Recenze Simplea pojišťovna – zkušenosti, diskuze a přihlášení

11 komentářů a zkušeností: Recenze Simplea pojišťovna – zkušenosti, diskuze a přihlášení

Simplea pojištění nabízí životní pojištění čistě online a spadá do skupiny Partners Finacial Services. Podmínky pojištění jsou jednoduché a pojištění se uzavírá přes webovou aplikaci nebo skrz poradce společnosti Partners. Pojištění má pouze 7 jednoduchých výluk. Simplea nabízí možnost sjednat pojištění trvalých následků úrazu, závažných onemocnění nebo ošetřovného.

Klíčové vlastnostiParametry
Co lze pojistitpracovní neschopnost, invalidita, úmrtí, hypotéka
Co nelze pojistithospitalizace, bolestné, investiční životní pojištění
BonusyPři zrušení smlouvy a pokud jste klientem déle než rok, dostanete dárek – na jeden měsíc zaplatí pojištění za vás. 
PodporaEmail a Telefon
Rychlé shrnutí Simplea.cz

Simplea pojištění recenze

Simplea jako první pojišťovna v ČR spustila kompletně digitalizované pojištění. Nabízí velice jednoduché životní pojištění, které sjednáte a vyřídíte online do 15 minut. Simplea má licenci ČNB a v ČR ji využívá více než 80 000 klientů.

Zajímavost

U tradičních pojišťoven je tak každá desátá pojistná událost zamítnutá. Simplea nabízí garanci plnění v minimálně 99 % případů a posílá peníze maximálně do 2 dnů. V roce 2021 Simplea vyplatila 5 957 252 Kč nad rámec uzavřených smluv.

Simplea nemá žádné fyzické pobočky ani velké množství zaměstnanců, díky tomu může nabízet levnější služby než konkurence. Jedná se o technologická startup a tak se zaměřuje na uživatelskou přívětivost online aplikace. Pojištění si můžete upravit nebo zrušit kdykoliv sami online bez dalších komplikací.

TIP: Pillow pojišťovna recenze – zkušenosti a diskuze

Pojistit můžete:

 • Pracovní neschopnost – pokrytí dočasného výpadku příjmů
 • Invaliditu – pokrytí výpadku příjmu i náklady spojené s invaliditou
 • Smrt – peníze na zabezpečení vašich blízkých
 • Hypotéka – splacení hypotéky při invaliditě nebo smrti

Pojištění pro případ onemocnění koronavirem

Simplea nemá Covid-19 ve výlukách a tak kryje veškeré pojistné události související s nemocí koronavirus. Pokud kvůli nemoci COVID-19 budete v pracovní neschopnosti déle než 30 dní, máte nárok na vyplacení peněz z pojištění. Stejně tak pokud budete mít trvalé následky nebo nastane k úmrtí. Simplea ve všech případech kryje pojištění a vyplácí sjednané částky.

Simplea historie

Simplea vznikla v roce 2019 jako projekt společnosti Partners Financial Services, a.s. a v témže roce získala licenci ČNB. Pojišťona do konce roku 2019 získala přes 24 tisíc klientů. V roce 2021 Simplea expandovala na slovensko a počet klientů dosáhl v obou zemích dohromady více než 64 tisíc. Celý tým Simplea tvoří jen 30 lidí. Generálním ředitelem a předsedou představenstva je zkušený manažer Martin Švec.

Simplea výluky:

 1. Pojistná událost, která se stane při páchání úmyslného trestného činu.
 2. Škody vzniklé pod vlivem alkoholu nebo drog
 3. Sebevražda nebo trvalé následky vlivem pokusu o sebevraždu do 2 let od počátku smlouvy
 4. Rizikové těhotenství nevyplácí jen v případě, že si stav nevyžádá lékařsky nutnou hospitalizaci alespoň po dobu 5 dní
 5. U rizikových sportů není kryta pracovní neschopnost
 6. Při aktivní účasti ve válečné události nebo nepokojích. 
 7. Nelze proplácet takové případy pracovní neschopnosti, u kterých nelze duševní nemoc prokázat lékařskými metodami. 

Jak použít Simplea

1.klikněte na tlačítko Sjednat pojištění a zadejte základní údaje

blank
1.klikněte na tlačítko Chci si spočítat pojištění

2.doplňte údaje o pojistiteli

blank
2.doplňte údaje o pojistiteli

3.je potřeba souhlasit se zpracováním osobních údajů

blank
3.počkejte na nabídku a upravte parametry dle potřeby

4.simplea vám nabídne ideální nastavení životního pojištění na míru včetně ceny

blank
blank

5.K pojištění si můžete uzavřít ještě další doporučované připojištění.

blank
blank

6.Pokud se vám parametry pojištění líbí můžete dokončit pojistku online

blank
blank

7. V případě že životní pojištění nepůjde realizovat online ozve se vám podpora Simplea a dokončí s vámi pojištění operátor

blank

Simplea kontakty

 • Telefon: 800 023 074
 • Email: info@simplea.cz
 • Türkova 2319, 149 00 Praha 4-Chodov

Simplea zkušenosti

Na Google.com má firma 4,4 hvězdiček z 5 a celkem 19 recenzí.

Hodnotím jako klient i jako spolupracovník. Kvalita klientského servisu co se týče relevance informací, příjemného chování a dostupnosti je nesrovnatelná s většinou společností na Českém trhu. Pojistná smlouva s minimem výluk, portál velice přehledný. Doporučuji.

David N.

Pojišťovna na mne působí velmi dobře, beru si od nich životní pojištění. Ve srovnáči pojistek ji zatím nenajdete. Operátorka byla velmi ochotná a na sjednání pojistky přišel ředitel pobočky ke mne domů. Vše mi vysvětlil, nic mi nenutil. ??

Josef K.

Na Facebook.com má firma 4,6 hvězdiček z 5 a celkem 19 recenzí.

Oceňuji jednoduchost vašich smluv a velmi rychlou komunikaci. Na nic jsme zbytečně nečekali a vše bylo uzavřeno bez zbytečných prodlev.

Adam L.

Byla jsem velmi spokojená jak s jednáním, tak rychlostí plnění. Váš portál je velice přehledný. Nemám co bych vytkla. Díky.

Rozárie M.

Na Facebook.com má firma 4,8 hvězdiček z 5 a celkem 10 recenzí.

Velmi dobrá komunikace s pojišťovnou. Poradí vám, doporučí co je nejvýhodnější a o vše se postarají. Jsem velice spokojený.

Vojteech P.

Skvěle mě s pojištěním seznámili, udělali porovnání i propočet kolik bych platila a nic mě neodrazovalo si to k nim nepřesunout. Skvělé jednání i ze strany jejich zaměstnanců!

Zuzana Z.

Často hledané dotazy

Co Simplea pojišťuje?

Pracovní neschopnost, invalidita, úmrtí, hypotéka a koronavirus.

Je možné sjednat pojištění Simplea online zdarma?

Ano, pojištění můžete sjednat do 20 minut online sami nebo za pomoci telefonické podpory.

Jak zruším pojištění Simplea a kolik to stojí?

Zrušení je jednoduché, uděláte to sami online kdykoliv. A pokud jste se Simplea déle než rok, ještě navíc dostanete dárek – na jeden měsíc zaplatí pojištění za vás. 

blank

Simplea pojištění nabízí životní pojištění čistě online a spadá do skupiny Partners Finacial Services. Podmínky pojištění jsou jednoduché a pojištění se uzavírá přes webovou aplikaci nebo skrz poradce společnosti Partners.

Výhody
 • Jednoduché pojištění na vše co je potřeba
 • Možnost úpravy pojištění online
 • Zrušení pojištění bez výpovědní lhůty kdykoliv
 • Velmi přehledná webová aplikace
 • Nízká cena
 • Přehledné výluky
 • Platí každému do 2 dnů
Nevýhody
 • Složitější a delší online formulář pro vyřízení
 • Nekryje bolestné
 • Nemají pobočky
 • Nemá investiční životní pojištění

TIP: Srovnávače pojištění recenze

post

11 vašich komentářů a zkušeností: Recenze Simplea pojišťovna – zkušenosti, diskuze a přihlášení

 1. Jsem klientem této pojišťovny. V poměru cena = krytí pro mě bylo vše vyhovující. Osobně musím ocenit jednoduchost jejich smluv.

 2. U této pojišťovny jsem zatím krátce. V porovnání s předchozím pojištěním cena x výkon mi tato pojišťovna nastavila daleko větší pojistné částky.

 3. Velmi pozitivně vnímám to, že v dnešním online světe si člověk zjistí spousty informací a tady ke všemu si může i uzavřít pojištění z pohodlí domova.

 4. Při podepsání smlouvy jsem věděl, co podepisuji a to oceňuji. Přehlednost a jednoduchost. Jako bonus vnímám jednání s pojišťovnou.

 5. Já jsem si zařídil pojištění u této pojišťovny, a to z důvodu vyhovujícímu finančnímu krytí. Neměl jsem výhrady, a to pro mě bylo důležité.

 6. Za sebe mohu říct doporučuji. Na pojišťovnu jsem dostal doporučení. Kvůli zaměstnání jsem potřeboval uzavřít životní pojistku. Pojištění jsem měl uzavřené rychle a bez starostí.

 7. Vzhledem k nešťastné události, která se mi v zaměstnání stala, jsem musel kontaktovat pojišťovnou a nahlásit svou pojistnou událost. Musím říct, že jsem velmi rád, že jsem si pojistku před lety uzavřel právě tady. S vyjednáním mé události nebyl žádný problém, vše proběhlo rychle a peníze jsem měl velmi rychle na účtu.

 8. Sám jsem zrušil životko u mé bývalé pojišťovny a přešel jsem právě sem. Nabídli mi tady větší krytí, které má pro mě akceptovatelnou cenu. Samozřejmě se tam zohledňuje více faktorů, takže každý člověk může mít jinou cenu, ale pro mě je to výhodné.

 9. Pojištění jsem si velmi rychle vypočítal a online sjednal během pár minut. Máte vše přehledné a dobře se mi ve všem orientovalo. S pojistkou a jejím nastavením jsem spokojený.

 10. Mě u této pojišťovny zaujala jednoduchost a srozumitelnost jejich produktů. Registrace a samotné uzavření pojistky pro mě bylo bezproblémové. V jednom případě jsem si nevěděl trochu rady, tak jsem oslovil zákaznický servis a tam mi podali veškeré informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *