Yellobar recenze seznamky – pro koho je ideální?

Najít v dnešní uspěchané době protějšek, který by vyhovoval našim přáním nebo nárokům, není nic snadného. Pomoci vám mohou online seznamky, mezi které patří také Yellobar. A my se dnes mrkneme, zda opravdu stojí za to a nebo bude lepší sáhnout po konkurenci. 

Tip: Srovnání nejlepších internetových seznamek v Česku

Co je Yellobar? 

Jedná se o ryze českou – respektive tedy v Česku vyrobenou – seznamku, jejíž moto “Seznamka pro vážný vztah” je poměrně výstižné. Provozovatelem seznamky je pražská společnost Yellobar, s.r.o.

Pro koho je Yellobar určený? 

Yellobar je ideální seznamkou pro ty, kteří nehledají flirty nebo vztahy na jednu noc, ale spíše dlouhodobou známost. Registrace a její používání je jednoduché, v omezeném režimu dokonce zdarma a nenutí vás zadávat osobní informace ani reálné fotografie. 

Možná právě kvůli směsici těchto vlastností je seznamka Yellobar velmi oblíbená u starších generací, které už minul Tinder, nebo Badoo a podobné moderní aplikace. Ale nebojte se, i mladých je na Yellobaru dostatek, minimální věk pro registraci je ale 18 let

Tip: Recenze seznamky FlirtKontakt. Podvod s falešnými profily?

Kolik stojí Yellobar? 

Seznamka Yellobar patří k těm levnějším, ale záleží, co od ní očekáváte. Základní registrace je bezplatná, plná verze se všemi službami je zpoplatněna částkou 299 Kč. Není ale potřeba platit žádné stálé měsíční poplatky a můžete využívat veškeré funkce. 

Další náklady mohou být na zviditelnění vašeho inzerátu – tyto doplňkové služby si kupujete za kredity, které si můžete snadno kartou dobít do svého Yellobar účtu. 

Náš tip: Recenze seznamky Štěstí. Jak ji hodnotí uživatelé?

Je seznamka Yellobar bezpečná?

Rozhodně se nejedná o podvod a za vložené peníze skutečně dostanete očekávané služby. Dokonce bychom si dovolili tvrdit, že je možná o něco bezpečnější než ty modernější. Zejména tedy v tom, že na Yellobar by vám nemělo chodit takové množství slušně řečeno nevhodných zpráv nebo obrázků. 

Vyzkoušejte seznamku Yellobar

Jedná se o bezpečnou seznamku, žádný podvod.

Podle slibů Yellobar na jejich webu neuvidíte žádné nevhodné fotografie, nevhodné uživatele můžete zablokovat, vaše konverzace je chráněna šifrováním a při registraci nemusíte zadávat své osobní údaje

I na seznamce Yellobar se ale mějte na pozoru před podvodníky. Pokud po vás budou chtít “zamilovaní” cizinci poslat peníze na cestu za vámi nebo náhlou operaci pro člena rodiny, rychle zbystřete a blokujte. Takto již o své úspory přišla celá řada naivních uživatelů nejedné seznamky.

Z čeho naopak mít strach nemusíte, je platba za aktivaci vašeho účtu. Ta je bezpečně řešena třetí stranou – 3D Secure platební bránou od ČSOB – a provozovatelé nemají přístup k zadaným údajům. 

Náš tip: Jak se zbavit vrásek? Babské rady na vrásky pro muže i ženy

Jak se registrovat na Yellobar?

Registrace na Yellobar je poměrně snadná a rychlá, čekají vás pouze 4 jednoduché kroky. A jak už jsme uvedli, není potřeba zadávat osobní údaje, ale ani vyplňovat dlouhé dotazníky pro vědeckou metodu seznamování, která většinou moc nefunguje.

Stačí si vymyslet unikátní uživatelské jméno, zadat věk, bydliště a nahrát jakoukoliv profilovou fotografii či obrázek. Pokud ale opravdu chcete najít ideálního partnera, zkuste uvést co nejvíce pravdivých informací, které vás vystihují.

Vyzkoušejte seznamku Yellobar

Funkce seznamky Yellobar

Yellobar je poměrně jednoduchá seznamka a disponuje klasickými funkcemi. Hlavním cílem je vkládání inzerátů s vaší poptávkou a možnost reagovat na inzeráty potenciálních partnerů. 

Co bychom ale určitě vyzdvihli, je možnost pokročilého vyhledávání partnerů. Ve svém účtu si jednoduše zvolíte svůj okruh uživatelů, kteří by u vás měli šanci, pomocí parametrů ve vyhledávání. 

Uživatele si tak můžete filtrovat podle jejich vzhledu, věku, bydliště nebo preferovaného typu vztahu. A toto vyhledávání doporučujeme využít, přednastavený algoritmus totiž vybírá vhodné partnery především podle místa bydliště a sexuálních preferencí.

Yellobar výhody a zápory seznamky

Stejně jako každá seznamka, má i Yellobar své plusy a zápory. Zejména je tedy potřeba brát v potaz, že se zde shromažďují primárně uživatelé hledající dlouhodobý vztah

Výhody seznamky Yellobar

 • možnost využívání zdarma
 • aktivační poplatek v přijatelné výši
 • regulace nevhodných fotografií
 • vhodná pro hledání vážného vztahu
 • bez nutnosti osobních údajů
 • možnost blokování uživatelů
 • žádné měsíční poplatky
 • pokročilé vyhledávání protějšku

Nevýhody seznamky Yellobar

 • omezené funkce v bezplatném režimu
 • absence mobilní aplikace
 • placená inzerce – nutno dobíjet kredity
 • min. věková hranice 18 let

Shrnutí závěrem …

Seznamka Yellobar určitě stojí za vyzkoušení, zejména pokud hledáte seriózního partnera a ne jen vztah na pár nocí. Můžete zde zůstat v anonymitě a nemusíte mít strach z nevhodného obsahu. Jednorázový poplatek není příliš vysoký a část funkcí můžete vyzkoušet také zdarma.

Co je Yellobar? 

Jedná se o českou seznamku, jejíž moto “Seznamka pro vážný vztah” je poměrně výstižné. Provozovatelem seznamky je pražská společnost Yellobar, s.r.o.

Pro koho je Yellobar určený? 

Yellobar je ideální seznamkou pro ty, kteří nehledají flirty nebo vztahy na jednu noc, ale spíše dlouhodobou známost. Registrace a její používání je jednoduché, v omezeném režimu dokonce zdarma a nenutí vás zadávat osobní informace ani reálné fotografie. Seznamka je velmi oblíbená u starších generací, i mladých je na Yellobaru ale dostatek. Minimální věk pro registraci je ale 18 let. 

Kolik stojí Yellobar? 

Základní registrace je bezplatná, plná verze se všemi službami je zpoplatněna částkou 299 Kč. Není ale potřeba platit žádné stálé měsíční poplatky a můžete využívat veškeré funkce. Další náklady mohou být na zviditelnění vašeho inzerátu – tyto doplňkové služby si kupujete za kredity, které si můžete snadno kartou dobít do svého Yellobar účtu. 

Máte zkušenost se seznamkou Yellobar? Zklamala vás nebo jste zde našli svou životní lásku? Podělte se s ostatními čtenáři o svůj názor v komentářích níže …

Vyzkoušejte seznamku Yellobar

Třeba to konečně vyjde…

Zdroje: https://www.yellobar.com/, https://www.5nej.cz/yellobar-recenze/ a https://www.chcemese.cz/seznamky/yellobar

4.5/5 - (2)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *