Jak sledovat F1 živě?

Zdroj: Pixabay

Máme pro vás aktuální návod, jak v roce 2022 sledovat formule 1 online, zdarma a živě.

Jak sledovat F1 živě v televizi?

Asi nejjednodušším způsobem, jak sledovat F1, je přímo ve vaší televizi. Stačí si naladit jeden ze sportovních kanálů Sport 1 nebo Sport 2, který je dostupný u celé řady běžných poskytovatelů, jako jsou Skylink nebo T-Mobile. Většinou ale musíte doplatit nadstandardní sportovní balíčky kanálů.

Na Sport 1 najdete především tréninky a kvalifikační jízdy, na Sport 2 pak můžeme sledovat samotné závody, kterým předcházejí televizní studia s odbornou analýzou.

Jak sledovat stream F1 – živě online

Pokud si chcete užít online přenosy VC Formule1, máte k dispozici hned několik možností, většinou však placených. Mezi nejpopulárnější live streamy F1 v roce 2022 patří zejména …

F1 streamy na českých sázkových serverech

Chcete sledovat VC F1 (téměř) zdarma? Vyzkoušejte jejich živé přenosy u největších českých sázkových kanceláří, mezi které patří například Fortuna, TipSport nebo Chance. Navíc si zde na jednotlivé závody můžete rovnou vsadit.

F1 live stream na Youtube

Bude vás to stát cca 40 dolarů (cca 900 Kč) měsíčně, můžete se ale těšit na Velké ceny F1 v top kvalitě díky kanálům ESPN a ESPN 2. Youtube TV navíc nabízí za tento poplatek celou řadu dalších prémiových pořadů nejen ze světa sportu, může se tak stát oblíbenou platformou pro celou rodinu.

F1 live stream na Amazon Prime

Dříve jste si mohli závody užít přímo na F1 TV, která však majitelům nepřinášela adekvátní zisky. O své zápasy ale nepřijdete, po dohodě s Amazonem byla přesunuta pod Amazon Prime ve stejně špičkové HD kvalitě. Měsíční členství si můžete pořídit již od cca 15 dolarů (cca 350 Kč) a navíc máte možnost službu využít na prvních 30 dní zdarma.

F1 live stream Hulu

Pokud si chcete přehrát live streamy stanic ESPN a ESPN 2, máte kromě Youtube možnost si je přehrát také na Hulu. První měsíc máte zdarma, dále budete platit jen okolo 6 dolarů měsíčně, čímž se Hulu řadí mezi nejlevnější možnosti sledování F1 streamů.

F1 streamy zdarma

Existuje také spousta serverů, na kterých můžete VC Fromule 1 sledovat zdarma. Řadí se k nim například ŽivéPřenosy.cz, které shromažďují více možností nebo Livesport.cz. I zde se ale můžete setkat s placeným vysíláním nebo vám bude závod rušit nemalé množství reklam.

Jak sledovat F1 živě na mobilu?

Ideálně přes některou z aplikací placených služeb, které jsme zmínili výše. Skvěle se osvědčil právě Youtube TV nebo Amazon Prime. Top řešením je ovšem stále přímo aplikace F1, na které najdete nejen přímé přenosy, ale také záznamy, aktuální výsledky, statistiky a analýzy nebo odborné komentáře a rozbory závodů. Snadno ji stáhnete pro Android i iOs.

Mezi další populární mobilní aplikace pro streamy F1 pak patří také BBC Sports, Fubo TV nebo Sky Sports.

Formule1 výsledky online

Budete během závodů VC Formule1 v práci a nemůžete si je užít živě? Sledujte živě alespoň aktuální dění a výsledky. Nejoblíbenější platformou je v tomto ohledu určitě Livesport.cz, na které můžete sledovat i aktuální pořadí jednotlivých pilotů nebo celých týmů.

Stejně tak ale online výsledky F1 najdete také například na:

  • f1sport.auto.cz
  • formule.cz
  • 7sport.cz

… nebo na celé řadě dalších webů zaměřených na motosport či sport obecně. Ať už českých nebo zahraničních.

Zdroje: https://7sport.cz/formule-1/kde-sledovat-f1-zive-online/ a https://www.livesport.cz/ 

5/5 - (2)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.