Recenze EliteDate – ceny, reálné zkušenosti mužů i žen

Už jste vyzkoušeli několik seznamek a kromě vulgárních zpráv a zklamání vám nic nepřinesly? Možná je na čase se poohlédnout po placené seznamce, která bude mít lepší úroveň. 

A právě mezi takové by se měla řadit seznamka EliteDate. My se v recenzi společně podíváme na to, kolik stojí, a zda se skutečně vyplatí do seznámení zde investovat.

Tip: Srovnání nejlepších internetových seznamek v Česku

Co je EliteDate?

EliteDate je placená online seznamka, která se prezentuje jako “Nejdůvěryhodnější seznamka pro vztah”. Na českém trhu patří k nejlépe hodnoceným seznamkám, ale zároveň také patří k těm dražším. 

Pro koho je seznamka EliteDate určená?

Nezáleží na tom, zda hledáte hetero nebo homo sexuální vztah, důležité ale je, myslet to vážně. EliteDate je totiž seznamka, která je určena k nalezení stálého partnera či partnerky

blank

Je určená pro všechny plnoleté uživatele, kteří budou dodržovat podmínky a hledají seznamku, kde je nebudou obtěžovat podivná individua svými vulgárními výlevy. EliteDate navštěvují snad všechny věkové skupiny od studentů až po starší generace. Podobně to je na Badoo. Naopak na štěstí.cz najdete spíše starší osoby.

Je EliteDate bezpečná seznamka?

EliteDate rozhodně patří k nejbezpečnějším seznamkám, které jsou pro české uživatele k dispozici. Díky placenému členství má seznamka dostatek administrátorů, kteří ručně schvalují a kontrolují každý vytvořený profil. Procento fake uživatelů je tady opravdu velmi nízké. 

I přesto je ale jako u každé seznamky na místě jednat obezřetně, protože nikdy nevíte, kdo sedí na druhé straně a podvodníci jsou velice vynalézaví, neodradí je bohužel ani placené členství.

EliteDate cena členství

Registrace na EliteDate je bezplatná, můžete si tedy zdarma vytvořit profil. Tím ale veškeré free funkce končí, bez uhrazení členství nemáte možnost komunikovat s dalšími uživateli

Ve free režimu si tak můžete skutečně jen vyzkoušet funkce a rozhraní seznamky nebo její mobilní aplikace, fotky uživatelů uvidíte rozmazaně až do uhrazení členství.

blankblank

Cena nezbytné prémiové členství EliteDate se odvíjí od doby, na kterou si chcete seznamku předplatit. Cenová politika je zde poměrně agresivní a tlačí vás do delšího členství, které vychází téměř na třetinové náklady. Minimální doba, na kterou si můžete členství předplatit je 3 měsíce …

 • 3 měsíční členství vás vyjde na 1 050 Kč – bude vás tedy stát 350 Kč/ měsíčně
 • 6 měsíční členství vás vyjde na 1 200 Kč – bude vás tedy stát 200 Kč/ měsíčně
 • 12 měsíční členství vás vyjde na 1 500 Kč – bude vás tedy stát 125 Kč/ měsíčně

Výhodou je, že členství není automaticky prodlužováno a nemusíte ho zdlouhavě rušit – jako je tomu například u erotické seznamky FlirtKontakt, kam musíte pro zrušení členství zaslat dokonce dopis. Před koncem předplaceného období se vás jednoduše zeptají, zda chcete členství prodloužit. 

blankblank

Elite Date mobilní aplikace

Svým uživatelům nabízí Elite Date také mobilní aplikaci, která je dostupná pro iOS i Android. Můžete tak být neustále online a komunikovat s potenciálními partnery. 

Elite Date ale nemá na Google Play zrovna nejlepší hodnocení a při více než 120 recenzích dosáhla jen průměrného hodnocení 2,4 hvězdičky z 5 možných

Náš tip: Nezávislá recenze české seznamky Štěstí

Recenze Elite Date – zkušenosti uživatelů

Až do chvíle, kdy jsme se zajímali jen o holá fakta a informace o seznamce, vypadalo vše skvěle. Možná až moc. Jak to ale podle recenzí vypadá, uživatelé už z růžového obláčku dávno spadli a většina z nich nemá na Elite Date zrovna dobrý názor. Tedy kromě těch pár vyvolených, kteří už zde stihli najít spřízněnou duši. 

blank

Na Googlu má přesto seznamka velmi dobré hodnocení, z celkových 60 recenzí vychází průměrné hodnocení 4,0 z 5 hvězdiček, což není vůbec špatné. 

blank

Na srovnávacích webech, jako jsou Recenzer nebo 5nej, ale uživatelé velmi rozčiluje skutečnost, že ani po zaplacení členství nevidíte, zda oslovený uživatel svůj profil aktivně využívá. Oslovujete tak uživatele, kteří si jen založili profil a členství nikdy neuhradili nebo své členství již dávno neplatí a třeba už měsíce (či roky) žijí s novým partnerem. 

blank

Množství neaktivních profilů vidíme jako hodně velké mínus seznamky, která by jinak mohla mít skutečně dobrou úroveň. A samozřejmě si nemůžeme odpustit otázku, zda “mrtvé” profily nedrží kvůli celkovému počtu uživatelů, na který lákají nové zájemce.

Náš tip: Je seznamka Yellobar skutečně ideální pro vážný vztah?

Plusy a zápory seznamky Elite Date

Jsou uživatelé, kteří měli smůlu a nedočkali se žádné odezvy na své zprávy, další komunikace nebo uskutečněného rande. A pak je část těch, kteří na Elite Date našli skutečné štěstí. 

blankblank

Hodnocení seznamky na základě recenzí by tak mohlo být ovlivněno osobními pocity a zaujatými názory. Proto jsme pro vás připravili přehlednou tabulku, ve které najdete nejen výhody Elite Date, ale také její negativa

Výhody seznamky Elite Date

 • výhradně česká seznamka
 • aplikace pro Android a iOS
 • webové rozhraní i aplikace jsou přehledné a uživatelsky příjemné
 • blog s tipy nejen na seznámení 
 • členství není automaticky prodlužováno
 • telefonická i e-mail podpora
 • eliminace falešných profilů
 • vaše fotky vidí jen uživatelé s aktivním členstvím

Nevýhody seznamky Elite Date

 • vyšší cena členství
 • v bezplatné verzi nulové funkce
 • velké množství neaktivních profilů
 • špatně hodnocená mobilní aplikace

Shrnutí závěrem …

Rozhodně se nejedná o podvodnou seznamku, zda ale při hledání partnera uspějete, vám samozřejmě zaručit nikdo nemůže. Poplatky jsou poměrně vysoké a za tuto cenu bychom očekávali zlepšení v možnosti zobrazit si pouze profily, které mají aktivní členství

Tip: Seznamka.cz recenze a zkušenosti

Pokud se ale chcete vyhnout vulgárním zprávám a nevhodným fotkám, které vás budou pronásledovat levnějšími či free seznamkami, v tomto ohledu můžete být na Elite Date skutečně téměř bez obav.

Co je EliteDate?

EliteDate je placená online seznamka, která se prezentuje jako “Nejdůvěryhodnější seznamka pro vztah”. Na českém trhu patří k nejlépe hodnoceným seznamkám, ale zároveň také patří k těm dražším. 

Pro koho je seznamka EliteDate určená?

EliteDate je seznamka, která slouží k nalezení stálého partnera či partnerky. Je určená pro všechny plnoleté uživatele, kteří budou dodržovat podmínky a hledají seznamku, kde je nebudou obtěžovat podivná individua svými vulgárními výlevy. EliteDate navštěvují snad všechny věkové skupiny od studentů až po starší generace.

EliteDate cena členství

Registrace na EliteDate je bezplatná, můžete si tedy zdarma vytvořit profil. Tím ale veškeré free funkce končí, bez uhrazení členství nemáte možnost komunikovat s dalšími uživateli a jejich fotky uvidíte rozmazaně. 3 měsíční členství vás vyjde na 1 050 Kč – bude vás tedy stát 350 Kč/ měsíčně, 6 měsíční členství vás vyjde na 1 200 Kč – bude vás tedy stát 200 Kč/ měsíčně a 12 měsíční členství vás vyjde na 1 500 Kč – bude vás tedy stát 125 Kč/ měsíčně.

Vyzkoušeli jste seznamku EliteDate? Podělte se s námi a dalšími čtenáři o názor v komentářích níže. Ať už patříte ke spokojeným uživatelům nebo jste raději přešli ke konkurenci…

Zdroje: https://www.elitedate.cz/podminky, https://www.recenzer.cz/seznamky/elitedate/#vyhody, https://www.5nej.cz/elitedate-recenze/, https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=elite+date a https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.elitedate 

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *