Jak funguje Multisport karta – praktické tipy a návody

V dnešním rychlém světě, kde je práce často v centru pozornosti, může být problém najít si čas na odpočinek a fyzickou aktivitu. Protože si mnoho forem uvědomuje důležitost pohody zaměstnanců, vznikla karta MultiSport.

Jde o velmi zajímavé a univerzální řešení, které podporuje jednotlivce v tom, aby upřednostňovali ve svém volném čase pohyb a celkové zdraví. Tento zaměstnanecký benefit nejen podporuje zdravější životní styl, ale také podporuje větší motivaci a angažovanost zaměstnanců.

Podstata karty MultiSport

Karta MultiSport je volnočasový zaměstnanecký benefit, jehož cílem je poskytnout svým držitelům možnost využít každý den jeden volný nebo zlevněný vstup do sítě partnerských rekreačních a tělovýchovných zařízení po celé České republice. Tato inovativní karta umožňuje svým uživatelům poznávat rozmanitou škálu aktivit zaměřených na zlepšení jejich fyzické pohody a relaxaci. Výhody navíc přesahují rámec těchto každodenních návštěv.

TIP: Recenze Vinted – vyplatí se zde kupovat oblečení? Jaké jsou jeho výhody a nevýhody a proč s (ne)vyplatí nakupovat právě přes něj

Prozkoumání výhod

Kromě každodenního vstupu do partnerských zařízení nabízí karta MultiSport další výhody, které umocňují její atraktivitu. Držitelé karet mají nárok na využívání sdílených jízdních kol dvakrát denně, pokaždé až na 60 minut, což představuje pohodlný a ekologický způsob dopravy. Aby uživatelé zůstali informováni o své fitness cestě, karta zahrnuje i přístup k zařízení InBody, které jim umožňuje jednou za šest měsíců sledovat své pokroky a měření.

Za hranicemi

Půvab karty MultiSport nezná hranic. Lze ji využívat nejen po celé České republice, ale její výhody se rozšiřují i na Slovensko. Tato přeshraniční kompatibilita přináší další úroveň pohodlí pro ty, kteří mezi těmito dvěma zeměmi často cestují.

Strategický přístup pro zaměstnavatele

Pro zaměstnavatele představuje karta MultiSport dlouhodobé řešení, jak motivovat své zaměstnance k pravidelné fyzické aktivitě a relaxaci. Základem tohoto přístupu je samotná karta MultiSport. Tím, že zaměstnavatelé nabízejí svým zaměstnancům možnost každodenního odpočinku v oblasti wellness, dávají najevo svůj závazek k holistickému pracovnímu prostředí.

TIP: Nezávislá recenze Botovo – zkušenosti zákazníků. Nahlédněte oblíbenému e-shopu takříkajíc pod pokličku

Bohatství wellness příležitostí

Karta MultiSport není jen o přístupu do posilovny; nabízí komplexní škálu vzdělávacích, zdravotně preventivních, zábavných a pečujících seminářů a akcí. Karta se tak stává branou k obohacenému životnímu stylu, který přesahuje rámec fyzického cvičení a podporuje smysl pro osobní růst a rozvoj.

Jak MultiSport kartu používat?

Aktivace karty MultiSport je jednoduchá. Karta se stává aktivní v den platnosti vytištěný na její zadní straně. K využití výhod stačí, aby držitelé karty předložili tento odklad spolu s průkazem totožnosti u vstupu do vybraného sportovního nebo wellness zařízení.

K čemu slouží Multisport karta?

Multisport karta je benefitem poskytovaným zaměstnavateli svým zaměstnancům pro podporu jejich fyzické aktivity a zdraví. Tato karta umožňuje zaměstnancům přístup k různým sportovním a relaxačním zařízením, jako jsou posilovny, bazény, sauny, lekce skupinových sportů a další.

TIP: Jak sledovat US Open? Živé přenosy v TV, online live streamy, zdarma. Stačí jen navštívit ty správné stránky

Jak dlouho platí Multisport karta?

Platnost a podrobnosti využití Multisport karty mohou být různé v závislosti na konkrétních podmínkách, které daný zaměstnavatel nastavil ve spolupráci s poskytovatelem karty. Mohou existovat omezení týkající se frekvence návštěv, typů sportů či zařízení, která lze využít, a dalších podrobností.

Karta MultiSport není jen kusem plastu – naopak. Jde o nástroj pro vytvoření vyváženějšího, aktivnějšího a plnohodnotnějšího života. Využitím tohoto zaměstnaneckého benefitu se mohou jednotlivci vydat na cestu, na níž znovu objeví význam volného času, pohybu a péče o sebe. Dopad karty však přesahuje rámec osobní pohody, obohacuje pracoviště a podporuje kulturu wellness. A to je rozhodně dobře.

Zdroj: https://komparito.cz/blog/multisport-karta/, https://www.vimvic.cz/clanek/multisport-karta-ktere-firmy-nabizi-tento-benefit, https://www.navic.cz/jak-ziskat-multisport-kartu-a-co-nabizi-www-multisport-cz/, https://forbes.cz/jedna-karta-vladne-vsem-fitkum-zakulisi-fenomenu-multisportka/, https://multisport.cz/na-co-se-nas-casto-ptate/

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *