Recenze seznamky Štěstí – pro koho je vhodná?

Pokud vám v životě chybí partner, o kterého byste se mohli opřít, nebo třeba jen spřízněná duše, se kterou byste si občas vyrazili na kávu, asi už vás napadlo vyzkoušet štěstí na seznamce. A my vám dnes prozradíme, zda bude Štěstí.cz ideální volbou právě pro vás … 

Tip: Srovnání nejlepších internetových seznamek v Česku

Co je Štěstí?

Asi nebudeme poeticky omílat známou frázi o zlaté mušce a přejdeme rovnou k faktům a informacím. Na webu Štěstí.cz najdete ryze českou seznamku, která už je nějaký ten pátek v provozu. Prezentuje se jako Osudová seznamka a jejím cílem není jen hledání životního partnera nebo vztahu na pár nocí, ale můžete si zde najít také kamarády se společnými zájmy

Tip: Recenze seznamky FlirtKontakt. Podvod s falešnými profily?

Pro koho je seznamka Štěstí vhodná?

Jak už jsme nakousli, seznamka je ideální takřka pro všechny, kteří hledají nejen životní lásku, ale také spřízněnou duši nebo nové přátele. Své štěstí tady hledají mladší, ale i starší generace, kterým vyhovuje jednoduchý princip seznamky, který je založen na inzerátech a klasické komunikaci. 

Štěstí.cz je tak vhodné pro velice širokou škálu uživatelů od 15 let a tomu napovídá i jeho vysoká návštěvnost a dlouhodobá obliba u českých uživatelů – seznamku využívají již od roku 2006. 

Náš tip: Bojíte se prvního rande? Máme pro vás 10 tipů jak začít konverzaci.

Recenze seznamky Štěstí – hodnocení uživatelů 

Názory uživatelů na seznamku jsou poměrně odlišné. Ale při celkovém registrovaném počtu uživatelů, který dávno přesáhl hranici 90 000, se není čemu divit. Někdo na Štěstí našel své štěstí, jiný bohužel hledání vzdal a neuspěl. 

Tip: Yellobar recenze seznamky – pro koho je ideální?

Pokud se ale podíváme například na recenzní web Recenzer, vidíme hodnocení 5/5 – tedy plný počet uživatelů by Štěstí doporučil. Zda se ale jedná o skutečné recenze uživatelů, už musíte posoudit sami …

Například na webu 5nej je už situace trošku jiná… Uživatelé zde často řeší technické problémy a se seznamkou či funkcemi nejsou příliš spokojeni. Opět se ale může jednat o nepříliš adekvátní recenze. 

blank

Seznamka Štěstí – cena

Velké oblibě se Štěstí těší také díky své ceně. S omezenými funkcemi ji můžete dlouhodobě využívat zcela zdarma, je ale potřeba počítat s otravnými reklamami. 

Pokud byste se rozhodli pro placené VIP členství, nejedná se o nic, co by bylo finančně příliš náročné, tarif Naplno vás vyjde jen na 89 Kč / rok při platbě kartou online, při platbou pomocí Premium SMS bude cena 99 Kč ročně.

Rande nevyšlo? Nevadí, máme pro vás 10 tipů na filmy podle skutečné události

Je seznamka Štěstí bezpečná?

Jedná se o jednoduchou seznamku, která má ovšem opravdu veliké množství uživatelů. V silách provozovatelů tak jednoznačně není uhlídat případné podvodníky nebo uživatele, kteří vás mohou otravovat slušně řečeno nevhodným obsahem. Obecně je zde větší množství falešných profilů než na placených seznamkách.

O podvodnou službu se ale jednoznačně nejedná, platba za tarif je bezpečná. Provozovatelem je česká společnost Zásobování a.s., se kterou v případě problémů můžete vyřešit případné administrativní problémy. Dejte si tedy jen pozor na to, s kým se skutečně bavíte. To ale obecně platí u téměř všech seznamek. 

Funkce seznamky Štěstí 

Štěstí funguje na principu inzerce, kdy můžete zadat svou poptávku nebo na nějakou zajímavou odpovědět. Má ale také další funkce, které jinde nemusíte najít, a to například:

 • tabule pro vzkazy – zde můžete v placené verzi zadat libovolný vzkaz, který uvidí statisíce uživatelů 
 • sledování aktivity – neustále vidíte, kdo je a není online
 • pokročilé vyhledávání a snadné listování mezi ostatními uživateli

Chce to nový outfit? Víme, zda je objednávka na Shein.com bezpečná

Mobilní aplikace Štěstí 

Přestože samotný web už lehce designem zaspal svou dobu, o mobilní aplikaci nebudete ošizeni. Dostupná je ale pouze pro uživatele zařízení se systémem Android, jablíčkáři tak zatím mají smůlu. 

blank

Ani aplikace pro systém Android ale není příliš dokonalá a dočkala se tak v hodnocení uživatelů pouze 3,3 hvězdičky z 5 možných. Lidé si nejčastěji stěžují na její časté výpadky a sekání, příp. další funkční problémy a také na velké množství reklam. 

Tip: Recenze Seznamka.cz – jak ji hodnotí uživatelé?

Seznamka Štěstí – výhody, nevýhody a shrnutí

Na seznamku si každý z nás rychle – nebo naopak za delší čas – udělá svůj vlastní názor. Pokud zde natrefíte na životní lásku, nejspíše ji budete doporučovat všem okolo. Pokud ale neuspějete, nemusí být vždy chyba na straně seznamky. Osobní pocity uživatelů, kteří píšou recenze tak necháme stranou a podíváme se na objektivní plusy i zápory Štěstí.cz

Výhody seznamky Štěstí

 • možnost užívání zdarma
 • silná základna uživatelů
 • ryze česká seznamka
 • možnost najít partnera i kamarády
 • jen 89 Kč ročně za tarif Naplno
 • pohodlné filtrování partnerů
 • vidíte uživatele online

Nevýhody seznamky Štěstí

 • množství reklam v bezplatné verzi
 • chybí aplikace pro iOS
 • mobilní aplikace nefunguje ideálně
 • starší webové rozhraní
 • velké množství placených profilů

Pokud bychom tedy měli vše shrnout, částka 89 Kč za rok nám nepřijde tak vysoká, abychom vám nedoporučili seznamku Štěstí vyzkoušet. Nebo nejdřív zvolte bezplatnou verzi a omrkněte, co vše nabízí …

Co je Štěstí.cz?

Na webu Štěstí.cz najdete ryze českou seznamku, která už je nějaký ten pátek v provozu. Prezentuje se jako Osudová seznamka a jejím cílem není jen hledání životního partnera nebo vztahu na pár nocí, ale můžete si zde najít také kamarády se společnými zájmy. 

Pro koho je seznamka Štěstí vhodná?

Seznamka je ideální takřka pro všechny, kteří hledají nejen životní lásku, ale také spřízněnou duši nebo nové přátele. Své štěstí tady hledají mladší, ale i starší generace, kterým vyhovuje jednoduchý princip seznamky, který je založen na inzerátech a klasické komunikaci. Štěstí.cz je tak vhodné pro velice širokou škálu uživatelů od 15 let.

Seznamka Štěstí – cena

S omezenými funkcemi ji můžete dlouhodobě využívat zcela zdarma, je ale potřeba počítat s otravnými reklamami. Pokud byste se rozhodli pro placené VIP členství, nejedná se o nic, co by bylo finančně příliš náročné, tarif Naplno vás vyjde jen na 89 Kč / rok při platbě kartou online, při platbou pomocí Premium SMS bude cena 99 Kč ročně.

Máte také zkušenost se seznamkou Štěstí? Nebo pro vás byla osudovou jiná? Ať už je to jakkoliv, podělte se o své zkušenosti v komentářích níže a pomozte i ostatním uživatelům s výběrem ideální seznamky. 

Zdroje: https://www.stesti.cz/, https://www.recenzer.cz/seznamky/stesti-cz/#vyhody-a-nevyhody, https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.stesti.android a https://www.5nej.cz/stesti-recenze/

4.3/5 - (3)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *