Tvoje Rande recenze. Seznámíte se zde?

Někdo dává přednost klasickým českým seznamkám, jiní zase upřednostňují moderní sociální sítě s mezinárodním přesahem. Ať už patříte k jedné či druhé skupině, možná se vám bude hodit pár informací o seznamce Tvoje Rande. Povíme si, jak funguje, co od ní očekávat i jak ji hodnotí uživatelé. 

Tip: Srovnání nejlepších internetových seznamek v Česku

Co je Tvoje Rande?

Na webových stránkách tvojerande.cz najdete ryze českou seznamku. Na té si můžete zdarma založit profil, hodnotit profily ostatních uživatelů nebo s nimi zahájit konverzaci prostřednictvím zpráv. 

Pro koho je Tvoje Rande určeno?

Na první pohled nepůsobí Tvoje Rande příliš moderně a tak není divu, že je zde velké procento spíše starších uživatelů, pro které jsou Badoo nebo Tinder složitější. Hledat zde samozřejmě můžete vážný vztah, stejně tak ale můžete najít kamarádku, se kterou si promluvíte u dvojky bílého nebo nového parťáka na ryby. 

Jelikož se jedná o ryze českou seznamku, je určena pouze česky hovořícím uživatelům, minimální věková hranice pro registraci je 16 let. Také pozor, pokud se chcete seznámit jen za účelem rychlého povyražení. Na profil nesmíte přidávat erotické fotky a zakázáno je také nabízet sexuální služby za jakoukoli úplatu. 

Tip: Recenze Seznamka.cz – jak ji hodnotí uživatelé?

Je Tvoje Rande bezpečné?

100% bezpečná není asi žádná internetová seznamka. Všude můžete narazit na podvodníky nebo úchyly, kteří vám budou zasílat nevyžádané vulgární pozdravy. 

Tvoje Rande je ale do jisté míry regulováno provozovateli seznamky, kteří dle informací na webu ručně schvalují každý přidaný profil. A jelikož je zde nezbytná znalost češtiny, můžeme předpokládat, že míra podvodných profilů zde bude nižší než například na Štěstí nebo zahraničním Tinderu. 

Cena Tvoje Rande a VIP členství

Registrace na Tvoje Rande je zdarma a seznamka nabízí v základu spoustu funkcí. Zejména tedy těch základních – přidání profilu, zobrazení a hodnocení ostatních profilů nebo konverzace formou zpráv. 

Pokud by se vám seznamka zalíbila a chtěli byste ji využívat naplno, máme pro vás dobrou zprávu, poplatky za VIP členství jsou poměrně lidové

VIP UŽIVATEL na 7 dní … 90 Kč

VIP UŽIVATEL na 30 dní … 180 Kč

VIP UŽIVATEL na 60 dní …  270 Kč

Způsoby platby Tvoje Rande

Přestože seznamka příliš moderně nepůsobí, způsoby platby jsou zde stejně komfortní jako u těch vyspělejších. VIP členství můžete hradit online kartou, SMS platbou nebo bankovním převodem, pro starší uživatele ale zůstala zachována také platba složenkou.

Náš tip: Hledáte vážný vztah? Máme recenzi na seznamku Yellobar.

Recenze seznamky Tvoje Rande – zkušenosti zákazníků

Je velmi náročné vyselektovat z recenzí pouze ty, co nejsou postaveny na základě emocí. Ten, kdo na seznamce našel partnera ji zkrátka bude navždy opěvovat přesto, že už tam nechodí. Ten, kde zde neuspěl často přidává zhrzené komentáře. 

My pro vás ale samozřejmě máme nezávislou recenzi, která hodnotí samotnou seznamku a její funkce. Přesto se ale koukneme i na hodnocení uživatelů, kteří například na recenzením webu 5nej nejčastěji zmiňují její technické nedostatky a časté problémy

Stejně tak hodnocení mobilní aplikace není nijak oslnivé. Na Google Play získala pouze 3,9 z 5 možných hvězdiček na základě více než 680 recenzí. Uživatele ale nerozčiluje ani tak samotná seznamka, ale spíše opět neustálé technické problémy při odesílání zpráv, vyplňování údajů nebo při spoustě dalších činností v aplikaci.

blank

Výhody a negativa seznamky Tvoje Rande 

Opět samozřejmě naprosto nezaujatě jsme pro vás sestavili tabulku výhod a nedostatek seznamky Tvoje Rande, které jsme našli nebo na které nejčastěji upozorňují její uživatelé. 

Výhody seznamky Tvoje Rande

 • možnost využívat v bezplatné verzi
 • VIP členství z nízkou cenu
 • registrace již od 16 let
 • provozovatelé kontrolují profily
 • česká seznamka
 • funkční zákaznická podpora
 • srozumitelné podmínky
 • jasná pravidla používání

Nevýhody seznamky Tvoje Rande

 • nemoderní systém
 • časté technické problémy na webu i v aplikaci
 • množství neaktivních profilů
 • mobilní aplikace jen pro Android

Shrnutí závěrem …

Stejně jako většina seznamek, má i Tvoje Rande své příznivce a odpůrce, kteří zde štěstí nenašli. Seznamku vám ale můžeme s klidným svědomím doporučit, patří mezi ty bezpečnější, nečekejte ale žádné vyspělé funkce. 

Provozovatelům bychom doporučili investici do modernizace a stabilnějšího řešení, které by přivedlo i mladší uživatele a nepřinášelo další špatné recenze spojené s technickými nedostatky. 

Co je Tvoje Rande?

Na webových stránkách tvojerande.cz najdete ryze českou seznamku. Na té si můžete zdarma založit profil, hodnotit profily ostatních uživatelů nebo s nimi zahájit konverzaci prostřednictvím zpráv. 

Pro koho je Tvoje Rande určeno?

Na první pohled nepůsobí Tvoje Rande příliš moderně a tak není divu, že je zde velké procento spíše starších uživatelů. Jelikož se jedná o ryze českou seznamku, je určena pouze česky hovořícím uživatelům, minimální věková hranice pro registraci je 16 let. 

Cena Tvoje Rande a VIP členství

Registrace na Tvoje Rande je zdarma a seznamka nabízí v základu spoustu funkcí. Zejména tedy těch základních – přidání profilu, zobrazení a hodnocení ostatních profilů nebo konverzace formou zpráv.  VIP UŽIVATEL na 7 dní stojí 90 Kč, na 30 dní 180 Kč a na 60 dní 270 Kč.

Už jste vyzkoušeli seznamku Tvoje Rande? Podělte se s námi a dalšími čtenáři o vaši zkušenost. Ať už patříte ke spokojeným uživatelům nebo jste raději utekli ke konkurenci …

Zdroje: https://www.tvojerande.cz/, https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.tvojerande.www.tvojerandecz a https://www.5nej.cz/tvojerande-recenze/ 

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *