Recenze seznamky FlirtKontakt. Podvod s falešnými profily?

Nechcete se vázat a aktuálně namísto dlouhodobého vztahu hledáte spíše povyražení na jednu noc? Pak můžete své štěstí zkusit přes erotickou seznamku FlirtKontakt. A my vám prozradíme, co vás na ní čeká nebo zda se vyplatí úhrada VIP členství. 

Tip: Srovnání nejlepších internetových seznamek v Česku

Co je FlirtKontakt?

Na webu FlirtKontakt.cz najdete jednu z nejznámějších českých erotických seznamek. Jejím provozovatelem je společnost portal s.r.o. se sídlem Bílá – Vlčetín 44, Hodkovice nad Mohelkou.

Pro koho je FlirtKontakt určen?

Jak už samotný název napovídá, jen stěží byste na této seznamce našli celoživotní lásku. FlirtKontakt je naopak určený k navazování milostných vztahů na jednu či několik málo nocí. Najdete zde partnery na vzrušující flirt i nezávazný sex. Minimální věková hranice pro registraci je tedy samozřejmě 18 let

Hledáte vážný vztah? Máme pro vás nezávislou recenzi seznamky Yellobar.

FlirtKontakt seznamka – cena

Registrace a základní verze seznamky je zdarma, funkce jsou pak ale poměrně omezené. Proto je samozřejmě ideální si zaplatit VIP členství, které vám nabízí plné využití všeho, co FlirtKontakt nabízí. Svou cenou patří ke středně drahým seznamkám.

 • Zkušební členství na 1 týden – online platba nebo kreditní karta: 99 Kč / 4 EUR
 • Členství na 1 měsíc placené převodem: 499 Kč
 • Členství na 1 měsíc placené SMS: 599 Kč
 • Členství na 1 měsíc placené online platbou nebo kreditní kartou: 349 Kč / 14 EUR
 • Členství na 3 měsíce placené převodem: 999 Kč
 • Členství na 3 měsíce placené online platbou nebo kreditní kartou: 899 Kč / 34 EUR
 • Členství na 6 měsíců placené převodem: 1 899 Kč
 • Členství na 6 měsíců placené online platbou nebo kreditní kartou: 1 499 Kč / 59 EUR
 • Členství na 12 měsíců placené převodem: 3 499 Kč
 • Členství na 12 měsíců placené online platbou nebo kreditní kartou: 2 699 Kč / 107 EUR

FlirtKontakt pro ženy zdarma 

Stejně jako na většině seznamkách, i zde by nejspíše převládaly mužské profily, proto se provozovatelé rozhodli nabídnout ženám VIP funkce zcela zdarma. Pokud tedy patříte k něžnému pohlaví, můžete využívat FlirtKontakt bezplatně po celou dobu s plnými výhodami VIP členství. 

Náš tip: Stojí seznamka Štěstí za to? Máme pro vás nezávislou recenzi.

FlirtKontakt a falešné profily

Z informací, které jsme vám dosud prozradili, by se mohl FlirtKontakt zdát jako ideální erotická seznamka. I zde je ale menší háček, na který uživatelé často poukazují. Část zejména dámských profilů je totiž podle mnoha názorů falešná. 

Pánům se po zaplacení členství většinou moc zájemkyň neozve, jakmile ale končí předplacené období a pánové by pravděpodobně svůj profil zrušili, začne jim denně chodit několik vyzývavých zpráv, které jsou si velmi podobné. 

A teorii, že si takto FlirtKontakt uměle udržuje své platící zákazníky, podporuje také jejich odstavec v obchodních podmínkách: 

“Uživatel bere na vědomí, že některé uživatelské účty byly a mohou být uměle vytvořeny provozovatelem za účelem zvýšení kvality služeb poskytovaných provozovatelem a kontroly těchto Obchodních podmínek. Tyto účty mohou být veřejně dostupné a nejsou jakkoliv označené. Z těchto účtů může provozovatel prostřednictvím svých moderátorů zasílat zprávy uživatelům a zodpovídat zprávy od uživatelů.”

Recenze FlirtKontakt – zkušenosti zákazníků 

Pokud jste prolouskali poslední odstavec a dostali se až sem, je vám asi jasné, že FlirtKontakt příliš dobrými recenzemi a hodnocením oplývat nebude. Spousta zákazníků si na seznamku stěžuje a často ji označují jako podvod, jak je zřejmé například z diskuzí na srovnávacím webu Recenzer.cz:

Také u dalších recenzí se diskuzemi šíří naprosto stejné názory, lépe FlirtKontakt nedopadl ani při hodnocení na webu Lascivní.cz

blank

Klady a zápory seznamky FlirtKontakt

Jelikož je určitě alespoň část uživatelů se seznamkou spokojená a pravidelně ji využívá, zapomeneme na chvíli na rozhořčené komentáře mužů v diskuzích a objektivně se podíváme na to, co se nám na FlirtKontaktu líbí a co je naopak jeho mínusem …

Výhody seznamky FlirtKontakt

 • možnost využívání zdarma
 • tematicky zaměřená seznamka
 • VIP pro ženy zdarma
 • zkušební členství za 99 Kč / týden
 • možnost nahrávat erotické fotky
 • anonymní využívání
 • možnost vyplnit oblíbené sexuální praktiky

Nevýhody seznamky FlirtKontakt

 • omezené funkce v bezplatném režimu
 • absence mobilní aplikace
 • falešné profily – zejména dámské
 • písemné rušení VIP členství při platbě online
 • poměrně špatné recenze uživatelů
 • zastaralý web

Jak zrušit VIP členství – předplatné FlirtKontakt

Členství, které jste si jednou zvolili a uhradili kartou online, je automaticky prodlužováno. Pokud jej tedy budete chtít zrušit, je nutné napsat písemnou výpověď. Což je v dnešní době trošku mimo a bude nutné:

 1. oznámit v kontaktním formuláři podpoře, že chcete členství zrušit
 2. vyplnit formulář o ukončení členství
 3. formulář vytisknout, podepsat a odeslat na korespondenční adresu společnosti

Členství bude pak do 10 dnů od obdržení dopisu zrušeno.

Pokud jste členství hradili převodem nebo jednorázovou platbou, nemusíte nic rušit a váš účet automaticky přejde do neplaceného režimu s omezenými službami.

Zkušební členství na jeden týden automaticky přechází po tomto týdnu do měsíčního členství. Pokud chcete ukončit zkušební členství v prvním týdnu, postačí zaslat informaci o ukončení na podporu, nejméně 3 dny před ukončením zkušebního týdne. V tomto případě není nutné psát písemnou výpověď.

Náš tip: Kam se vydat během podzimu na dovolenou? Známe ty nej destinace.

Shrnutí závěrem …

Pokud hledáte erotické povyražení, chcete si večer zpříjemnit žhavým flirtem nebo nasbírat nové sexuální zkušenosti, může pro vás být FlirtKontakt ideální volbou. 

Jelikož je ale cena za VIP členství poměrně vysoká a internetem kolují nehezké recenze, doporučili bychom vám nejprve vyzkoušet bezplatnou verzi seznamky. Dámy mají tuto otázku naštěstí vyřešenou a mohou využít VIP členství zdarma. 

Co je FlirtKontakt?

Na webu FlirtKontakt.cz najdete jednu z nejznámějších českých erotických seznamek. Jejím provozovatelem je společnost portal s.r.o. se sídlem Bílá – Vlčetín 44, Hodkovice nad Mohelkou.

Pro koho je FlirtKontakt určen?

FlirtKontakt je určen k navazování milostných vztahů na jednu či několik málo nocí. Najdete zde partnery na vzrušující flirt i nezávazný sex. Minimální věková hranice pro registraci je 18 let. 

Jak zrušit VIP členství – předplatné FlirtKontakt

Členství, které jste si jednou zvolili a uhradili kartou online, je automaticky prodlužováno. Pokud jej tedy budete chtít zrušit, je nutné napsat písemnou výpověď a tu odeslat na adresu sídla společnosti. Pokud jste členství hradili převodem nebo jednorázovou platbou, nemusíte nic rušit a váš účet automaticky přejde do neplaceného režimu s omezenými službami.

Máte také zkušenost s erotickou seznamkou FlirtKontakt? Nebo využíváte konkurenční služby? Podělte se o své názory s ostatními čtenáři v komentářích níže …

Zdroje: https://flirtkontakt.cz/, https://www.lascivni.cz/recenze/flirtkontakt-seznamka/, https://www.chcemese.cz/seznamky/flirtkontakt/ a https://www.recenzer.cz/seznamky/flirtkontakt/

5/5 - (1)

Zkušenosti “Recenze seznamky FlirtKontakt. Podvod s falešnými profily?

 1. Dobrý den, mám také negativní zkušenost s flirtkontakt.cz. Říci, že jsou tam některé dámské profily falešné neodráží zcela realitu. Falešných dámských profilů je tam bohužel většina. Vždy s vámi někdo komunikuje, jako údajná uživatelka profilu s tím, že má zájem se seznámit. Jakmile se však chcete domluvit na osobní schůzce, komunikace okamžitě skončí. Celkem jsem měl mezi 15 až 20 odpovědí, které se chtěly seznámit a u všech byl průběh stejný, jak jsem popsal. Takže… Posuďte sami. Myslím, že snažit se o seznámení na flirtkontakt.cz je absolutní ztráta času. A to nemluvím o vyhozených penězích za plné členství. Nebo byl měl spíš napsat ukradených?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *