Fotovoltaika Innogy recenze – zkušenosti a diskuze

Fotovoltaika dotace 2022

Innogy je stabilní energetická společnost zajišťující dodávky elektřiny a plynu. Innogy se zabývá také návrhem a realizací fotovoltaických elektráren na klíč. Servisní technik podle požadavků domácnosti a dispozice domu navrhne FVE na míru vašemu domu. Naproti balíčkovým řešením od ČEZ nebo eON tak nemáte na výběr pouze z 3 předpřipravených balíčkových řešení.

Díky tomu že se v roce 2021 Innogy předzásobila, mají skladem komponenty na instalaci fotovoltaiky pro celý rok 2022.

Díky silnému finančnímu zázemí skupiny innogy jsme se také dokázali s předstihem předzásobit a máme materiál potřebný k instalaci fotovoltaiky zajištěný na celý letošní rok. V současné době objednáváme komponenty už i na rok 2023, abychom pro své zákazníky měli vše potřebné k dispozici

Petr Kalčev, produktový manažer fotovoltaiky ve společnosti innogy.

Moderní platforma vám umožní online nakonfigurovat vaší fotovoltaiku, kterou posléze přijde zkontrolovat a finalizovat technik přímo na vaši stavbu. Většina elektráren má 15 panelů a celkovém výkonu 6,75 kWp a cena po odečtení dotace vychází na 277 000 Kč.

TIP: Fotovoltaické elektrárny na klíč

Fotovoltaika na klíč innogy

Aktuální cena plynu Innogy 2022
zdroj: innogy
  • Záruka 25 let na panely
  • Kompletní návrh i realizace
  • Vyřízení dotace až 225 000 Kč za vás

Fotovoltaika innogy zkušenosti

Na sociálních sítích se objevují zkušenosti s fotovoltaickou elektrárnou jen zřídka, jinde nejsou k nalezení vůbec. Díky malému počtu instalací postupně zkušenosti přibývají, ale mají bohužel spíše negativní sentiment.

Pridam se s innogy, objednana u nich ftv na jare 2021, smlouva podzim 2021, zaplaceno 250 tis a od te doby cekam na realizaci, nejprve mrtvy brouk, po neustalych urgencich se jim udajne ztratily panely, ty se dvou tydnech nasly ale ztratily se haky, ted jiz mesic nekomunikuje nikdo, neodpovidaji na emaily, neberou mobil, zakaznicke lince to je velmi lito ale nemuze nic udelat…

Alzbeta N. facebook.com

Velmi špatné zkušenosti. Dal jsem si od nich zhotovit fotovoltaiku a stal jsem se rukojmím. Hledám si nového dodavatele. Dělají si ze zákazníků pouze legraci. Chovají se přesně, jako v reklamě os E-onu,pod názvem Běžný dodavatel. Kdyby chtěl někdo fotovoltaiku od Innogy, můžu poreferovat. Jedním slovem hnus.

Jirka energu.cz/innogy-zkusenosti-recenze-a-diskuze/

Často kladené dotazy

Jako záruku poskytuje innogy na FVE panely

Záruka 25 let na panely.

Poskytuje innogy návrh FVE elektrárny na míru?

Ano, innogy se neomezuje na balíčkové řešení ale navrhuje elektrárny vždy na míru danému domu.

Tip: Recenze ČEZ fotovoltaika na klíč – zkušenosti, cena a diskuze

3.7/5 - (3)

3 vašich komentářů a zkušeností: Fotovoltaika Innogy recenze – zkušenosti a diskuze

  1. Vyhýbejte se této společnosti na sto honů!! Lžou o výhodách, a přitom jsou mnohem dražší než jiné, na rozdíl od Innogy osvědčené a dobře hodnocené společnosti. Těžce jsem na ně doplatil už jako na dodavatele elektřiny, i jednání s nimi bylo otřesné. A teď zase nabízí fotovoltaiku za „ohromně výhodnou“ cenu, neboť polovina panelů je prý zdarma. Ale ve skutečnosti je jejich cena málem dvakrát vyšší, než za jakou fotovoltaiku o obdobném výkonu nabízejí jiné, seriózní společnosti (CEZ, Voltair,Eon …) Nevěřte těm dacanům a srovnejte si ceny a podmínky úctyhodných společností nabízejících fotovoltaiku s těmi jejich.

  2. Čtu recenze a potvrzují, že po zhotovení se vyhýbají zodpovědnosti, dle pochybné Sml. Jednoznačně vedené jako jednostranná, kdy skutečně nedodržují pro klienty zcela vše co preferují na webu za služby běžné a neumí ani dotace solidně vyřídit, stejně i vůbec komunikovat. Jinak pochvala- rychle a dobře instalace proběhla, škodí si, dotační návaznosti se ještě musí naučit tím získat dobré reference.

  3. Dle informace nezaručí Innogy odkup přetoků v létě,což bych jako zákazník u prodejce energie předpokládal a ve smlouvě uvítal.Škoda,že toto velmi důležité pro zákazníky neposkytují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *