Trinity bank spořicí účet dobrý klient recenze a zkušenosti

✅ Maximální roční úrok5,68 % p.a.
✅ Poplatek za zřízení0 Kč
✅ Minimální počáteční vklad0 Kč
✅ Pásmové úročení500 00 Kč
✅ Interval připisování úrokůměsíčně
✅ Sjednání onlineANO
✅ Zřízení produktuzdarma
✅ Pásmové úročeníNE
Trinity bank spořicí účet základní informace

Trinity bank spořicí účet dobrý klient recenze

Trinity Bank nabízí zajímavý spořící účet bez dalších podmínek s názvem Dobrý klient. Jedná se o spořící účet s pásmovým úročením do 500 000 Kč bez dalších poplatků a podmínek. Spořicí účet Dobrý klient je možné spravovat online v internetovém bankovnictví.

Trinity bank recenze

Jedná se o ryze českou banku s českým kapitálem vlastněnou Radomírem Lapčíkem od roku 1996. TRINITY BANK a.s. byla založena jako Moravský Peněžní Ústav v roce 1996 jako spořitelní družstvo. Nicméně bankovní licenci získala Trinity Bank až v roce 2008. Banka má aktuálně 7 poboček ve všech větších městech a nemá žádnou síť bankomatů, protože nevydává ani platební karty.

TIP: Trinity bank recenze – zkušenosti, internetové bankovnictví přihlášení

Spořicí účet úroky a pásmové úročení

Výše vkladu v KčRoční úroková sazba
0-500 0005,68 %
nad 500 0004,08 %
Spořicí účet Trinity bank úroky

Spořicí účet poplatky

 • Vedení účtu: zdarma
 • Převod z účtu na účet v rámci banky: 0 Kč
 • Převod z účtu na účet v cizí banky: 0 Kč

Jak založit spořicí účet?

Do svého spořicího účtu je možné se přihlásit přes internetové bankovnictví na stránce ib.trinitybank.cz/prihlaseni. Mobilní aplikace aktuálně není dostupná. Stránka je velice jednoduchá a slouží k evidenci účtu a posílání plateb. Trinity bank nemá implementované okamžité platby.

TIP: Banky podporující okamžité platby

Nejčastější dotazy

Jsou mé vklady pojištěny?

Ano, vklady jsou pojištěny do výše 100 000 EUR.

Je možné založit spořicí účet online?

Ano, vyřízení spořicího účtu je možné online zdarma.

Jak jsou úročeny peníze?

Peníze jsou úročeny pásmovou sazbou. Do 500 000 Kč se jedná o úrok 5,68 %, nad tuto částku pak 4,08 %.

Jaké jsou podmínky získání úroku?

Spořicí účet nabízí výhodný úvěr bez podmínek a bez dalších poplatků.

Trinity bank zkušenosti

Na Firmy.cz má firma 2,9 hvězdiček z 5 a celkem 11 recenzí.

Dobrý úrok měli jen pro nové klienty. Sice na základě mnoha negativů stejný úrok dali všem, novým i starým klientům, ale i tak jiné banky jsou v objemu služeb mnohem dále. Mimochodem, nemožnost vystavit platební kartu k účtu vás řadí do počátku 90. let. To je vážně ubohé.

Dily VW

Šetřící účet mi založili online, ale běžný účet si prý musím založit pouze na pobočce a bankovní karty k běžnému účtu zatím nemají! Nevím proč je tedy tato banka na trhu, když není připravená na klienty.

Vladka

Na Google.com má firma 3,2 hvězdiček z 5 a celkem 57 recenzí.

Neuvěřitelná zkušenost. Na radu známého si chci založit spořící účet a nejraději osobně, tedy se objednám na pražskou pobočku. Přesně v určený čas se dostavím a začíná šaráda – úřednice mi sděluje, že „musím čekat“, neboť pan bankéř ještě něco má. Opáčím, že nemusím, ale ještě dávám šanci a čekám. Pan bankéř je následně celkem milý, vysvětluje, ale když se rozhodnu, říká, že účet založit nemůže. Vracím se tedy k úřednici, která se mnou pro jistotu už nekomunikuje a čekám a čekám a sleduji, jak berou na řadu další klienty.. v momentě, kdy zaslechnu, jak bankéř kousek ode mne úřednici vzrušeně vysvětluje, že opravdu účet založit nemůže a zároveň vidím, jak se jiná bankéřka za paravanem nerušeně cpe bagetou, ztrácím trpělivost a odcházím. Milá banko, vzala jsi mi hodinu drahocenného času a bylo to k … Trhni si nohou!

Michal N.

Mám založený spořící účet. Trinity se pravidelně držela na špici s určením, převáděla jsem peníze podle potřeby mezi Trinity a jinou bankou. Teď Trinity v žebříčku úročení klesá, takže jsem opět převedla ke konkurenci. Překvapil mě telefonát z Trinity, kde se mě milá asistentka bankéřky snažila v mém zájmu – lepší zvládnutí inflace – dostat na osobní schůzku do Prahy. Když jsem jí vysvětlila, že do Prahy kvůli schůzce jet nehodlám, ať mi pošlou nabídku mailem, tak to odmítla, že to nejde. Nechápu proč. Mám si brát dovolenou v práci a zabít celý den výletem do Prahy, aby mi pak nabídli třeba termínovaný vklad s fixací na rok, o který opravdu nestojím? Špatný přístup. Stejně špatný přístup byly původní podmínky akce Dobrý klient, kdy stávající zákazník neměl automaticky stejně úročení jako nový zákazník – to už naštěstí zrušili.

Jana H.

Jako spořící účet naprosto v pořádku 🙂 Vysoký úrok, který se automaticky zvedá a možnost převést si peníze kdykoliv na svůj účet, kam dorazí druhý den. Na ostatní transakce mám běžný účet u jiné banky. Za mě OK!

Jana

Výhody

 • vysoká úroková sazba
 • ryze Česká banka s českým kapitálem
 • stabilní instituce působící na trhu 25 let
 • možnost založení účtu online

Nevýhody

 • banka neposkytuje platební karty
 • pásmové úročení – nižší úrok pro vyšší částky
 • banka nemá mobilní aplikaci
 • málo poboček a žádné bankomaty

TIP: Nejvýhodnější spořicí účty

5/5 - (2)

Zkušenosti “Trinity bank spořicí účet dobrý klient recenze a zkušenosti

 1. Založil jsem si spořící účet. Online, rychle, bez problémů. Že banka neposkytuje PK jsem si zjistil ještě před otevřením účtu, takže mi to nevadí. Pro mne je to prostě banka k uložení peněz, od které nic jiného než vyšší úroky neočekávám (6,28% p.a.). Tak jak píše Jana, na transakce mám BÚ u jiné banky.
  Za mne zatím dost dobrý!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *