Funcredit půjčka recenze – kolik a na jak dlouho půjčí?

Poskytovatelů a zprostředkovatelů rychlých nebankovních půjček je na internetu nepočítaně. Každý nabízí nejnižší poplatky i nejrychlejší vyřízení. Jak je na tom ale půjčka Funcredit? Skutečně své peníze dostanete a nebo budete na půjčku čekat zbytečně?

Co je Funcredit? 

Funcredit je zprostředkovatel rychlých nebankovních půjček pro české občany. Jejich nabídku najdete na webu Funcredit.cz a provozovatelem agregátoru půjček je pražská společnost Bezvafinance s.r.o., která sídlí na adrese Vinohradská 2828/151, Praha 3 – Žižkov.

Jak funguje Funcredit?

Na stránkách Funcredit.cz najdete na první pohled klasickou rychlou nebankovní půjčku. Z části je to pravda, web a provozující společnost ale fungují pouze jako zprostředkovatelé půjčky. Nejedná se o poskytovatele úvěrů, ale o mezičlánek, který vaši žádost předá vybraným nebankovním společnostem.

Co má společného Funcredit a Hyperpůjčka?

Provozovatelem obou webů je společnost Bezvafinance s.r.o. a fungují na stejném principu – tedy jako agregátor půjček. Liší se pouze ve výši nabízených půjček a v nabídce jejich poskytovatelů. 

Náš tip: Recenze nebankovní Hyperpůjčky – vyplatí se?

Kolik si můžu na Funcredit půjčit?

Stejně jako většina rychlých nebankovních půjček, je i Funcredit půjčka limitovaná poměrně nízko. Půjčit si můžete maximálně 12 000 Kč, minimální výše půjčky je 500 Kč. Na horní hranici ale většinou bez problémů dosáhnou i noví zákazníci.  

Na jak dlouho je půjčka?

Půjčku byste samozřejmě měli splatit co nejdříve, u krátkodobých nebankovních půjček poplatky rychle narůstají a RPSN bývá velmi vysoké. 

Běžně si tak půjčíte na 30 dní s možností dalšího prodloužení – přesnější podmínky se odvíjí od poskytovatele, který právě vám na základě žádosti Funcredit půjčku nabídne. 

Mohlo by vás zajímat: Půjčka od A do Z: Jaké parametry si hlídat opravdu pozorně

Na co si můžu s Funcredit půjčit?

Funcredit nabízí bezúčelové nebankovní půjčky, nemusíte tedy nikomu prokazovat, zda jste si za půjčené peníze skutečně koupili novou pračku nebo se jednalo o příspěvek na rodinnou dovolenou. Poskytovatele se na případný účel půjčky někdy ptají jen z čistě statistických důvodů.

Jak získat půjčku Funcredit?

Žádost o půjčku prostřednictvím agregátoru Funcredit je velmi snadná a rychlá. Stačí navštívit web Funcredit.cz a kliknout na modré políčko Chci si půjčit

Dostanete se níže k nezávazné žádosti – tedy online formuláři, který bude nutné vyplnit. Uvedete tedy své pravdivé údaje od jména a příjmení až po telefonní číslo, na které vás budou poskytovatelé půjček následně kontaktovat

Čtěte také: Tetička půjčka – hodnocení a recenze

Pro koho je určená Funcredit půjčka?

Jednotliví poskytovatelé rychlých půjček mohou mít podmínky různé, vždy ale platí pár základních pravidel. Minimální věková hranice pro získání rychlé půjčky je samozřejmě 18 let, půjčky jsou také většinou vhodné pouze pro české občany

Abyste mohli půjčku získat, bude také nutné mít prokazatelný pravidelný příjem v dostatečné výši, který můžete doložit například pomocí výpisu z účtu. Jelikož se většinou jedná o bezhotovostní půjčky, bude také nutné mít aktivní bankovní účet na své jméno, na který vám budou peníze odeslány. 

Bankovní účet by měl být v některé z českých bank, často se také setkáte s tím, že budete svou identitu ověřovat platební kartou k účtu. Samozřejmostí ke schválení žádosti jsou pak také platné doklady totožnosti.

Je půjčka Funcredit vhodná, když mám záznam v registru?

Ne každý záznam v registru musí znamenat, že vám žádost bude zamítnuta. Jednotliví poskytovatelé většinou k menším prohřeškům přistupují individuálně. Překážkou pak ale bývá větší zadlužení nebo exekuce, se kterými vám půjčí opravdu málokdo.

Máte také zkušenosti se zprostředkovatelem půjček Funcredit? Podělte se o ně s našimi čtenáři v komentářích níže …

Zdroj: https://www.funcredit.cz/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *