Nezávislá recenze 3BULLUS – skutečně pomáhá?

V posledních letech se v lékárnách i online prodeji objevuje čím dál více zázračných přípravků a doplňků stravy, které slibují zaručené a rychlé účinky. Jak je to s kapslemi 3BULLUS? Opravdu pomohou nebo jen zbytečně vyhodíte peníze? 

Co je 3BULLUS?

Jedná se o doplněk stravy určený pro muže, který na základě obsahu rostlinných extraktů a zinku příznivě působí na pohlavní ústrojí a hormonální aktivitu

Kde kupit 3BULLUS?

3BULLUS spadá přímo pod značku Dr.Max, přípravek tak seženete v každé z jejich poboček, objednat si jej můžete také z e-shopu drmax.cz. Jedná se o doplněk stravy, který není vázán lékařským předpisem. 

K čemu slouží 3BULLUS?

Díky svému složení slibuje 3BULLUS pomoc hned v několika pánských oblastech…

  • podporuje prostatu a močové cesty
  • přispívá k dobrému sexuálnímu zdraví a potenci
  • podpoří vaši sílu a odolnost pro maximální výkony

Vše stojí na dostatečné produkci testosteronu. Hladina tohoto hormonu totiž s příchodem 30. roku začíná přirozeně klesat, což může negativně ovlivňovat zmíněné oblasti zdraví. 

Náš tip: Nezávislá recenze Uniprosta – pomůže na prostatu?

Pro koho je 3BULLUS určen?

Jak už jsme naznačili, jsou kapsle 3BULLUS výhradně pánskou záležitostí a jsou vhodné pro muže od 18 let. Můžete jej brát jako prevenci a posílení, 3BULLUS ale může být řešením řady nepříjemných problémů, o kterých jsme psali výše. 

Co obsahuje 3BULLUS

Hlavní složkou, jak už možná některým napověděl samotný název, je kotvičník zemní – latinsky Tribulus terrestris. Kotvičník příznivě působí na hladinu pohlavních hormonů a na funkci reprodukčního systému

Kotvičník je v 3BULLUSu doplněn o další přírodní složky:

Slivoň africká (Pygeum africanum) … oblíbený rostlinný extrakt účinně pečuje o prostatu a močové cesty a podporuje jejich normální funkci. 

Damiána pravá (Turnera di­usa) … rostlina, která pochází z Mexika a střední Ameriky, přispívá k sexuálnímu zdraví a dokáže pomoci s odbouráváním stresu a napětí. 

Řeřicha peruánská (Lepidium meyenii) … patří mezi superpotravina a má příznivý vliv na psychickou a fyzickou kondici. Můžete ji znát také pod názvem maca či peruánský ženšen a pochází z náhorních plošin jihoamerických And. 

Ženšen pravý (Panax ginseng) … ceněná rostlinna asijského původu podporuje výkon, vitalitu a bdělost. Pomáhá zvýšit celkovou odolnost organismu proti únavě a příznivě působí také na sexuální zdraví. 

Zinek … kromě jiného je zinek důležitý k udržení plodnosti a dobré kondice reprodukčního ústrojí, pomáhá v krvi udržovat dostatek testosteronu a zároveň chrání buňky před oxidativním stresem. 

Náš tip: Pozor na nebezpečný Tonerin a podvod s léky!

Kompletní složení kapslí 3BULLUS

Mnoho přípravků uvádí ve svém složení účinné látky, po podrobném zkoumání ale zjistíte, že jejich obsah je téměř zanedbatelný. Proto pro vás máme kompletní složení přípravku 3BULLUS …

3BULLUS obsahuje extrakt z plodů kotvičníku zemního (18:1) (obsahuje 45 % saponinů) 300 mg, extrakt z kůry slivoně africké (8:1) (obsahuje 13 % fytosterolů) 100 mg, extrakt z listů damiány pravé (4:1) 50 mg, extrakt z kořene řeřichy peruánské (10:1) 50 mg, extrakt z kořene ženšenu pravého (3:1) (obsahuje 5 % ginsenosidů) 20 mg, zinek 5 mg (50 % referenční hodnoty příjmu) v jedné kapsli.

Extrakt z plodů kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) (obsahuje 45 % saponinů), kapsle [zahušťovadlo (hydroxypropylmethylcelulóza), stabilizátor (karagenan), barvivo (oxid titaničitý), přírodní barvivo (barvivo z červené rýže)], plnidlo (fosforečnany vápenaté), extrakt z kůry slivoně africké (Pygeum africanum) (obsahuje 13 % fytosterolů), extrakt z listů damiány pravé (Turnera diffusa), extrakt z kořene řeřichy peruánské (Lepidium meyenii), extrakt z kořene ženšenu pravého (Panax ginseng) (obsahuje 5 % ginsenosidu), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), oxid zinečnatý, protispékavá látka (oxid křemičitý), stabilizátor (sodná sůl  karboxymethylcelulózy).

3BULLUS užívání

Užívání 3BULLUSu je velmi snadné, stačí si vzít jednu kapsli denně a zapít ji dostatečným množstvím tekutin. Přípravek má velmi vyvážené složení, proto můžete 3BULLUS užívat kdykoliv během dne a brát jej můžete dlouhodobě

3BULLUS cena

Jelikož se jedná přímo o produkt spadající pod značku Dr.Max, seženete jej až na možné výjimky pouze v jejich sítí lékáren a nemáte tak moc možností, jak na přípravku ušetřit. 

  • Balení 90 kapslí seženete na webu drmax.cz za cenu 569 Kč s DPH. V kamenných lékárnách se může cena mírně lišit. 
  • Denní dávka (1 kapsle) tak vychází na cca 6 Kč a balení vydrží zhruba na dobu 3 měsíců.

3BULLUS bývá také občas v akcích nebo slevách pro majitele karty výhod Dr.Max. 

Náš tip: Zkušenosti s Tramalem – pozor na závislost!

Shrnutí závěrem …

3BULLUS je skutečně přípravek, který by měl mužům pomoci. Je ale potřeba si uvědomit, že se nejedná o přípravek s léčivými vlastnostmi, ale o doplněk stravy, u kterého nejsou účinky doložitelné. 

Na někoho tak může 3BULLUS účinkovat skvěle a skutečně podpoří hladinu testosteronu a s ní spojené funkce, pro jiné může být účinek téměř nepostřehnutelný. Jednoznačně se ale nejedná o nic, co by vám uškodilo a vašemu zdraví může pravidelné užívání jen pomoci. 

Cena je vůči konkurenčním přípravkům výhodná či srovnatelná a s náklady 6 Kč denně 3BULLUS určitě stojí alespoň za zkoušku

Co je 3BULLUS?

Jedná se o doplněk stravy určený pro muže, který na základě obsahu rostlinných extraktů a zinku příznivě působí na pohlavní ústrojí a hormonální aktivitu. 

Kde kupit 3BULLUS?

3BULLUS spadá přímo pod značku Dr.Max, přípravek tak seženete v každé z jejich poboček, objednat si jej můžete také z e-shopu drmax.cz. Jedná se o doplněk stravy, který není vázán lékařským předpisem. 

K čemu slouží 3BULLUS?

Díky svému složení slibuje 3BULLUS pomoc hned v několika pánských oblastech. Podporuje prostatu a močové cesty, přispívá k dobrému sexuálnímu zdraví a potenci, podpoří vaši sílu a odolnost pro maximální výkony. Vše stojí na dostatečné produkci testosteronu. 

Vyzkoušeli jste 3BULLUS nebo jste našli výhodnější a účinnější přípravek? Podělte se s námi a dalšími čtenáři o názor v komentářích níže … 

Zdroj: https://www.drmax.cz/dr-max-3bullus-90-kapsli

4.2/5 - (32)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *