Jak sledovat US Open? Živé přenosy v TV, online live streamy, zdarma

Tvrdé venkovní kurty v New Yorku už pomalu očekávají první zápasy 142. ročníku US Open 2022. Chcete si užít čtvrtý grandslamový turnaj živě v TV nebo prostřednictvím online streamů? Poradíme vám, jak na to, kde si za sledování zaplatíte a kde si naopak své favority užijete zdarma.

Termín US Open 2022

Čtvrtý a závěrečný grandslamový turnaj roku se již tradičně uskuteční na přelomu srpna a září, přesněji se na něj můžete těšit od 29. srpna do 11. září. Na účastníky čekají tvrdé venkovní kurty newyorského národního tenisového centra USTA Billie Jean King.

Jak sledovat US Open živě zdarma?

Každý z nás by si samozřejmě přál zažít atmosféru US Open naživo. Jelikož jen samotný lístek stojí okolo 60 $ (cca 1 440 Kč) a nejdražší se šplhají až k 4300 $ (více než 100 000 Kč) za kus, cesta do New Yorku taky není levná záležitost a o ubytování ani nemluvíme, bude jednodušší si poslední grandslamový turnaj vychutnat z pohodlí domova. A možností je hned několik …

US Open živě na Eurosportu zdarma

Máte v rámci své televizní nabídky také program Eurosport? Pak máte vyhráno. Právě Eurosport stejně jako předchozí sezóny zprostředkuje svým divákům přímé přenosy US Open, ale také celou řadu souvisejících pořadů, rozhovorů nebo záznamů nejlepších okamžiků. 

Kanály Eurosport najdete v nabídce:

Naopak na Skylinku si už od roku 2020 na kanály Eurosport musíte nechat zajít chuť. 

US Open streamy Eurosport Player

Pokud si nechcete kvůli US Open platit celý sportovní balíček některého z poskytovatelů, máte možnost si US Open na Eurosportu užít za pár korun. Eurosport online player spustíte na chytrém zařízení, smart TV, notebooku či PC nebo tabletu. 

Předplatné vás vyjde na cca 150 Kč měsíčně a při platbě na celý rok je cena ještě výhodnější.  

US Open na O2 TV Tenis

Pokud využíváte služby O2 TV, možná jste si stačili všimnout, že už nějaký ten pátek funguje i jejich vlastní sportovní kanál s názvem O2 TV Tenis. A najdete zde samozřejmě i zápasy US Open 2022. 

US Open 2022 live streamy u sázkových kanceláří

Pokud patříte mezi hravé tipy, možná vás zaujme nabídka sázkových kanceláří, které vám nabízejí nejen možnost vsadit si na svou tenisovou hvězdu, ale také živé streamy US Open, ke kterým se dostanete (téměř) zdarma. 

Živý přenos US Open 2022 na TV Tipsport

Tipsport jako každý rok nabízí live streamy z US Open ve špičkové kvalitě, a to dokonce zdarma!

Stačí se zaregistrovat a ihned máte k dispozici veškeré sportovní streamy na 7 dní zdarma. Po uplynutí tohoto týdne stačí měsíčně vsadit 30 Kč a opět můžete online přenosy sledovat dalších 30 dní

Může to být ale ještě výhodnější. Při registraci totiž dostanete vstupní bonus 150 Kč, který si můžete na tyto sázky rozložit a sledovat tak nejen tenisové turnaje zdarma po dobu 5 měsíců. A pokud se sázka vydaří a vyhrajete, může být doba sledování ještě delší.

Jak sledovat US Open zdarma na Chance TV?

Princip Chance TV funguje velmi obdobně jako u TV Tipsport. Jen vstupní bonus rozložitelný do sázek pro aktivaci live streamů je ještě vyšší, a to 200 Kč

Turnaj US Open živě na Fortuně

Ani Fortuna se od své konkurence příliš neodlišuje. Výhodu má pro fanoušky, kteří si chtějí vychutnat více sázení, při dobití minimální částky máte totiž možnost získat bonus ve výši 900 Kč.

US Open živě na ČT Sport

Zda ČT Sport zařadí do svého programu zápasy US Open 2022 je zatím záhadou, na vybrané záznamy a videa se ale určitě těšit můžeme. 

US Open je poslední z letošního Grand Slamu. Příští rok se můžete těšit opět na Australian Open, French Open, Wimbledon.

Pokud jste fanoušci rychlých sportů, pak si nenechte ujít přenosy formulí a vysílání MotoGP.

Zdroje: https://www.eurosport.com/tennis/us-open/ a https://7sport.cz/tenis/us-open-live/ 

post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *