Recenze seznamky Badoo – obstála mezi uživateli?

Pokud už jste někdy chtěli vyzkoušet sílu online seznamek a aplikací, určitě vám nemohlo uniknout Badoo. Patří totiž mezi nejznámější celosvětové seznamky a mezi českými uživateli se těší velké oblibě. My vám dnes prozradíme, zda má cenu Badoo vyzkoušet nebo jak tuto seznamku hodnotí její uživatelé…

Tip: Srovnání nejlepších internetových seznamek v Česku

Co je Badoo?

Badoo je internetová seznamka – přesněji řečeno seznamovací sociální síť, která působí nejen v Česku, ale téměř po celém světě. Využít ji můžete zdarma nebo si předplatit tarif s rozšířenými funkcemi. 

Pro koho je Badoo vhodné?

Badoo je svým zaměřením velice univerzální seznamkou. Můžete zde najít přátele s podobnými zájmy třeba z druhého konce světa, stejně tak ale můžete na Badoo hledat vhodný protějšek z blízkého okolí. 

Stejně tak je seznamka otevřená všem věkovým skupinám a jelikož už v Česku funguje poměrně dlouho, mají zde silné zastoupení nejen mladí uživatelé sociálních sítí, ale také starší generace. 

Náš tip: Máme pro vás také recenzi erotické seznamky FlirtKontakt!

Badoo – cena prémiového členství 

Jak už jsme naznačili, Badoo nutně nevyžaduje placené členství. Ve verzi zdarma můžete fungovat po neomezený čas a bude vám dostupná velká část funkcí. Ve free verzi můžete na svůj profil nahrát až 100 fotek, využívat funkci chatu nebo si prohlížet profily ostatních uživatelů. 

Prémiové členství si můžete předplatit jen na jeden den na zkoušku nebo třeba doživotně…

 • cena Badoo Premium 1 den … 79 Kč 
 • cena Badoo Premium 1 týden … 145 Kč
 • cena Badoo Premium 1 měsíc … 499 Kč  
 • cena Badoo Premium 3 měsíce … 1 099 Kč 
 • cena Badoo Premium doživotně … 2 899 Kč (jednorázová platba)

Díky prémiovému účtu se vám rozšíří nejen maximální počet vašich nahraných fotografií, ale také můžete: 

 • sledovat, kdo vám dal hlas „Ano“ v Setkání
 • prohlížet ostatní uživatele na Badoo aniž by vás viděli
 • odvolat hlasy „Ne“ v Setkání
 • sledovat, komu jste se zalíbili a přidal vás do Oblíbené
 • využít přístup k nejpopulárnějším uživatelům Badoo a chatovat s nimi
 • sledovat, kdo se právě přidal na Badoo a ihned s ním zahájit chat
 • využít zvýraznění zpráv, kdy vaše zprávy uvidí kontaktovaní uživatelé nad ostatními zprávami
 • využívat nálepky
 • používat Badoo zcela bez reklam

Badoo kredity

Prémiovým členstvím ale možnosti placených Badoo služeb nekončí. Můžete si také dokupovat kredity, které vám pomohou získat více pozornosti. Díky ním můžete svůj profil topovat a dostat se na začátek vyhledávání nebo je využít k zakoupení služby Světla reflektorů, díky které můžete získat extra zobrazení v Setkání. 

Náš tip: Víme, jak uživatelé hodnotí seznamku Yellobar …

Badoo možnosti platby 

Pokud se rozhodnete využívat Badoo v placené verzi, můžete poplatky hradit prostřednictvím PayPal, online kreditní kartou nebo pomocí mobilních plateb

Pozor si ale dejte na to, že předplatné se automaticky obnovuje (kromě Badoo na 1 den a doživotně). Pokud už tedy nechcete placené služby využívat, je potřeba svůj plán zrušit, jinak vám automaticky odejde platba na další období. 

Jak Badoo funguje?

Jedná se o seznamovací sociální síť, nečekejte tedy, že se bude jednat o klasickou seznamku, ve které zadáváte inzeráty. Naopak je podobná spíše Tinderu, můžete si prohlížet ostatní profily, označovat, zda se vám dotyčný líbí nebo zda se s ním chcete setkat. S uživateli můžete samozřejmě také chatovat. 

Náš tip: Recenze seznamky Štěstí. Jak ji hodnotí uživatelé?

Recenze Badoo – zkušenosti uživatelů

Doposud všechny informace naznačovaly, že se jedná o seriózní a zábavnou seznamku, která nemusí být finančně náročná… Po přečtení recenzí uživatelů nás ale nadšení maličko přešlo. 

Uživatelé se nejčastěji shodují na tom, že bezplatná verze seznamky je velmi omezující a můžete zde skutečně jen pozorovat a likovat ostatní profily. Například na recenzním webu 5nej uživatelé negativně hodnotí také to, že podmínky premiových verzí a placených služeb nejsou dostatečně přehledné a pro otevření potřebných funkcí rozhodně nestačí jen platba na jeden měsíc. 

blank

Obecně je zde také velký problém s fake profily, které vám mohou zasílat obtěžující zprávy. To je ale obdobné na většině seznamek nebo sociálních sítí tohoto typu. 

Na srovnávači Recenzer už jsou ale uživatelé trošku shovívavější a Badoo si z části i pochvalují… 

blank

Klady a zápory Badoo

Shrnuli jsme naše zásadní postřehy k Badoo, které jsme se dozvěděli z jejich oficiálních podmínek nebo od více či méně spokojených uživatelů a připravili pro vás přehlednou tabulku…

Výhody seznamky Badoo

 • možnost využívat v bezplatné verzi
 • přehledné uživatelské prostředí
 • velká základna uživatelů
 • zkušební členství za 79 Kč / den
 • celosvětový rozsah
 • mobilní aplikace pro iOS i Android

Nevýhody seznamky Badoo

 • nejasné podmínky u placených služeb
 • free režim je velmi omezený funkcemi
 • velké množství fake profilů

Shrnutí závěrem 

Ať už hledáte kamaráda, povyražení nebo lásku na celý život, je pátrání po tom pravém na seznamce vždy o štěstí a náhodě. Můžete zde narazit na skvělého partnera, ale také na řadu nechutných sexuálních nabídek. Obecně je ale Badoo považováno za relativně bezpečnou sociální síť, na které máte díky velkému množství uživatelů poměrně slušnou šanci uspět. 

Co je Badoo?

Badoo je internetová seznamka – přesněji řečeno seznamovací sociální síť, která působí nejen v Česku, ale téměř po celém světě. Využít ji můžete zdarma nebo si předplatit tarif s rozšířenými funkcemi. 

Pro koho je Badoo vhodné?

Badoo je svým zaměřením velice univerzální seznamkou. Můžete zde najít přátele s podobnými zájmy třeba z druhého konce světa, stejně tak ale můžete na Badoo hledat vhodný protějšek z blízkého okolí. 

Stejně tak je seznamka otevřená všem věkovým skupinám a jelikož už v Česku funguje poměrně dlouho, mají zde silné zastoupení nejen mladí uživatelé sociálních sítí, ale také starší generace. 

Cena Badoo členství

Badoo nutně nevyžaduje placené členství. Ve verzi zdarma můžete fungovat po neomezený čas a bude vám dostupná velká část funkcí. Prémiové členství si můžete předplatit jen na jeden den na zkoušku nebo třeba doživotně.

Máte také zkušenost s Badoo? Našli jste zde lásku na celý život nebo jen zbytečně vyhodili peníze? Podělte se s námi a dalšími čtenáři o názor v komentářích níže …

Zdroje: https://badoo.com/cs/help/, https://www.5nej.cz/badoo-recenze/ a https://www.recenzer.cz/seznamky/badoo/#vyhody-a-nevyhody 

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *