SBS Trade: Kvalitní produkty a MLM zkušenosti

SBS Trade se zaměřuje na nepříliš častou sekci MLM sítě – prodej šperků. Klade velký důraz na kvalitu svých produktů a motivaci distributorů. Nabízí šperky vyrobené z drahých a ušlechtilých kovů, které jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi. Firma se zaměřuje na inovace a používá patentované technologie, které zajišťují jedinečný vzhled a dlouhou životnost jejich výrobků.

Na trhu působí už 12 let a rozhodně neprodává žádnou bižuterii. Naopak – její šperky jsou vždy vyrobeny s použitím drahých kovů a s vysokými standardy kvality.

SBS Trade výhody a nevýhody

A jak si její výrobky vedou v porovnání s jinými firmami, zabývajícím se obdobnou sférou služeb? Porovnejte si výhody a nevýhody šperků od SBS Trade.

Výhody

  • použití drahých kovů
  • neustála aktualizovaná nabídka
  • nápadité kolekce
  • možnost nákupu se slevou
  • vysoká kvalita
  • záruka 2 roky

Nevýhody

  • nedostupné v běžné obchodní síti
  • nutnost koupit přes distributora (nebo se zaregistrovat)
  • u některých výrobků vyšší ceny
  • limitované edice bývají v prodeji opravdu krátkou dobu

TIP: Flaro.cz recenze – varování ČOI. Co zákazníkům hrozí? Nenechte se napálit tak, jako mnoho jiných zákazníků

Produkty SBS Trade

SBS Trade nabízí šperky z postříbřených, pozlacených a pozlacených stříbrných kovů, ale také z nerezové oceli a titanu s léčivými magnety. Všechny výrobky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a splňují veškeré podmínky dle platných zákonů ČR (získáte na ně například dvouletou záruku apod.).

Šperky z nerezové oceli a titanu jsou doplněny léčivými magnety, což poskytuje jejich uživatelům nejen krásnou ozdobu, ale také úlevu od bolesti. Všechny výrobky jsou navrženy s ohledem na moderní design a jsou vhodné pro různé příležitosti.

Proč si vybrat šperky od SBS Trade

Mezi velké výhody patří především kvalita použitých výrobků. Ve hře jsou totiž unikátní technologie úpravy, které zajistí, že je pozlacení i postříbření opravdu trvanlivé.

Postříbřené šperky disponují technologií SILVERTOP. Díky tomu jsou ve své kategorii opravdu jedinečné svojí životností a vlastnostmi, které se podobají šperkům ze stříbra, ale za příznivější cenu.

TIP: Recenze Ozonee – vyplatí se nákup polské módy? Podívejte se na recenzi, která vám poradí, zda zde nakupovat nebo ne

Pozlacené šperky jsou pak chráněny technologií SUBAGE, která je plnohodnotnou náhradou výrobků z masivního zlata za zlomek jejich ceny. Pozlacené stříbrné šperky jsou ručně vyráběné a jejich zlaté pokovení vyniká ušlechtilostí a lehkostí.

Motivace distributorů aneb MLM SBS Trade

SBS Trade kladou velký důraz na motivaci svých distributorů. Nabízejí jim atraktivní podmínky pro spolupráci a podporují je v jejich prodejních aktivitách. Distributoři mají přístup k informacím o nových produktech a jsou pravidelně informováni o akcích a slevách. A jaké jsou jejich zkušenosti?

Já s firmou SBS Trade spolupracuji od února letošního roku. Ale na prodej moc nejsem a dávám přednost budování svého týmu lidiček. Ale i přesto příležitostně prodávám, ale nikoho neobíhám ani nic nevnucuji, spíš se jen příležitostně o špercích zmíním a pak ukáži nebo zapůjčím katalog. Šperky se líbí a jsou opravdu kvalitní, pokud se vyskytne nějaký problém, firma ho vyřeší ke spokojenosti zákazníka. Jednání s firmou je pružné a solidní. Co se práce týče, nebudu lhát, každý začátek je těžký. Chce to velkou trpělivost a odhodlání trávit touto prací opravdu denně kolem 2 hodin. Žádné peníze nejsou zadarmo a ani žádné rychlé bezpracné výdělky neexistují.“

Renka36, Odpovedi.cz

TIP: Nezávislá recenze Modivo – bezpečný nákup nebo riziko? Podívejte se na recenzi, která vám poradí, zda zde nakupovat nebo ne

SBS Trade – výhodný nákup nebo podvod?

SBS Trade je společnost, která nabízí kvalitní produkty s inovativními technologiemi a zároveň se snaží motivovat své distributory. Jejich šperky jsou vhodné pro různé příležitosti a splňují vysoké standardy kvality. Na našem trhu se pohybuje už 12 let a neustále přichází s inovacemi, záruka na šperky je pak dva roky. O podvod se tedy rozhodně nejedná.

Nejčastější dotazy

V jakém oboru působí firma SBS Trade?

SBS Trade je společnost, která působí na trhu již 12 let a zaměřuje se na výrobu a distribuci šperků. Firma klade velký důraz na kvalitu svých produktů a motivaci distributorů. SBS Trade je známá zejména díky svým unikátním patentovaným technologiím, které využívá při výrobě šperků.

V čem jsou šperky od SBS Trade unikátní?

Při výrobě postříbřených šperků využívá SBS Trade technologii SILVERTOP, která jim dodává vlastnosti šperků ze stříbra, ale při zachování příznivé ceny. Pozlacené šperky jsou chráněny technologií SUBAGE, která umožňuje vytvořit takřka plnohodnotnou náhradu výrobků z masivního zlata, a to za zlomek jejich ceny.

Jak působí léčivé magnety?

Magnetická pole vytvářená magnetem mohou interagovat s elektrickými náboji v těle a stimulovat nervové impulsy. Tím se zlepší cirkulace krve a tok kyslíku do tkání, což může pomoci při hojení zranění a bolestech.

Zdroj: https://www.sperky.guru/, https://sperkysbs.webnode.cz/, https://www.poradte.cz/spolecnost/3466-sperky-sbs-trade.html

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *