho okolí, ale s troškou jazykových znalostí i cizince. Provozovatelem seznamky eDarling je německá společnost Spark Networks Services GmbH se sídlem v Berlíně. V ostatních zemích byste ale seznamku pod názvem eDarling hledali marně, mimo ČR je známá pod brandem EliteSingles.

Je eDarling bezpečný? 

Jedná se sice o placenou seznamku, díky tomu ji ale obsluhuje dostatek zaměstnanců, kteří ručně kontrolují každý vytvořený profil a dohlížejí na dodržování pravidel. Je zde malý podíl fake profilů. Seznamka je navíc také diskrétní – nikdo zvenčí bez registrace a uhrazeného členství nemá přístup k informacím o vašem profilu nebo k vašim fotkám. 

Cena eDarling – VIP členství 

Registrace na eDarling je zdarma, nečekejte ale, že si bezplatnou verzi nějak užijete. 3 měsíční VIP členství vás vyjde na 1 647 Kč – bude vás tedy stát 549 Kč / měsíčně, 6 měsíční VIP členství vás vyjde na 2 634 Kč – bude vás tedy stát 439 Kč / měsíčně a 12 měsíční VIP členství vás vyjde na 4 068 Kč – bude vás tedy stát 339 Kč / měsíčně.

Už jste vyzkoušeli eDarling? Podělte se s námi a ostatními čtenáři o názor na populární seznamku nebo doporučte tu, kterou používáte vy … 

blankblank

Zdroje: https://www.edarling.cz/, https://www.5nej.cz/edarling-recenze/, https://www.vseumel.cz/edarling-recenze/#zaverecne-hodnoceni,  https://play.google.com/store/apps/details?id=net.edarling.mobile a https://apps.apple.com/cz/app/edarling-intelligent-dating/id1052194777

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *