Tupperware zkušenosti a hodnocení produktů i MLM

V posledních letech snad každý z nás čím dál více řeší otázku zbytečného plýtvání jídlem. Ať už proto, že nechceme více zatěžovat naši planetu nebo z důvodu neustále se zvyšujících cen potravin. 

A právě nádobí Tupperware by nám mělo pomoci s efektivnějším uskladněním potravin, které by díky ne zrovna levným dózám měly vydržet mnohem déle čerstvé. Dnes si tedy společně probereme, co vše Tupperware nabízí, zda se skutečně vyplatí investice do jejich nádobí nebo jak fungují v rámci MLM (multi level marketingu).

Tupperware recenze a základní info o produktech

S výrobky Tupperware už se lidé po celém světě mají možnost setkávat déle než 60 let. Jedná se tak o velmi stabilní společnost, kterou si oblíbilo již několik generací. 

V nabídce Tupperware najdete zejména nádobí, které má zjednodušit vaření – od samotného skladování potravin až po jejich zpracování. Vybírat tak můžete například praktické nádoby do chladničky, spíže i trouby, nádobí vhodné do mikrovlnné trouby, na cesty nebo pomůcky a doplňky pro stolování.

Výhody

 • stabilní značka s dlouhou historií
 • rozsáhlá nabídka produktů
 • vysoce kvalitní produkty
 • na většinu produktů doživotní záruka
 • moderní design
 • možnost spolupráce v rámci MLM
 • zábavné Tupperware párty
 • při registraci do MLM start sada zdarma
 • dobrý dostupnost produktů

Nevýhody

 • poměrně vysoké ceny
 • nutná investice do MLM – min. nákup za 1 620 Kč
 • při prodeji značná konkurence – mnoho online i přímých prodejců

Mezi nejprodávanější produkty rozhodně patří právě pomůcky pro skladování potravin, jako jsou sady misek Hitparáda, Tupperware chlebník, nádoby Prima klima a Ultimo nebo Mix Fix či Maxi Fix

Výrobky jsou z velice kvalitního plastu, který vydrží opravdu dlouho, nenačichne skladovanými potravinami a většinu produktů je vhodná i do myčky.

Tupperware si za kvalitou svých výrobků opravdu stojí, což dokazuje také časově neomezená záruka na materiálové a výrobní vady. Pokud poškození sami nezaviníte nebo nevznikne běžným opotřebením, můžete produkt nebo jeho část kdykoliv bezplatně vyměnit přes vašeho Tupperware poradce – prodejce.

„Nikdo si nedovede představit, kolik výzkumů a detailů se skrývá za celým procesem vzniku těchto světoznámých výrobků. Naše kvalitní výrobky jsou vytvářeny tak, aby uspokojily potřeby nejrůznějších kultur a nejrůznějších životních stylů lidí na celém světě. Všechny výrobky jsou navrhovány a vyvíjeny tak, aby obohatily každodenní život a staly se jeho nezbytnou součástí. Po celou dobu procesu, který zahrnuje vypracování návrhu výrobku, jeho testování, výrobu, prodej a dodání našim zákazníkům, je zabezpečena špičková kvalita v každém kroku.

Výrobky Tupperware, které jsou prodávané v České a Slovenské republice, jsou vyráběné převážně ve dvou evropských továrnách – v Aalstu (Belgie) a v Tours (Francie).“

TIP: Recenze Eurona by Cerny – zkušenosti zákazníků

Tupperware produkty

Základními produkty Tupperware jsou samozřejmě produkty ke skladování a zpracování potravin. Obecně by se ale celý sortiment dal shrnout do 4 základních kategorií:

 • Skladování potravin – kulaté i hranaté misky a dózy různých velikostí, které slouží ke skladování potravin ve spíži, lednici i mrazáku. Nádoby jsou uzpůsobené pro jednotlivé typy potravin nebo fungují univerzálně. Patří sem ale také velmi populární chlebník a další praktické vybavení.
 • Pečení – kvásek snadno rozmícháte v Mix fixu či Maxi fixu, ke kynutí těsta poslouží mísa Ultimatum a k dalšímu tvoření máte celou řadu užitečných pomocníků od válečku až po vykrajovátka.
 • Kuchyňské náčiní – Tupperware nabízí rozsáhlou škálu náčiní k přípravě pokrmů, vybírat můžete kvalitní stěrky, naběračky, cedníky nebo vařečky, ale také škrabky, lisy na česnek i velmi odolné kuchyňské nůžky.
 • Vaření – kromě zmíněných kuchyňských pomocníků najdete v nabídce Tupperware také hrnce a pekáče nebo velmi oblíbené sety pro vaření v mikrovlnné troubě.
 • Stolování – Tupperware výrobky se kromě špičkové kvality pyšní také moderním designem, pořídit si tak můžete i praktické doplňky na váš stůl.
 • Na cesty – dózy na svačinu pro velké i malé, se kterými nehrozí žádná nepříjemná nehoda, nebo neméně kvalitní lahve na oblíbené nápoje.

Tupperware párty – jsou ještě v kurzu?

S Tupperware jste se možná setkali již dříve, kdy byly velmi populární Tupperware párty. Předváděcí akce probíhaly přímo u nás či našich známých a nádobí jste mohli zažít v akci třeba při pečení. 

A Tupperware párty nejsou minulostí. Přestože maličko upadly v zapomnění, prodejci stále nabízejí možnost sejít se s přáteli přímo u vás doma, kde vám předvedou, co vše firma nabízí a jak výrobky fungují. Hostitelům pak většinou náleží možnost vybrat si milý dáreček. 

Pro prodejce znamenají tyto předváděčky jistý zisk, pravdou ale je, že pokud s Tupperware nádobím nemáte zkušenosti, je dobré si nechat základní principy vysvětlit. Jen tak docílíte 100% výsledku – ať už jde o správné skladování potravin v Tupperware dózách nebo o práci s jejich dalšími produkty.

TIP: Recenze Finclub – zkušenosti a hodnocení zákazníků

Tupperware poradce – vyplatí se MLM?

Tupperware byste v běžných kamenných prodejnách hledali nejspíše marně. Společnost funguje na bázi MLM – tedy multi level či síťového marketingu. Své zboží tak nabízí a propaguje prostřednictvím Tupperware poradců či poradkyň.

Prodejcem Tupperware se samozřejmě můžete stát i vy. Podmínky nabízejí solidní a v rámci ostatních MLM možná až nadprůměrné. Nemusíte se bát, že by se jednalo o nebezpečné letadlo či pyramidu, která vás jen obere o čas a peníze.

Přestože máte s Tupperware výhodu prodeje skutečně kvalitních a léty prověřených produktů, ani tak není výdělek snadný, natož jistý. A neobejde se bez počáteční investice.

Nejprve bude nutné si sehnat aktivního prodejce, který vás do sítě Tupperware zaregistruje, druhým krokem je nákup Tupperware produktů za minimální cenu 1 620 Kč. Další investice do startovací sady vás ale nečeká – tu při registraci dostanete zdarma, její cenu si jednoduše odmakáte… „K zahájení práce poradkyně Vám postačí Prezentační sada, kterou obdržíte na Vašem distribučním centru a jejíž hodnota bude postupně splacena z provize z počátečních párty (objednávek).

S rozjezdem by vám měla pomáhat vaše distributorka, pod kterou jste se zaregistrovali. Proto je nutné si dobře vybrat aktivního prodejce, který je ostřílený a dá vám cenné rady nejen k produktům, ale také k prodeji samotnému. Stejně jako v každém jiném MLM bude totiž vašim cílem přesvědčit zákazníky ke koupi a získávání nových prodejců, ze kterých budete v budoucnu získávat provize.

Tupperware registrace

Pokud se chcete zaregistrovat jako Tupperware poradkyně, je ideální si najít nejbližšího aktivního distributora, který vám vše předvede a předá základní informace.

Registraci k Tupperware ale zvládnete také online na stránkách Tupperware.cz/cs/joinus#start, kde najdete důležité informace a po kliknutí na Připojte se k nám! můžete rovnou vyplnit registrační formulář.

Tupperware registrace poradce

TIP: Recenze Dedra – zkušenosti zákazníků

Tupperware zkušenosti a hodnocení zákazníků

Obecně jsou produkty Tupperware hodnoceny jako velice kvalitní, samozřejmě ale něco stojí. Proto mají pořád ještě spoustu odpůrců, kteří by za ně vysokou pořizovací cenu nedali a raději sáhnou po levnějších alternativách.

Stejně tak se názory liší také na samotný MLM – úspěšní prodejci celý systém chválí. Ti, co se neuchytili a zjistili, že přímý prodej není nic pro ně a konkurence je vysoká, nenechají na Tupperware nit suchou. Proto jsme pro vás vybrali několik recenzí, které shrnují většinu názorů v online diskuzích …

„Věci z tupperwaru mám a jsem strašně spokojená. Všechno ostatní letělo z domu.
Je to kvalita, ale za velké peníze. Já kupovala vždycky v akčních nabídkách nebo jsem dostala věci jako hostitelka. Jinak by to na mě bylo zbytečně drahé. Nádobí se musí ukázat a vysvětlit jak se s ním pracuje, jinak ho budeš špatně používat a nebude plnit svůj účel. Doporučuju kouknout se na mimibazar a oslovit někoho z tvých končin, jestli nedělá předváděčky.“

Uživatelka TerezkaBrno, emimino.cz

„Manželka byla před několika lety na prezentaci výrobků Tupperware. Naštěstí se nechala nalákat pouze na koupi válečku, plněného vodou a modré podložky, na kterou se bez posypání moukou údajně těsto nemělo lepit. Váleček slouží dodnes, ale na podložku se těsto lepilo a navíc se po několika použitích zdeformovala. Po reklamaci nám podložku vyměnili za červenou, která se sice nedeformuje, ale posypávat se musí stále.“
Uživatel Honza39, labuznik.cz

„Tak já Vám dávám za pravdu! Tyto výrobky jsou sice kvalitní no ale fakt platíme firmě za její jméno a ne za tu kvalitu. Tak kvalitní výrobky mají i v Teskomatu a jinde koupili jsme si krabici na sýr(proti plesnivění)ale plíseň na sýru je stejnak! Zrovna tak od nich máme Chlebník a chleba v něm také plesniví,takže na jejich vychvalování již nedám,je to pěkné tahání peněz a divím se ,že ženy to kupují i za ty ceny(manželé ty ceny asi ani neznají ,jinak by se jim protáčely oči!!!)“
Pivin, e15.cz

Často kladené dotazy

Co je Tupperware?

Tupperware je společnost, která se zabývá výrobou a distribucí zejména plastového nádobí vysoké kvality. Jedná se o nadnárodní značku z USA, která funguje již více než 60 let. Na jejím vzniku má zásluhu chemik Earl Tupper, který se snažil vyvinout odolné nádobí. To se dostalo do rukou Brownie Wise, která produkty představila světu.

Kde mohu koupit produkty Tupperware?

Nejčastěji se k produktům Tupperware dostanete díky předváděcí akci. Pokud ale v okolí neznáte žádnou z prodejkyň – Tupperware poradkyň či koordinátorek, můžete produkty běžně koupit i na internetu. A spousta prodejců je zde nabízí za nižší ceny, než jsou v katalogu.

Je Tupperware pyramida nebo letadlo?

V online diskuzích se často opakuje otázka, zda se nejedná o nechvalně známé letadlo či pyramidu. Tupperware ale funguje na principu MLM – multi level či síťového marketingu, který je založen na prodeji produktů a budování sítě dalších prodejců. Nemusíte mít tedy obavy, že byste naletěli na podvod.

Můžu prodejem Tupperware vydělat?

Prodejcem či prodejkyní Tupperware se můžete stát velmi snadno. Počáteční investice není příliš vysoká a měla by se vám vrátit už po pár prvních prodejích. Stejně jako u většiny MLM ale platí, že konkurence nezahálí a zákazníky budete muset oslovit a zpracovat k nákupu sami.

Shrneme-li všechny poznatky, které jsme o Tupperware nabyli, jedná se o stabilní společnost, která nabízí skutečně kvalitní nádobí. Otázkou ale je, zda kvalita opravdu odpovídá poměrně vysokým cenám a nesehnali byste obdobné produkty levněji. Co se týče MLM, podmínky nabízejí slušné, konkurence je ale poměrně vysoká a zboží často seženete online za mnohem nižší ceny než jsou ty doporučené.

Zdroje: https://www.tupperware.cz, https://www.tupperware.cz/cs/joinus#start_now, https://tessapp.tupperware.eu/public, https://www.emimino.cz/diskuse/zkusenosti-s-tupperware-37970/, https://www.labuznik.cz/diskuse/podelte-se-prosim-o-vase-zkusenosti-s-tupperware-18935/ a https://zeny.e15.cz/diskuze/dotaz/35/2

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *